استاد دانشگاه امام صادق: اختلاس دزدی نیست

در یک برنامه تلویزیونی، علی غلامی کارشناس صدا و سیما و از مدرسان دانشگاه امام صادق در پاسخ به پرسشی درباره وجود موارد متعدد اختلاس و دزدی در جمهوری اسلامی، با بیان اینکه برای دزدی مجازات‌های مختلفی از جمله قطع دست داریم، گفت: «اختلاس اصلا دزدی نیست»
+3
رأی دهید
-57

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران

  شیادان مسلمان برای انجام خلافکاری از کلمات مختلف استفاده میکنند،مثلا در بانک بجای کلمه ربا(از گناهان کبیره)از کلمه کارمزد،وبرای خانم بازی از کلمه صیقه،وبرای دزدی از کلمه اختلاس،برای باج و زور گیری از کلمه غزوه،برای شکنجه کردن مردم از کلمه تعزیر،برای تحمیل عقیده از کلمه امر بمعروف ونهی از منکر،،،،،استفاده میکنند
  2
  66
  جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۶:۲۳
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران

  دزد معمولی مال یکنفر را میبرد ،در اکثر موارد مختلس اموال ۸۰ میلیون نفر را می دزد.گناهش ۸۰ میلیون برابر است
  1
  28
  جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۶:۴۴
  ۳۹
  پنجاه و هفت - ریو، برزیل

  راست میگه آخ تو لاس دزدی نیست.
  1
  22
  جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۸
  ۴۸
  یویوماما - خاش، ایران
  ما کشور اسلامی نیستیم اگر هستیم پس امام زمان واسه چی بیاد.پس تمام این 40 سال که مردم را به خاطر اسلام و به خاطر حجاب اسلامی شکنجه میدادید واسم اسلام را تیتر اصلی کشور کردیدIslamic republic همش کشک بود.پس وقتی مثل علی 1400 سال پیش هزاران یهودی که نمی خواستند مسلمان شوند برای تمرین مچ دست با شمشیر هر روز گردن میزد کشور اسلامی می شوید بابا این کار هم تو سال 67 شماکردید یادتون رفت؟
  2
  21
  جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۴
  ۳۰
  iran4ever - لندن، انگلستان
  . [::hassan5 - تهران، ایران::]. درود بر شما. بهتر از این نمیشد بیان کرد.
  0
  18
  جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۶
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک
  چ....تاد. باید از قطع دست و قتل مخالفان بابا جان ملایت تمجید کنی اشغالهایی مثل تو پایه ی دین عرعری اسلحه ی دست ملا را تحکیم بخشیده اند برای ۴۱ سال تمرگیدن ملا و جنایات ظلم دزدی که در حد کمال ادامه دارد .مرگ بر خودتان و دینتان که دودمان ایرانیان راستین را برباد داد.
  2
  15
  جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۶
  ۴۸
  یویوماما - خاش، ایران
  [::hassan5 - تهران، ایران::]. عالی بود
  2
  17
  جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۰
  ۳۴
  gholdor - ناتینگهام، انگلستان
  چه حرف مفتی . هر چیزی رو بخواهند به اسم اسلام انجام میدهند مستضعف که خودشان و اختلاس هم که اصلا دزدی نیست . اگر این اسلام هست پس ما هیچ وقت نمی توانیم یک مسلمان باشیم چون دزدی و شیادی اصلا تو ذات ما نیست
  1
  13
  جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۹
  ۴۴
  شمرالله - مونیخ، آلمان
  از اسم دانشگاوت معلومه که چی پرورش میده
  0
  14
  جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۶
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  همونطور که همخوایهای تو با استادها و رییسها و آخوندها و پاسدارها برای گرفتن مدرک دکتراو کرسی استادی در دانشگاه حکومتی امام صادق زنا و فحشا نیست! منظورش همینه.
  1
  12
  جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۱
  ۴۸
  یویوماما - خاش، ایران
  اقای دکترای رساله ای بپا از داعش و طالبان عقب نیافتی کشتار دسته جمعی پایه حکومت اسلام است .مگر امامت نگفت نه یک کلمه بیشتر نه یک کلمه کمتر.در انتها به داعش ختم میشود دکتر.از دکتر حسن عباسی بپرس.اینقدر به داعش حسادت نکنید.شمشیر را از رو ببندید.گردن بزنید .دست قطع کنید. چشم کور کنید .از تپه بیاندازید.البته نه اختلاس گران بزرگ را. تخم مرغ دزد را.
  0
  8
  جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۹
  نظر شما چیست؟