ادعای مدل سابق : ترامپ ۲۳ سال پیش مرا دستمالی و زبانش را در حلقم فرو کرد

یورونیوز :اِمی دوریس، مدل سابق در ادعای تازه دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا را متهم کرد که در جریان برگزاری مسابقات تنیس آزاد ایالات متحده در سال ۱۹۹۷ به زور بدن او را لمس کرده و زبانش را در دهان و حلق او فرو کرده است.

خانم دوریس این ادعا را در گفتگوی روز پنجشنبه خود با روزنامه گاردین مطرح کرده و گفته است:«برای شستن لنزهایم به دسشتویی رفته بودم، او مرا بیرون دستشویی اتاق ویژه و مُجللش که مشرف به زمین تنیس بود، طوری گیر انداخت که قادر به فرار نبودم، بعدش هم با دستانش تمام بدنم را از جمله سینه‌ها و باسنم را لمس کرد و زبانش را هم در حلق و دهانم فرو کرد؛ ول کنم نبود.»

این مدل پیشین ادامه داده:«زورم بهش نمی‌رسید که هلش بدهم، وقتی که زبان کسی در حلقتان باشد، نمی‌توانید فریاد کنید، البته من با دندان‌هایم زبانش را گاز گرفتم و فکر هم می‌کنم که زبانش را زخمی کرده باشم.»

او گفته که در آن زمان ۲۴ سال سن داشته و پس از این اتفاق تلخ که روز جمعه ۵ سپتامبر ۱۹۹۷ رخ داده، مدتی دچار حس بیماری و آزاردیدگی داشته است. این مدل سابق روایت کرده که این حادثه در جریان سفر آخر هفته او با دوست پسرش، جیسون بین به نیویورک رخ داده که در جریان آن سفر، چند روزی را با دونالد ترامپ گذرانده‌اند.آقای ترامپ از طریق وکلای خود هرگونه آزار و اذیت، سوء استفاده یا رفتار نامناسب نسبت به خانم دوریس را رد کرده است.
خانم دوریس، که در حال حاضر در فلوریدا زندگی می‌کند و مادر دو دختر دوقلوست، مدارکی را برای تایید ادعای خود در اختیار گاردین قرار داده؛ از جمله بلیط مسابقات تنیس آزاد آمریکا و شش عکس که او را در چند روز مختلف در نیویورک در کنار ترامپ ۵۱ ساله نشان می‌دهد که آن زمان با همسر دوم خود، «مارلا میپلز»، هنرپیشه معروف آمریکایی، ازدواج کرده بود.
امی دوریس در کنار دونالد ترامپ(سمت چپ) و دوست پسرش جیسون بین (سمت راست)امی دوریس همزمان با طرح این ادعا صفحه شخصی خود در شبکه توییتر را راه‌اندازی کرده و به همین دلیل هنوز دنبال‌کننده‌ای ندارد و پیامی نیز منتشر نکرده است.
+137
رأی دهید
-202

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۶
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  میگویندسیاست چهر ه های زشت و فراوانی دارد. رقبای این مرد بزرگ یعنی ترامپ برای ضربه زدن بموقعیت اجتماعی و سیاسی ایشان همه گونه روضه خوانی ها را میکنند.از جمله همین خانم که مدعی است زبان ترامپ در حلق ایشان فرو رفته . اخر عزیز دل ان چه زبان درازی است که در حلق تو جا گرفت. شما سخت اشتباه میکنی ان زبان نبود چیزی دیگری بدرازای زبان بود و کمی هم کلفت تر. شما خیال اشتباهی خیال میکنید ان زبان است . نه عزیز دل. برو کمی فکر کن بعد بیا
  185
  117
  جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۹
  ۴۴
  شمرالله - مونیخ، آلمان

  زنکه سلیطه عجوزه، برای اینکه معروگ بشی حاضری حتی مجسمه آدی را شیاف کنی، ۲۳ ساله خفه خون گرفتی الان یادت اومد که اه ترامپ یک چیزی تو حلقومت کرده که نتونستی داد بزنی، این هم مثل حکایتی است که مدتها پیش شنیدم،نقله دو تا دوست بعد از یکسال همدیگر را دوباره دیدند، دوست اول بدون هیچ مقدمه ای به دوست دوم حمله کرد و ایشان را به شدت به باف کتک گرفت، وقتی کار به دادگاه رسید، قاضی از کتک زننده پرسید چرا دوستتو زدی، طرف به قاضی میگه، دوستم سال پیش به من گفت گراز، قاضی با تعجب میگه سال پیش بهت گفت گراز ولی امروز به او حمله میکنه، طرف جواب میده بعله جناب قاضی،چون من تا امروز گراز ندیده بودم!
  172
  96
  جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۵
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران

  این ۲۳ سال کجا بودی؟!مطمعنی انکه در حلقت بود زبانش بود؟!؟در عکس ها که خیلی خوشحال و خندان هستی.بوی پول در این لحظه حساس(قبل از انتخابات)بمشامت رسیده است؟!؟
  160
  123
  جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۶
  ۳۹
  بیگانه در بایرن - بایرن، آلمان

  مدت زیادی گذشته و امکان انگشت نگاری نیست.🤞😂
  146
  67
  جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵
  ۵۱
  ramin-cph - کپنهاگ، دانمارک

  لال بودی تا الان؟! اخ بدم میاد از این فرم ادمای باد معده‌ای، همون زمین تنیس تو حلق ادم دروغگو...
  147
  97
  جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰
  ۳۶
  babak.ae - تهران، ایران

  اصلا هم قصدت تخریب نیست، کسی که از یه نفر آسیب روحی ناشی از تجاوز ببینه عکس ها شو با متجاوز 23 سال نگه نمیداره تو آلبوم عکساش. برو داییتو دیوونه کن.
  148
  80
  جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۱
  ۲۵
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  پس نگو این زردنبو زبونش درازه!
  105
  112
  جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۱
  ۳۳
  kasa-123 - وین، اتریش

  به هر دری میزنن رای نیاره دارن از هر اهرمی استفاده میکنن.خامنه ای که الان در چاه . جمکران دخیل بسته که ترامپ رای نیاره.
  141
  80
  جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۷
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران

  مگه قورباغه س زبونش تا حلق تو رسیده! مگر منظورت از زبون چیز دیگه ای باشه! ان دموکراتها از جمهوری اسلامی هم بی شرمتر و چیپتر هستن. خاک بر سرتون که آبروی آمریکا رو بردین. موندم اگه ترامپ انتخاب نمیشد الان مار افعی جمهوری اسلامی آیا اژدها شده بود!
  150
  68
  جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۸
  ۴۴
  Free Press - لندن، انگلستان

  اخرین تلاشهای دموکرات ها برای شکست نخوردن در نوامبر- ولی همگی کور خوانده اید. از جو بایدن فاسدتر فقط در جمهوری اسـ... پیدا میشه.
  144
  62
  جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۸
  ۶۱
  بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان

  بیست سه دلال بودی؟
  134
  47
  جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۲
  ۵۰
  Jeghjeghe - کپنهاک، دانمارک

  حالا تو هم همین الان دم انتخابات یهو یادت افتاد؟؟؟؟ تا حالا کجا بودی؟ خوب تو حلق رو دادی اونم زبونشو کرده توش دیگه!!! دیگه چی دادی ننه؟؟ دیگه چیو تو کجا کرده؟ بگو آبروش رو ببر!!!!!!!!
  139
  72
  جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۲
  ۳۰
  Pahbod666 - لندن، انگلستان

  این ۲۳ سال تو کما بودی الان بهوش اومدی خیکی؟ تا جوون هستن به در و دیوار میدن،الان که پیر پاتال شده یادش اومده.چشمت در بیاد،اگه درست میگی حتما پولش رو گرفتی،اینم یکی از هزار مواردی که لنگاتو بالا دادی.
  133
  54
  جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۰
  ۳۰
  Pahbod666 - لندن، انگلستان

  در ضمن اون زبونش نبوده چون زبون انسان تا حلق نمیرسه.چیزه دیگه بوده که از همه منافذ بدنت میبلعیدی و پولشم گرفتی حالا بعد ۲۳ سال اومدی شیادی کنی پیری.
  138
  47
  جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۲
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  راست میگه، مدارکش موجوده، ‌زبانش گیر کرده بود و مجبور شدند از آتش نشانی کمک بخوان و اونها با ریختن روغن در حلقومش چربش کردند و درآمد!
  137
  26
  جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۲
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  باید دید بایدن زبانش را کجا فرو کرده بوده!
  136
  28
  جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۵
  ۴۱
  sahandogli - لندن، انگلستان

  این زنیکه چرا بعد از 23 سال در زمان انتخابات یاد ان افتاده است
  126
  30
  جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۳
  ۲۵
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  [::Pahbod666 - لندن، انگلستان::]. مال انسان رو نمیدونم. ولی یبار رفتم کله‌پزی، گفتم زبون میخوام. خواستم که بخورم، بهش گفتم فوقش دیگه متل گوساله. اینکه مال زرافست.
  38
  77
  جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۰
  ۵۰
  Anisa - ونکوور، کانادا

  فکر کنم زبونش رو کرده بود توی حلقت و یک صداخفه کن کار گذاشته بود . برای همینه که این مدت « لال » بودی !! . الان هم دمکراتها دلار حسسسسسسسسابی بهت دادن که ترامپ رو خراب کنی . شیاد عوضی ؛ این داستانها قدیمی شده . خودت رو به روز کن خره
  135
  33
  جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۸
  ۶۷
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد

  خدا میدونه بیدن چقدر پول به این لاشی داده که ۲۳ سال پیش با ترامپ عکس انداخته و حالا میخوان از او استفاده کنه قاضی باید خیلی‌ احمق باشه که این کیس را دنبال کنه.
  116
  5
  شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۹
  ۴۰
  metalrain - استکهلم، سوئد

  یک زن دیگر هم همچین خوابی مثل ترامپ برای بایدن دیده بود که تو راهروی سنا آقای بایدن منو دستمالی کرده!! دم انتخابات هرچیزی ممکنه ضمن اینکه ترامپ از این کارها زیاد کرده عجیب نمیاد ولی بعد بیست سال شکایت کردن یک کم فکر کنم دیر شده! خخخ
  16
  110
  شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۹
  ۴۴
  Free Press - لندن، انگلستان
  مزدوران سایبری همگی بسیج شدند و گله ای به پستها مثبت و منفی میدن. شما که رهبراتون میگن این تحریمها رو باید جشن گرفت پس چرا اینقدر از انتخاب دوباره ترامپ وحشت دارید؟
  17
  4
  یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۸
  ۳۹
  پنجاه و هفت - ریو، برزیل
  عجیبه که فاطی بیشتر از همه مثبت گرفته. فاطی جریان چیه؟
  7
  3
  یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۰
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران
  اگر کسی معنی اینهمه منفی بی ارزش این خبر را فهمید لطفا توضیح بدهد
  7
  0
  ‌سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۹
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  جوان بوده و در جوانی بالای 90 درصد افراد دنبال سکس هستند. بالفرض هم راست بگوید با رضایت طرفین بوده و هیاهوی امروش هم برای تلکه ی پول هست
  0
  3
  ‌چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ - ۰۲:۲۸
  ۷۶
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  حسن 5 تهران . ایران عزیز دل برادر مشخص است که یک جیره خوار مواجب بگیر این منفی ها را بکامنت های مردم میدهد . چون بیچاره زبون تر و مفلوک تر از این حرف هاست . این فرد دربدر و عقب مانده اگر چاره داشته باشد همه این مردم را به دار خواهد زد .اینگونه افراد را هم شما بسادگی میتوانید بشناسید . بذبخت خیلی بیچاره است. باور کن
  0
  3
  یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۹
  ۷۶
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  فاطمه زهرا . کپنهاک . عزیز دل برادر اگر این فرد زبانش دراز نیست پس زبان دومش دراز است دیگه . یعنی تو تا حالا نفهمیدی؟؟ ادم بسیار هوشیار
  0
  3
  یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۱
  نظر شما چیست؟