هشدار دوباره فرمانده سپاه به آمریکا: انتقام ما از شهادت سلیمانی جدی است

 حسین سلامی، فرمانده سپاهرادیو فردا :فرمانده کل سپاه پاسداران روز شنبه، ۲۹ شهریورماه، در یک سخنرانی با بیان این‌که انتقام کشته شدن قاسم سلیمانی همچنان «قطعی و جدی» است، پایان آمریکا را «واقعیتی انکارناپذیر» خواند.

او همچنین در یک رجزخوانی به رئیس جمهور آمریکا هشدار داد: «آقای ترامپ، اگر تار مویی از سر یک ایرانی کم شود؛ تمام کرک‌های شما را به باد می‌دهیم.»

حسین سلامی افزود: «موضوع مکانیسم ماشه نیز ماشه‌ای است که حتی اگر چکیده شوند، گلوله‌ای از آن خارج نخواهد شد».

به نوشته خبرگزاری تسنیم در روز شنبه، آقای سلامی در آستانه سالگرد جنگ ایران و عراق با لحنی هشدارآمیز خطاب به رئیس جمهوری آمریکا گفت، کسانی که «مستقیم و غیرمستقیم» در کشته شدن سلیمانی نقش داشته‌اند، باید منتظر «انتقام قطعی، جدی و واقعی» باشند.

او تاکید کرد که این «پیامی جدی» به مقام‌های ایالات متحده است.

فرمانده سپاه همچنین با یادآوری حمله به پایگاه عین‌الاسد در دی‌ماه سال گذشته اظهار کرد که انتظار می‌رفت آمریکا پاسخ دهد و جمهوری اسلامی با «صدها موشک» آماده مقابله بود.

سپاه پاسداران بامداد چهارشنبه ۱۸ دی ۹۸ در اعلامیه‌ای از حمله تلافی‌جویانه خود به دو پایگاه‌ عراقی خبر داد که نیروهای نظامی ایالات متحده در آن حضور داشتند.

ساعتی پس از حمله، وزارت دفاع آمریکا تأیید کرد که بیش از دوازده موشک به پایگاه عین‌الاسد و یک پایگاه دیگر در اربیل شلیک شده است.

ایران اعلام کرد که این حمله به تلافی حمله‌ مرگباری صورت گرفت که ارتش آمریکا روز ۱۳ دی به دستور دونالد ترامپ، رئیس ‌جمهوری ایالات متحده، علیه قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس، انجام داد.
+10
رأی دهید
-79

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۵
  در روایت آمده است که - سن فرانسیسکو، ایالات متحده امریکا

  من که هارت و پورت های اینو نخوندم ولی برای احترام به تیکه های کتلت شده حاج قاسم سه تا باد به یادش از خودم در کردم.
  7
  46
  شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۱
  ۴۷
  مسعود راستگو - تهران، ایران
  جناب ترامپ خوب میدونه ایرانی ها با بقیه چقدر متفاوتند .
  2
  17
  شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۶
  ۳۲
  مهیار آریوبرزن - آکسفورد، انگلستان

  به اون نطفه حرومی که ازش پس فتادی نردبان هم نمیتونی بذاری ازش بری بالا.
  3
  35
  شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۳
  ۶۳
  اقای شاکی - برمن، آلمان

  باز این خالی بنده پیداش شد . تا نرفتی اون دستگاه کرونا یاب دو قطبی که بعنوان اختراع جدید معرفی کردی چی شد؟ اون واسطه اغازاده که اینو کرده تو پاچت را هم فراموش نکن وقتی داری انتقام میگیری
  2
  33
  شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۵
  ۵۴
  دانای نادان - آمستردام، هلند

  فرمانده سپاه هشدار داد اینبار دیگه انتقام ما به ساقط کردن هواپیما و غرق کردن کشتی ختم نمیشه. ما با ویران کردن نصف تهران با موشک‌هایمان سیلی محکمی به آمریکا خواهیم زد
  4
  30
  شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۸
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  پاسدار سلامی همان کسی است که بازوی دست یک پیرزن بیچاره را گرفته و به اتهام اینکه این پیرزن گویا خدمتکار کاخ شاه بوده او را میکشد. این پیرزن کش فقط بلده پیرزن کشی کند وگرنه در برابر نیروها نظامی امریکا به سر و سینه خود میزند و داد میزند, ای هات منه زله !
  3
  29
  شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۶
  ۵۱
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی
  خفه بابا برو بمیر انتر! ایندفعه چه هواپیمای خودی‌و میخوای بزنی که تمام قدرت شمارو در غرق کردن کشتی کارتنی دیدیم. اینو برای فاطیها و دربانهای ماله‌کشتون بلغور کن که نه تنها ملت ایران بلکه کل دنیا به قدرت پوشالی شما پی برده.
  1
  16
  شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۴
  ۳۰
  grizzly - برلین، آلمان
  اگه این یکی کوکو سبزی بشه خوب کوکو سبزی میشه
  1
  8
  شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۶
  ۳۹
  پنجاه و هفت - ریو، برزیل
  [::در روایت آمده است که - سن فرانسیسکو، ایالات متحده امریکا::]. من که از این طریق براش سرود ملی میزنم.🥂
  1
  9
  شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۰
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک
  [::دوستدار - استهکلم، سوئد::]. گرامی تنها این سوسمار نبود بلکه ان پیرزن که اشپز دربار بود بوسیله انقلابیون کشته جنازه اش سوزانده و پیکر سوخته ی او را در گروههای چند هزار نفری در خیابانهای تهران بعنوان یک ساواکی گرداندند.
  1
  11
  شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۸
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران
  این حرفها برای ساندیس خورهای این سایت هم بی معنی بوده و جذاب نیست.ساندیسی های این سایت یک کامنت هم خرج این مزدور نکردند؟!؟
  1
  13
  شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵
  ۴۵
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  مرتیکه تو آتیش هم که بشی حتی خودتو نمی تونی بسوزونی.تا دیروزی میگفتی اگر اسراییل دست از پا خطا کنه تلاویو و حیفا را نابود میکنی، اساییل بیش از ۲۰۰۰بار در طی سال گذشته و امسال بمبارانتان کرد، کار به جایی رسیده که حتی لاشه مرداراتون را هم جرات ندارید به ایران برگردونیداسراییل روز روشن اومد هم سایت اتمی تون را زد هم بمبگذاریش کرد ،جز واق واق کردن جرات غلط خوردن نداشتید. انرقام قاسم کتلت را میخواهی بگیری، مگر اینکه دوباره بچه مدرسه ایها را به گلوله ببندید،والا تو مال این غلط خوردنها نیستی.
  1
  15
  شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۱
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  کجا رفت آن احمقی که میخواست در اینجا از قاسم کتلت برای ما قهرمان بسازد؟ بنظرم سپاه سایبری مواجبش را قطع کرد که قلمش خشکید.
  1
  14
  شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۲
  ۴۸
  ordak - بن، آلمان
  مرتیکه روز جمعه اسراییل مراکز نظامی شما ها را در تهران زد شما ها حتی جرات ندارید بگید که انفجاری صورت گرفته، حالا بگردید دنبال بلال فروش تا بیاد بگه نه انفجار ، تو زیر زمینی که من اونجا وبودم هستم صدای انفجاری نشنیدم.
  1
  15
  شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۸
  ۴۵
  -xAdolf - اخن، آلمان
  حاجی مستعانم به غینت انقدر حرص نخور جوش میزنی، بعدم یواش بزن النگوات نشکنه داداش، رحم کن بزار اونای که تا حالا ازشون زدین از بیمارستان مرخص شن بعد بی انصاف . میگه ایرانیا رو بزارید برای خودمون که قتلعام کنیم ، کسی دیگیه ای حق نداره یه مواز سرشون کم کنه اینا سهم خودماس، فقط ما باید لت وپارشون کنیم.
  1
  7
  شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۳
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::در روایت آمده است که - سن فرانسیسکو، ایالات متحده امریکا::]. خخخ. بگو ماشالا. ایشالا سر قبر یک یک اینا یه توالت عمومی میزنیم تا مسافران در همه جای ایران امکانات رفاهی داشته باشن.
  1
  11
  شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۱
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  همون که بهت میگن حسین جغجغه درست گفتن
  1
  7
  شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۳
  نظر شما چیست؟