عکس جوانی حسن نصرالله که گفته شده در ایران و در اوائل انقلاب ۵۷ گرفته شده است

+16
رأی دهید
-128

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۲
  shahruz-kh - فرانکفورت، آلمان

  هفدهم شهریور میدان ژاله
  7
  111
  ‌سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۱
  ۵۹
  vg2000 - اسلو، نروژ

  کشور ایران توسط تازیها اشغال شده
  9
  142
  ‌سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۳
  ۴۵
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان

  این دروغه، اسلحه ای که استعمال!!! کرده یک ام .۱۶ ا.۱ است که انزمان اسلا نه تنها در ایران بلکه در کشورهای همجوار هم به ندرت یافت میشد، مگر نیروهای نظامی امریکا در ترکیه،این عکس مناژ شده است چرا که امثال حسن خرص الله مال اسلحه بدست گرفتن نیستند.
  49
  24
  ‌سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۹
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک

  بله اوایل عنقلاب چپولها مغز اکبند چشم نابینا در برابر جنایات هیتلری در تمام کشورهای کمونیست مجاهدین و اسلامیها کورررر در برابر جنایت ظلم دزدی و پدوفیلیا در دینشان. با بهانه ی شاه دزدید شاید بهایی است تونل از کاخ نیاوران به اوین برای دیدن شکنجه دروغهای شاخدار در باره ی تعداد مجرم در زندانها و دفاع جانانه از قاتل کبیر خمینی اره از پولهایی که دیگر شاه نمی دزدد همه چیز مجانی و جهنم واقعی اغاز شد دفاع دفاع دفاع تا نوبت خودشان شد مرگ بر عنقلابتان سیاهترین حادثه بعد از ورود عرعرهای صدر این دین.
  7
  58
  ‌سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۱
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک

  فعلا که حسن خان با پول دزدی از ایرانیان حسن خرس الله شده.
  7
  90
  ‌سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۳
  ۴۴
  samisan - توکیو، ژاپن

  [::Nagonsar - مونیخ ، آلمان::] . مزخرف نگو از نوع سلاح خبر نداری ببند دهان را این اسلحه ژ۳ هست و اسلحه سازمانی ارتش ایران بود این اسلحه ها را از پادگانها دزدیدن و دست این بی شرف ها و مردم را کشتن و گفتن کار شاه است
  16
  44
  ‌سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۲
  ۴۵
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  [::samisan - توکیو، ژاپن::]. این ژ ۳ است ، همون ژ۳ تقدیم ادم دروغگو. اخه تو که فرق بوقلمون را با هویج نمیدونی مجبوری خودتو ضایع کنی. بکپ هنوز سر ظهره!
  16
  11
  ‌سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۵
  ۴۸
  ordak - بن، آلمان
  [::samisan - توکیو، ژاپن::]. راستش دوست ندارم هیچ ماقتی را کومنت کنم ولی بعضی وقتها باید لازمه، ۴۱ سال از اشغال ایران و قتل و کشتار و جنگ و تیر و تفنگ میگذره، صفنظر از همه از زمان ورود ویدیو به کشور و رامبو ارنولد و جک نوریس و فیلمهای حضرت عباسی جنگی انها گذشته، الان از هر بچه داخل قنداق در مورد سلاح بپرسی به یمن اینترنت ایکی تزانیه بهت می<گه مولکولهای تشکیل دهنده الیاژ سلا از چی تشکیل شدند، با توجه به تمام اینها برام جای بسی تعجب است که شما جناب ژاپنی هنوز به ام ۱۶ میگید ژ۳، شما برای دریافت پاسپورت خروج از کشور برگه پایان خدمت یا یا معافیت باید نشون بدی و این یعنی برای معاینه و دریافت حتی برف معافیت باید حد اقل وارد یک پایگاه یا پاسگاه نظامی شده باشی، و همون یک بار هم کفیت مکنه که فرق ام ۱۶ را با ژ۳ تشخیص بدی ، با تمام این تعابیر در عجب موندم این جمله را چطور بلغور کردی در جواب این دوستمون که راستش اسمش را نمیتونم هجی کنم اقای یا خانم Ngonsarو در جوابش گفتی اون چ۳ است. ی...
  3
  10
  ‌سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰
  ۴۸
  ordak - بن، آلمان
  یاد کومنت اون فاطی میله سایت افادم که ادعاش داره در عملیات مرصاد با یک تیربار از ...اونها که لولش نمیچرخه ب یک ایفای مجاهدین شلیک کرده ۴۰ ۵۰ نفر را دا ایفا کشته انقدر عصبانی بود از دست مجاهدین که متوجه نشده بود نوار گاتلینگ تموم شده و لوله هاش همینطور میچرخیدند و از عصبانیت هنوز هم احتمالا میچرخند....و در جوابش گفتی اون چ۳ است.حالا این فاطی میله چطوری یک تیربار ۴ لول چند صد کیلویی را که احتیاج به یک موتور برقی برای چرخش و منبع برق داره تونسته برداره و به یک ایفا شلیک کنه و ۴۰ یا ۵۰ نفر را در ایفا بکشه، ایا اونی که ایشون میگن ایفا مطمئن نیست که مترو بوده، چرا که ۴۰ یا ۵۰ نفر داخل یک ایفا، مثل یا علی گفتن خامنه ای میمونه وقتی از مامی جونش افتاد!
  2
  11
  ‌سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۶
  ۴۴
  شمرالله - مونیخ، آلمان
  [::samisan - توکیو، ژاپن::]. امام کرو ساوا وامامزاده توشیرو میفونه شفات بده و به راه راست هدایتت کنه که به ام ۱۶نگی ژسه. بابا تو دیگه خیلی رائفی پور ی نمیدونستی.
  3
  13
  ‌سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۰
  ۳۰
  amir_70 - مونیخ، آلمان
  مربوط به جنگ داخلی لبنانه در ایران نیست
  2
  6
  ‌سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۹
  ۳۰
  amir_70 - مونیخ، آلمان
  [::samisan - توکیو، ژاپن::]. اگر سربازی در ارتش رفته بودی و دو سال شب و روز دستت بود نمیگتی این ژ3 هست
  1
  7
  ‌سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۸
  ۵۱
  ramin-cph - کپنهاگ، دانمارک
  دوستمون samisan یه اشتباهی کرد، چه گیری حالا بهش دادید؟! منظورش این بود که خاک بر سر حسن خرص الله،
  2
  15
  ‌سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۲
  ۴۴
  شمرالله - مونیخ، آلمان
  [::ramin-cph - کپنهاگ، دانمارک::]. رفیق عامل بدبختی ایران و ایرانی همین اشتباهات اندر اشتباهات است، ایرانی جماعت عادت داره برای اینکه چیزی گفته باشه ودس و قاطی هر اشی میکنه، دست اخر هم که اس سو'ر مثل جمهوری اسلامی شد ،میگه کی بود کیبود من نبودم، همه بودند الا من،اخه ادم مجبوره در مورد چیزی که نمیدونه اظهار نظر کنه.سعدی میگه دو چیز طیره عقل است، دم فرو بستن به وقت گفتن و گفتن به وقت خموشی!
  1
  10
  ‌سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۲
  ۳۳
  kasa-123 - وین، اتریش
  قیافه کثیفش رو نمیشه نگاه کرد.حال بهم زن هستن این موجودات
  1
  11
  ‌چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۹
  ۳۹
  بیگانه در بایرن - بایرن، آلمان
  [::amir_70 - مونیخ، آلمان::]. [::samisan - توکیو، ژاپن::]. [::Nagonsar - مونیخ ، آلمان::]. چقدر گیر دادید به اسلحه ، حضار محترم اصل مطلب رو سیر کنید. ایران رو آب برد و شما رو خواب برد.
  0
  5
  ‌چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۰
  ۱۰۳
  millionaire - منچستر، انگلستان
  [::samisan - توکیو، ژاپن::]. ژ س درازتره خشابش کوچکتره بالاش هم اون برامدگى رو نداره ، اون جیب خشابى که رو سینه ش بسته داد میزنه خشاب ژس نیست ، انقدر محکم و مطمعن نپر به مردم
  1
  8
  ‌چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۲
  ۳۹
  aarian - تهران، ایران
  حسن خرس الله سرود پایانت رو بخون که به زودی به همراه رهبر گوسفندان جهان به درک واصل خواهی شد.
  1
  10
  ‌چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۷
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران
  این همان صحنه کشتار میدان ژاله نیست؟ پس مشخص شد که اون کشتار هم توسط عوامل لبنانی صورت گرفته و به گردن شاه انداختند مثل کشتار سینما رکس آبادان. حسن خرس الله الان اندازه گردنش نشون میده چقدر در رفاه و بهتر از شاهان زندگی میکنه اونم به اسم مبارزه با دشمن فرضی.
  1
  3
  ‌چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۸
  ۳۰
  Pahbod666 - لندن، انگلستان
  گور پدر برند اسلحه این خرس چه ژ۳ باشه چه ام ۱۶ چه هر کوفت ‌دیگه! مهم اینه این خرس تروریست لبنانی شکمش از پول ایران سیر میشه و دستش به خون ایرانیها آلودست.
  0
  5
  ‌چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۶
  ۴۸
  یویوماما - خاش، ایران
  ایران نیست زمین اسفالت نیست و پیکان هم نیست واسلحه فرم ارتش امریکا است که ان موقع در ایران اصلا وجود نداشت.
  0
  3
  ‌پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۴:۰۲
  ۴۵
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  [::یویوماما - خاش، ایران::]. رفیق اون چیزی که دست حسن خرص الله دادن با یک نگاه میتونی تفاوتش را با ژ۳ ببینی، دستگیره بالای اسلحه، ام ۱۶ اولین اسلحه ای بود که اون دستگیره را داشت، بر امدگی زیر دستگیره که معروف به کلاچ است ،برای برطرف کردن گیر گلنگدن است در ژ۳ وجود نداره، محل خروج پوکه در ام ۱۶ بعد از باز شدن دریچچه ان قابل دید است مثل اینجا برخلاف دریچه ژ۳.شما در خاش باید خوب این اسلحه را بشناسید ،چرا که در انور مرز پاکستان به اسم تو تو تری(۲.۲.۳ یعنی کالیبر ۲۲،۳ است)معروف است.بعد فرم جایگاه خشاب،مال ژ۳ مستقیم است (ورودی خشاب کمی مورب)ولی مال ام ۱۶ کمی انحنا دار، خشاب ژ۳ پهنتر از ام ۱۶ است چرا که کالیبر ژ۳ ۷،۶۲ است و کالیبر ام۱۶(۲۲،۳ یعنی ۵.۵ میلیمتر است)به اینخاطر پهنای خشاب ژ۳ بزرگتر و خشاب کوتاهتر است،این خشاب که روی این تفنگ است خشاب ۳۰ تایی ام ۱۶ است، محمولا از خشاب ۲۰ تایی استفاده میشه که واضح کوتاهتر از ژ۳ است، روپوش لوله ام ۱۶ مخروطی شکل است ولی مال ژ۳ مسططیلی. مگسک ژ۳ عمودی و خطی است ولی مال ام ۱۶ مثلثی. سرنیزه ژ۳ بالای لوله نصب میشه مال...
  0
  3
  ‌پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۷
  ۴۵
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  . ا،م ۱۶ زیر لوله،ایجا حتی میشه برامدگی محل نصب سرنیزه را زیر لوله دید و در اخر شعله پوش ژ۳ کمی قطورتر و قابل جدا شن است ولی مال ام ۱۶ نه. رفیق من بالای ۴۵ سال دارم و از ۱۴ سالگی با اسلحه بزرگ شدم، کمتر اسلحهای وجود دارد سنگین یا نیمه سنگین ساخت پیمان ورشو و پیمان ناتو ،افرقای جنوبی، مکزیک،اسراییل تا هند و پاکستان ووو که نشناسم.
  0
  3
  ‌پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۸
  نظر شما چیست؟