فردی که در تورنتو، قربان صدقه خامنه‌ای می‌رفت از محل کارش اخراج شد

رضا حقیقت نژاد در توییتر خود نوشت : بهرنگ رهبری خبر داده این فرد که چند هفته پیش در تورنتو، قربان صدقه خامنه‌ای می‌رفت و با توسل به سپاه مردم را تهدید می‌کرد و درگیری فیزیکی هم داشته، از محل کارش اخراج شده و منتظر تشکیل دادگاه است.
+325
رأی دهید
-12

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۷
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد

  دولت کانادا باید تمام انهأیکه روزه عاشورا در آنجا بودن با ماشین‌های لوکس رژه میرفتند و پرچم آخوندی ایران را حمل میکردن مخصوصا آن خانمی که خودشو جر میداد و همین آقا،اینها خطر ناکند ،و همینها اهستند ایجاد آتش سوزی میکنند و در همه کشور‌ها هستند که پولها ی کلان از وزارت اطلاعات میگیرند یا فروشگاه براشون میخرند.
  11
  233
  ‌چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۲
  ۴۸
  یویوماما - خاش، ایران

  این کثافت را باید با لگد از کانادا بیرون انداخت که با پرونده پناهندگی قلابی ابروی پناهندگان واقعی را میبرند که بعد از قبولی پناهندگی شان این چنین به حکومت اسلامو فاشیستشان عشق میورزند.و عشق به حسینی که هزاران پسر(علی اصغر و علی اکبر) خردسال شمال ایران را به خاک و خون کشید وهزاران دختر خرد سال شمال ایران را به بردگی جنسی و بلایی که او با بی رحمی و خونسردی به سر ایرانیان شمال اورد یزید پسر عمویش به سر او اورد.(کارما). و مردم خارج این کثافت احمق را به چشم ایرانی می بینند.
  11
  207
  ‌چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۵
  ۴۰
  datis - سن دیگو، ایالات متحده امریکا

  اسم این حـ... را لطفا بنویسد و در شبکه های اجتماعی با این ویدیو بخش کنید. ابروشو همه جا ببریدوبه سایت مهاجرت کشوری که هستید بفرستید.
  6
  189
  ‌چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۷
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان

  جای این آشغالها تو حوزه قمبلیه است نه تورنتو. حالا کارش چیه دلیوری اشغال که خودش باشه. این با پول مزدوری و خون ملت ایران یه عمر میتونه راحت زندگی کنه کار میخواهد چکار؟ کافیه با پولهای دزدی فقط تو افق گم شه. شاید هم همین جناب سردار [ روح الله دکل دزد] خودمونه رفته تورونتو توفان بپا کرده.
  6
  173
  ‌چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۴
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  من خیلی تورنتو برای کار رفتم. یه تماس با جماعت ایتالیایی یا روس توی تورنتو کافیه طرف ٦ ماه بره با بیمه مجانی توی بیمارستان بخوابه! 😀
  6
  64
  ‌چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۱
  ۳۰
  Pahbod666 - لندن، انگلستان

  حیف نبود این همه ماشین با سرعت پشتش حرکت میکرد؟ باید هلش میدادن جلو‌ماشینها سقط میشد.
  9
  142
  ‌چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۸
  ۳۸
  alex10580 - بریزبین، استرالیا

  شماها تو خارج زندگی می‌کنید و تحمله دیدن کسی که نظرش با شما فرق داره رو ندارید. بد توقع دارین که تو ایران تحمله شمارو داشته باشن. دم خارجی‌ها گرم که مارو تو کشورشون تحمل می‌کنن.
  119
  18
  ‌پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۵
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  [::یویوماما - خاش، ایران::]. مخلص هرچی بچه خاش هستم! دقیقا درست میگی بچه های شمالی واقعی که فلان لیس این اخوند ها نیستن، از اسلام و حسین متنفر هستن
  5
  44
  ‌پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۵
  ۵۱
  chertopertnago - دور اباد، سائوتوم و پرینسیپ

  این افزاد فقط پول از نظام کثافت اخوندی میگیرن تا همه ایرانی ها رو مثل خودشون جلوه بدن . ولی تموم شد اون روزا . حالااااا برو واسه اقا تون عربی برقص
  7
  66
  ‌پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۲:۴۴
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران

  باید خودش و خانواده اش و افراد مرتبط با این فرد همه اقامتشون لغو بشه و اخراج بشوند. مردم باید همه برای نخست وزیر ایمیل بزنند و هشدار بدهند که این گروه تروریستی کاملا مرتبط با عناصر اطلاعاتی و امنیتی رژیم هستند که کارشون جمع کردن اطلاعات از ایرانیان و ایجاد خرابکاری در کانادا و حتی آمریکا هستش.
  6
  59
  ‌پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۲:۴۵
  ۴۹
  bachchetehroon - ونکوور، کانادا

  هموطنان عزیز مقیم کانادا متاسفانه ازاین زالوها تو کانادا فراوون و البته خیلیهاشون هم حتی ظاهرالصلاح هستند و تر و تمیز و اتو کشیده اند ولی در واقع سفیران جمهور وقاحت کثیفند و با پولای دزدی مردم بدبخت مشتری کلوپای استریپ تیزو فاحشه خانه ها هستند.اینها را منزوی و انگشت نما کنیم و مثل خونه خاوری از مال و اموال نجسشان فیلم تهیه کنیم اینها حداقل کاریه که میتونیم برای رسوا کردن این باشرفها میشه انجام داد . از این فرصت اقامت در کشورامن استفاده کنیم و نگذاریم این دزدان مال و جان و ناموس مردم اینجاهم با کمال وقاحت شلتاق کنند.
  5
  70
  ‌پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۳:۵۲
  ۴۰
  henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا

  [::Pahbod666 - لندن، انگلستان::]. افکار تروریستی . چقدر هم لایک میگیره
  57
  7
  ‌پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۴:۱۱
  ۵۷
  naders - گوتمبرگ، سوئد

  اگر تمام خارج نشینان ایرانی. اینها را رسوا و.... کنن . داخل ایران زودتر بلند میشن میفهمند در خارج ایران حامی دارن
  5
  54
  ‌پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۵:۳۸
  ۳۰
  Pahbod666 - لندن، انگلستان
  [::henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا::]. شما نمیخواد برای من ژست لیبرالی و دموکراسی بگیری! اثل که یک حرف بود و نه عمل!جاهایی تو‌دنیا که از این حرفهای لیبرالی میزنن که از این مراحل عبور کردن و امن و‌امان و‌در صلح و صفا هستند،اکه الان در اروپا نازیها سرکار بودن،همین حرف و حتی اقدام بهش انجام میشد و هیچکی هم مشکلی نداشت.
  11
  22
  ‌پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۴
  ۳۰
  Pahbod666 - لندن، انگلستان

  [::alex10580 - بریزبین، استرالیا::]. [::alex10580 - بریزبین، استرالیا::]. نظر مخالف؟ طرف داره از جنایتکارهای اشغال کننده مملکت که دستشون به خون مردم و مسبب بدبختی چند نسل هستن حمایت میکنه تو‌میگی نظر مخالف؟ خنگی یا خودت رو به خنگی زدی؟ توی غرب اگه نظر مخالف تحمل میشه چون در صلح و صفا هستن،اگه اونجا هم مثلا نازیها سرکار بودن،فکر میکنی مردم دوستانه نظر مخالف رو میشنیدن و با لبخند رد میشدن؟
  9
  52
  ‌پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۹
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  [::Pahbod666 - لندن، انگلستان::]. واقعا خنده دار هستید. الان چند ساله ایرانیها به دولت امریکا و کانادا گفتند آقازاده ها رو اخراج بکن الکی میگه تحت بررسی هست! معصومه ابتکار راجع به اشغال سفارت کتاب به انگلیسی نوشته توی آمازون میفروشه! بعد بچه هاش توی امریکا هستند خودش هم میره سر میزنه برمیگرده!! چی شد پس قانون ضد تروریستی؟ آیت الله قزوینی با لباس آخوندی میاد به عربی و انگلیسی همراه برنی سندرز تبلیغ میکنه چرا کسی بهش چیزی نمیگه؟ آیا اقامتش رو از بقالی میخره؟ اینهمه آخوند رو خود دولتهاشون اقامت بهشون میدند یا اینکه خودشون با پرینتر درست میکنند میرند؟
  8
  34
  ‌پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۰
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  [::Pahbod666 - لندن، انگلستان::]. یعنی میخواهی بگی سازمان سیا معصومه ابتکار رو نمیشناسه؟ اینجوری باشه باید در اون سازمانش رو گل بگیره با اون اطلاعاتش! یعنی دختر لاریجانی و دختر نعیمه اشراقی رو نمیشناسند؟ چطور ما که کاره ای نیستیم یه چرخ بزنیم توی اینترنت اسم صدتا آقازاده خارج نشین رو در میاریم؟ . ببینم اون مو فرفری که توی انگلیس هست چی؟ یا اون مهاجرانی که وزیر بوده توی لندن زندگی میکنه؟ آیا نمیتونه اقامتش رو تمدید نکنه؟
  11
  34
  ‌پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۴
  ۳۰
  Pahbod666 - لندن، انگلستان
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. این حرفها چه ربطی به نظراتی که من‌ نوشتم داشت؟ اصلا منظور من چیزه دیگه بود.
  13
  11
  ‌پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۱
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::Pahbod666 - لندن، انگلستان::]. مگه شما نمیگید اینا رو باید بندازن بیرون؟ ربطش اینه که آقازاده ها رو باید زودتر بندازن بیرون! و دارم توضیح میدم که خودشون اینا رو میارن!! یه سیاستی هست توش
  6
  19
  ‌پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۰
  ۳۸
  alex10580 - بریزبین، استرالیا
  [::Pahbod666 - لندن، انگلستان::]. صلح و صافی خارجی هارهم دیدیم. سر یه دستمال توالت داشتن تو سر و کله هم میزدن اینجا تو استرالیا. من کلا اسلامو قبول ندارم که بخوام ج.ا. رو قبول داشته باشم ولی دید که تو امریکاشم مردم ریختن بیرون ارتشون فرستادن سرغشون. ولی توی ....راننده تاکسی ادعای سیاست مدار بودنت می‌شه.
  21
  8
  جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۵
  ۴۴
  شمرالله - مونیخ، آلمان

  کانادا به لطف خامنه ای و دزدان تویلش فعلا کارشون سکه شده، ۸۰ دصد پول ملت ایران تو بانکهای کاندا انبار شده، عجیبه کانادا اصلا به این مردک برخورد کرده
  1
  22
  جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۴
  ۴۴
  شمرالله - مونیخ، آلمان

  بیعرضه ها بجای اینکه شکمشو سفره کنند باهاش جر و بحث میکنند، کجایند اونهای که نمیگن اگر دستمون به اینها برسه چنین و چنان میکنیم، بفرمایید جلوتو ن داره بهتون توهین میکنه ،بجای اینکه بگید چقدر دزدی کرده بپرسید چند نفر را کشته به چند زندانی تجاوز کرده.ایرانی یعنی ادعا
  1
  21
  جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۷
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران
  دوستان بجای کلمه آقازاده (که ابدا زیبنده این افراد نیست) از کلمه زالوزاده استفاده کنید.پدرانشان مثل زالو خون افراد مملکت را میخورند،حاصلش را برای این بی عرضه های پر مدعا میفرستند.کلمه زالوزاده با واقعیت تطابق کامل دارد.
  0
  18
  جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۹
  ۲۵
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  من که هنوز سر کارم هستم. تازه ارتقا هم گرفتم به اضافه سه هفته مرخصی با مزایای کامل و عالی. تا خون در رگ ماست، سیدعلی رهبر ماست. آقا آسوده خاطر باش که سربازان گمنامت بیدارنن.
  33
  2
  جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۲
  ۳۹
  aarian - تهران، ایران
  این آشغال رو به خاطر حمایت از سپاه پاسداران که تشکیلات تروریستی است باید از کانادا بیرون و اقامت یا شهروندیش رو هم لغو میکردند.
  0
  15
  جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۴
  ۴۵
  hjjdcvdvhcsdbh - هانوفر، آلمان
  واقعا متاسفم، کسانیکه ادعای روشنفکری رو دارند به یک هموطن توهین میکنند. شما هر کدوم عقیده های مختلفی دارید. واقعا میخواید همه به هم اینطوری فحاشی کنید؟ تا این وضع ماست چیزی از این کشور درست نمیشه. اروپاییها زمانی تونستند پیشرفت کنند که پذیرفتند به عقاید هم احترام بگذارند، سر عقاید با هم جنگ نکنند و هرجا عقاید با هم تعارض داشتند درباره اش صحبت کنند. اینطوری ما به جایی نمیرسیم.
  13
  3
  جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۱
  ۴۴
  شمرالله - مونیخ، آلمان
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. مرخصی بهت دادن، تبریک وضع حمل کرد، خب به خیر عراقی یا لبنانی یا یمن، هندی از فامیلها ابول سیک خمینی یا افغانی؟
  0
  4
  دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۹
  نظر شما چیست؟