ماجرای گوشمالی فربد طلایی در استودیوی شبکه منوتو توسط همن سیدی چه بود؟

فربد طلایی یکی از تحلیلگران سیاسی مقیم لندن که اخیراً میهمان برخی برنامه های شبکه تلویزیونی منوتو بوده است گفته که در جریان حضورش در برنامه روبرو توسط برخی میهمانان و عوامل این شبکه مورد حمله قرار گرفته است.
_________________________________________________________________________
گزارش رکنا از ماجرای کتک خوردن مهمان شبکه من و توحوادث رکنا: شبکه «من و تو» مهمان برنامه را به خاطر دفاع از ایران کتک زد.
روایت فربد طلایی درباره حمله عوامل برنامه تلویزیونی شبکه «من و تو» به او در حین ضبط برنامه را مشاهده می‌کنید.
   
به گزارش رکنا، فربد طلایی کارشناس مسائل سیاسی و امنیت بین الملل، که هر از گاهی مهمان شبکه من و تو می‌شود، در یکی از برنامه‌های این شبکه مورد ضرب و شتم کارکنان آن قرار گرفت.
 
طلایی ویدئو‌هایی را در حساب توئیتر خود بارگذاری کرد و از درگیری فیزیکی با عوامل برنامه «رو به رو» سخن گفت. طبق صحبت‌های او، پس از ضبط بخشی از این برنامه و در هنگام استراحتش، چند نفر از عوامل برنامه با توهین کردن به این کارشناس مسائل سیاسی او را عصبانی می‌کنند و همین امر باعث درگیری لفظی بین آن‌ها می‌شود.
 
وقتی طلایی به نشانه اعتراض از جا برمی خیزد و برای برداشتن وسایلش به انتهای استودیو می‌رود ناگهان چند نفر به او هجوم می‌برند و درگیری فیزیکی با این کارشناس امنیت بین الملل رخ می‌دهد. پس از این اتفاقات عوامل برنامه «رو به رو» با پلیس تماس می‌گیرند و طلایی برای ساعاتی بازداشت می‌شود.
ظاهرا صحبت‌های فرید طلایی درباره اعدام نوید افکاری و استفاده از واژه «شهیدسازی» و «بزهکار» درباره او، باعث عصبانیت عوامل برنامه شده است.
 
طلایی پیش از این هم در اظهاراتی گفته بود میزان بدهی‌های خارجی کشور ما از میزان بدهی‌های خارجی دیگر کشور‌ها بسیار کمتر است؛ او همچنین نسبت به حمایت حاضران در برنامه از تحریم‌ها علیه ایران اعتراض و عنوان کرده بود این تحریم‌ها فقط سفره مردم را تنگ‌تر می‌کند. حاضران در آن برنامه هنگام حمایت او از ایران به میان صحبتش پریدند و اجازه ادامه صحبت را به او ندادند.
+202
رأی دهید
-50

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  همایون نروژ - اسلو، نروژ

  دستشون درد نکنه . این تنها شروع کاره ...... که دیگه نتونی نشونش بدی . اونموقع خودت کلاٌ بی حس میشی . بچه آخونده وطن فروش
  44
  349
  یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۶:۴۰
  ۶۷
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد

  بیشرف همانند رئیس‌ها از ملت ایران سو استفاده میکنی‌،بی‌چاره ۸۵ ملیون شناختندت که مزدوری،فردا آخوند را از آن مملکت بیرون میکنند تو میمانی با استخوان در دست ،به اطلاعاتی‌‌ها هم میگم،شما از نوریزاد که دست راست خامنه‌ای بود،و همه جا فیلم بردار اوو بود گنده تر نیستی‌،که امروز تو زندان،زیر شکنجه است.
  22
  245
  یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۰
  ۵۰
  Anisa - ونکوور، کانادا

  حق تو خیلی بیشتر از اینا بود مزدور جیره خوار . باید اون زبانِ کثیفت رو از.... . و حسسسسسسسابی خورد و خمیزت میکردن . مثه همون شکنجه هایی که لجن هایی از قُماشِ تو ؛ توی زندان طفلکی نوید افکاری رو شکنجه میکردن / شبکه من و تو خیلی در مورد تو کم کاری کردن مزدور لجن
  25
  232
  یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۵
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران

  خخخ میدونستم سیدی زدتش. چون از همه لارجتر و ضد حکومتتره. این بی شرف بوزینه مزدور باید چنتا خط رو صورتش میوفتاد. قیافه نحسش داد میزنه مفت خور حکومت ایرانه. احتمالا درگیریها از پایین بوده و نقاطی از بدنش پاره شده و روش نمیشه نشون بده.
  26
  217
  یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۶
  ۳۷
  ebimicro - سینت نیکلاس، بلژیک

  بایستی با همون شیوه‌ی جمهوری اسلامی که ازش دفاع میکنی از خجالتت در می اومدن، شیشه نوشابه ای چیزی تو این مایه ها که که.... هم اندازه دهنت گوشاد بشه و دیگه نیازی تو بلاد کفر و زیر سایه دمکراسی دفاع کنی از رهبر خونخوار و دارو دستش اونم تو این روزا که هر ایرانی با شرفی داغدار از اعدام نا بحق این جوان.
  16
  213
  یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۷
  ۳۵
  redsky95 - تورنتو، کانادا

  دستت درد نکنه
  13
  124
  یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۷
  ۵۳
  hamidesabz - لندن، انگلستان

  این وحشی بازی ها اگر کمک به رژیم فاسد خامنه ایی نباشد قطعا مبارزه نیست!. این مدل اپوزیسیون هیچوقت حریف رژیم نمی شود، اگر هم روزی این رژیم از درون بپوسد و ساقط شود ، این اپوزیسیون به هیچ وجه آلترناتیو بهتری نخواهد بود!!
  149
  48
  یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۲
  ۶۳
  اقای شاکی - برمن، آلمان

  هر وقت از سرکوب ووحشیگری و اعدام در ج.ا. صحبت کردی بعد میتونیم در این مورد اظهار نظر کنیم و گرنه ببند پوزت را و خودتوبه مظلومیت نزن
  13
  156
  یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۳
  ۴۷
  Ariaron - دوسلدورف ، آلمان

  ما که نبودیم اما از حرفای شما مشخصه که قاطی کردی و کولی بازی (بسیجی بازی )در آوردی ..شما حرف زدنت دوست و دشمن رو از راه دورم هم تحریک میکنه چه برسه به اونایی که به قول خودت صاحب خانه بودن .اینم بگم هرچی بیشتر توضیح میدی بیشتر محرز میشه که انسان بی مایه ای هستی, تو ۴-۵ سالگی مونده ....
  13
  176
  یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۵
  ۵۰
  Jeghjeghe - کپنهاک، دانمارک

  کثافت باید زبونت رو از حلقت میکشیدن بیرون آشغال وطن فروش, حالا سوسول بازی در میاری ؟؟؟؟
  17
  184
  یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۴
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  حتما" این کتک خوره رفته تو برنامه تلویزیون من و تو در دفاع از نظام پست اخوندی مغلطه بازی در اورده و به نام مردم ایران دفاع از نظام پست اخوندی کرده و تفسیر و تحلیلی نداشته فقط گفته های مسئولا" نظام پست اخوندی را تکرار کرده . 42 سال است رژیم پست اخوندی دارند مردم ایران را اعدام و شکنجه و زندانی و فراری میدهند و به میل خودشان به هرکس که دلشان بخواهد توهین کردن و میکنن , اتهام میزنن وکتکشان میزنن , اینک نوبت مخالفان هست که ماموران و مزدوران حکومت اخوندی را مورد هجوم خود قرار دهند.
  7
  134
  یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۳
  ۵۸
  فرید1614 - بروکسل، بلژیک

  این حالا کتکی بود که از همکارات خوردی مواظب از جامعه ایرانی باش که بیرون منتظرت هستن
  10
  152
  یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۱
  ۴۵
  -xAdolf - اخن، آلمان

  دستو پنچه شون درد نکنه خدا پدر ومادرشونو بخاطر این شیر حلای که بهشون داده حفظ کنه، چون هر وقت من توی بی نارو تو این برنامه می دیدم حسرت می خوردم که چرا اونجا نیستم که بزنم دهن کثافتتو جر بدم اشغال تو هم از سگای او خا ه منی هستی و جیرهً خودتو خانواده اتو از اون بی پدرمادر میگیری، امثال شما بی شرفا رو حقش هست که یه استخونه سالم تو بدنه کثیفتون باقی نذارن.
  15
  129
  یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۴
  ۶۳
  Ashkan60 - لندن، انگلستان

  حرام لقمه بیمغز که بخاطر منافع و رانت پا روی خون جوانان ایرانی میگذاری و از آخوندهای جنایتکار دفاع میکنی باید همانجا با شیشه نوشابه خدمتت میرسیدند تا کمی بیشتر با خدمات آخوندها به ملت ایران آشنا بشوی.
  11
  115
  یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۱
  ۴۸
  m_esd - هامبورگ، آلمان

  ..خوری زیادی کردی حقت بود طبق قانون جمهوری کثیفتون همون جا باید دارت میزدن
  10
  106
  یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰
  ۴۶
  ab5534 - هلسینکی، فنلاند

  دستشون درد نکنه باید چوب کرد تو.. چنین مهمانی که از جهوری اسلامی دفاع می‌کنه
  13
  110
  یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۱
  ۵۱
  chertopertnago - دور اباد، سائوتوم و پرینسیپ

  جواب سوالت دقیقه 10:34 تو ویدو اول ... وقتی که خ مالی می کنی و گه زیادی میخوری بد میخوای پشی بری انگار نه انگار . میزنن دهنتو سرویس میکنن برو شکر کن که هنوز می تئونی .....بزنی
  5
  57
  دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۴:۴۱
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران

  این اشغال از مطرح و رسانه ای کردن این سناریو منظور کثیفی دارد،بخاطر این خوش خدمتی مضاعف میخواهد از ج.ا ساندیس بیشتری بگیرد
  5
  48
  دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۷
  ۵۷
  ام البنین - قم، ایران

  سلام ایشان نقطه نظر خودشان را بیان کرده اند. کردها روش مقابله بهتری را هرگز نداشته اند جز قلدری که همواره هم به زیانشان تمام شده.
  64
  9
  دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۲
  ۵۲
  حاج حمید الله - وین، اتریش

  شانس اوردی گیر ادم های خیلی خوبی افتادی که فقط پیراهنت را پاره کردن .چرا که اگرگیر من و (سبک بالم) می افتادی قضیه جوردیگه ای تمام میشد
  7
  40
  دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۶
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران

  البته در مورد کردستان و حلبچه بی جا نگفت ولی توانست با زرنگی موضوع بحث رو منحرف کنه و به نظرم باید طرف مقابل باهوش می بود و تمرکز بحث روی شهید کردن و کشتن مخالفان در دادگاههای نمایشی و افتضاح سیستم قضایی رژیم در قضیه نوید افکاری حفظ میکرد تا ترفند این شیاد شکست بخوره. تصور بعضی ها اینه که ماموران اطلاعات سپاه و وزارت اطلاعات با ریش و قیافه حزب اللهی هستش ولی باید بدونید که اینا دقیقا چهره های کاملا عادی دارند و همین آقا شک نکنید از عوامل ترور و پول شویی و جابجا کردن و سرویس دادن به ماموران . ماشین ترور رژیم هستش. ایشون خیلی در ترکیه فعال هستش و بخصوص در ترور اون جوانی که از سپاه بریده بود و اطلاعات زیادی هم داشت که میخواست به آمریکا بده و در خیابان ترور شد داشته. نقش این افراد حمایتهای لجستیکی و فراهم کردن یا هتل گرفتن و هزینه کردن برای ترور کننده هاست. ایران بدهی خارجیش کم هستش ولی حجم پول بدون پشتوانه ای که چاپ کرده خودش بزرگترین بدهی هستش. این احمق نمی فهمه وام گرفتن یک جور پشتوانه برای پول ملی کشورهاست که بدون سقوط ارزش پول بشه اقتصاد رو رشد داد ولی حکومت ایران بجاش پول چاپ میکنه
  4
  26
  دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۸
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران
  این احمق نمی فهمه وام گرفتن یک جور ایجاد گردش مالی با پشتوانه برای پول ملی کشورهاست که بدون سقوط ارزش پول بشه اقتصاد رو رشد داد و بعد وام رو پرداخت کرد و ارزش افزوده و ثروت در کشور باقی بماند ولی حکومت ایران بجاش پول چاپ میکنه و طرحهای سنگین مثلا زیربنایی و عمرانی رو با این پول چاپی بدون پشتوانه پرداخت میکنه ولی هدفشون مثلا اینه که با فروش ارز حاصل از نفت در داخل دوباره این پولهای بدون پشتوانه رو از اقتصاد ایران خارج کنه تا تورم ایجاد نشه ولی تمام دولتهای رژیم پول چاپ کردند و مثلا استقراض کردند از بانک مرکزی و بعدشم دلارها رو هم تو بازار فروختن و زدن به جیب و با برنامه ریزی برای سقوط ارزش ریال هدفشون کم نشون دادن رقم استقراضهای ریالی دولتهای فاسد رژیم هستش که همین ابله هم به همونها اشاره میکنه ولی درعمل این مردم ایران هستند که تقریبا میانگین هر سال حداقل 30 درصد فقیر میشوند.ببینید مثلا دولت رژیم سالیانه 5000تومان استقراض میکنه (قیمت هر دلار مثلا 50 تومن تو اون زمانه) و بانک مرکزی این پول رو چاپ میکنه میده.بعد از تزریق این پول ارزش ریال سقوط میکنه و دلار گرون میشه. دلار رو می فروشند و
  3
  17
  دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۷
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران
  دلار گرون شده رو می فروشند(مثلا اگر قبل از استقراض 50 تومن بوده بسته به حجم استقراض مثلا دلار میشه 65 تومان) با قیمت بالاتر و خرج میکنند. توجه کنید حالا بازپرداخت اون استقراض 5000 تومانی که با دلار 50 تومانی بوده رو با دلار 65 تومانی میخواهند انجام بدهند ولی تجربه نشون داده که دولتها از بازپرداخت استقراض ها هم طفره میروند و بجاش کارخانه های برشکست شده یا بهتره بگیم برشکست کرده خودشون رو میدهند. حالا این احمق میاد میگه حجم بدهی خارجی رژیم پایین هستش ولی با این کلاه برداری به سبک ولایت فقیه ارزش پول ملی کشور طی 40 سال بالای 3500 درصد سقوط کرده و این سقوط هدفمند برای چپاول ثروتهای ملی کشور بوده و تحریمها فقط باعث برملا شدن و قابل درک شدن این کلاهبرداری رژیم شده و ما مردم ایران باید ممنون تحریمها باشیم چون با قطع دسترسی رژیم به پول منابع نفتی ما باعث شده مشخص بشه رژیم عملا هیچ کاری برای کشور و اقتصاد کشور نکرده و اینا فقط پول بازی کردند و پروژه هایی هم که اجرا شده همه بی کیفیت و فقط برای جیب به جیب کردن پولها بوده.
  2
  17
  دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۴
  ۶۳
  اقای شاکی - برمن، آلمان

  [::ام البنین - قم، ایران::]. نور فاشیستی از کامنت شما میبارد
  4
  28
  دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۸
  ۴۰
  mahdi moud - تهران، ایران

  شانس آوردی ایران نبودی وگرنه از یه قسمتی جرت میدادن
  4
  30
  دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۷
  ۵۷
  ام البنین - قم، ایران
  [::اقای شاکی - برمن، آلمان::]. دوست داشتم بدانم که شما معنای کلمه ای را نمی دانید چرا نوشخوارش می کنید. یا حق
  17
  4
  ‌سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۳:۵۴
  ۲۹
  حسنلو - باکو، آذربایجان
  [::ام البنین - قم، ایران::]. ام القمبل ببندی ام نمیگن لال مردی
  3
  12
  ‌سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۵
  ۳۲
  khyar - اوپسالا، سوئد
  زین پس باید بگیم طویله من و تو ، مخالفان وجودی ایران یک مشت لا ابلی و فاسد هستند کسی‌ که به وطن و سرزمین مادری خود خیانت بکنه تکلیفش مشخصه، کسانی‌ که از تحریم ایران و ایرانی‌ حمایت میکنند پستان مادر خودشون را هم گاز میگیرن.
  5
  7
  ‌سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۴
  نظر شما چیست؟