افشاگری فلور نظری از باند بیوه زن های سینمای ایران

فلور نظری در خصوص پیشنهاد بازیگری به خانم های بازیگر در سینمای ایران افشاگری کرد.

فلور نظری بازیگر کشورمان در خصوص پیشنهاد بازیگری به هنرمندان خانم گفت که بعد از ازدواج کم می شود و در مقابل بعد از جدایی و طلاق، خیلی بیشتر می شود و به طوری فوران استعداد می شود. او در ادامه گفت که 80 درصد بازیگران که فعالیت زیادی دارند، صورت خود را جراحی کرده اند ولی همیشه آن ها می گویند که من بینی ام را جراحی کرده ام. نمی دانم چرا کسی راجب این ها صحبت نمی کند، درواقع آن ها یک باند هستند.

نظری در آخر گفت: بازیگری فن و تکنیک است که درس می خوانند و ممارست می کنند . بازیگران در هالیوود هم بینی خود را عمل کرده اند و درواقع کسی با بینی خود که فیلم بازی نمی کند، با تخصصش بازی می کند.

فلور نظری متولد ۱ بهمن ۱۳۴۷ در لاهیجان است. او بازیگر ایرانی سینما، تئاتر و تلویزیون است.او  علاوه‌برداشتن مدرک کارشناسی مدیریت و مدرک بازیگری از دانشگاه سوره، دوره‌های آموزش بازیگری را زیر نظر اساتیدی چون محمد رحمانیان و مهتاب نصیرپور گذرانده‌است
+52
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  فرهنگ اخوندی در ایران این است که همه پشت سر هم جاسوسی کنن و حرف بزنن و همدیگر را مورد غضب قرار دهند !
  6
  31
  ‌پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۶
  ۵۳
  shaboruz - پاریس، فرانسه
  راجع به دراین مقاله اشتباه نوشته شده . راجع به. لطفأ مقاله قبل از پخش بازنگری بشه !
  0
  3
  ‌پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۵
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران
  دیگه خسته شدیدم از این حرفهای تکراری و بیخود. مثل اون دختره بازیگره تو آمریکا که وقتی چند سال نتونست نقشی گیر بیاره یهو آمد گفت فلانی به من تجاوز کرده و . حالا جالبه خودش میگه ساعت یازده شب رفته بوده اتاق طرف تو هتل و میدونسته طرف تنهاست و هیچکس نباید بپرسه چرا خوب اون موقع شب بری؟ اونم با لباس لختی مهمانی وقتی قبول میکنی بری اتاق کسی یعنی راضی هستی ولی طبق استدلال ایشون نباید کسی بپرسه چون رفیق بوده با اون مرده هر موقع با هر لباسی بره مشکلی نیست و کسی نباید فکری بکنه و اون مرد هم نباید فک کنه طرف خودش هم میخواد . الان وضعیت این بازیگرای ما هم داره به اینجا میکشه یعنی کنار ماندن رو میخوان با یک سری حرفهای اینطوری جبران کنند و خودشون رو مطرح و مثلا بالا بیارن . تقریبا 99 درصد ادعاهای اینطوری اشتباه و دروغ و در حد حرف و حدیثهای زنانه و حسادتهای زنانه بوده حتی در خارج از کشور.
  3
  4
  ‌پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۲
  نظر شما چیست؟