شبها سرمان را روی سنگ می‌گذاریم؛ فیلم دردناک زندگی خانواده ۷نفره زیر پل ورودی رامهرمز

+39
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  amirgheryou - تهران، ایران

  حکومت که حسابشس معلومه. اما خاک بر سر ملتی که مردمی ازش در این وضع باشه. حالا تو همون شهر ثبت نام خودروهای به درد نخور با قیمت بالا میزارن 10برابر جمعیت شهر ثبت نام میشه. اما یکی یه 4دیواری نمیده این بیچاره ها توش بمونن.
  4
  42
  ‌سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۶:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  fariba azizi - پاناما سیتی، پاناما
  حق تونه،،ناراحتین؟ برید تویِ خیابون، اعتراض کنید. چرا می شینید؟!، چرا می شینید؟! چرا تحمل می کنید؟
  5
  18
  ‌سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::fariba azizi - پاناما سیتی، پاناما::]. یا چرا میرین پاناما سیتی؟!
  13
  3
  ‌سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  paksan - ایران، ایران
  شما برید فلسطین ببینید آیا یک هزارم این فقر و بدبختی مردم ایران رو اونجا می بینید؟ بعد چطوری میشه ما باید برای فلسطین غم و غصه داشته باشیم و حالا اونا هیچ لبنان و یمن و سوریه و عراق هم باید از خدمات ثروتمندترین فرد خاورمیانه یعنی خامنه ای منتفع بشوند و تو یه قلم دو میلیارد دلار هزینه کنه برای ساخت خانه های لبنانی ها و یک شهر رو دوباره براشون بسازه ولی حتی یکصدم این رقم رو حاضر نیست در ایران هزینه کنه؟ مرگ بر دیکتاتور - نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران بهترین شعارها هستند که اصل موضوع رو بیان میکنند.
  2
  8
  ‌سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  تمام دنیا دارد با مشکل عجیبی روبرو میشود. قبلا بعلت جنگ و یا قحطی و یا وبا و طاعون و بیماری های عفونی جمعیت جهان به طریقی کنترل میشد و مشکلات امروز جهان وجود نداشت. هر چیز در ایران می بینید را من در امریکا و اروپا هم دیده ام. من نمی خواهم ناکارآمدی حکومت ایران را تکذیب کنم ولی به لوس انجلس پولدار بروید و زیر پل ها و توی پارک ها پر از ادمیان کارتن خواب هست. در کشور سوسیالیستی اطریش هم همین وضعیت را دیدم. اگر بشر جلوی افزایش جمعیت را نگیرد به یقین مشکلات بزرگی فراراه خواهد بود
  2
  11
  ‌سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. گرامی ، مشکل اصلی افزایش جمعیت نیست ، بلکه عدم عدالت اجتماعی و تقسیم ثروت ها در جامعه است ، اگه کوبا با کمترین امکانات و عدم داشتن صنعت پیشرفته و یا نفت و گاز ایران توانسته حداقل معضل کارتن خوابی را حل کنه ، پس امریکا و ایران هم میتونه ، این اشاره من را تعبیر بر دفاع از سوسیالیسم بعنوان سیستم نکن ، اما تقسیم عادلانه بسیاری از مشکلات را حل می‌کند ، برای مثال چرا باید چند تیم بسکتبال حرفه ای صدها میلیارد دلار درآمد داشته باشند ، . حتی اگه ۹۰ درصد درآمدشان بعنوان مالیات به جامعه برگرده ، با همان ۱۰ درصد باقیمانده تا ده نسلشان با رفاه زندگی خواهند کرد ،
  1
  8
  ‌سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد::]. عزیزم عدم عدالت اجتماعی را میتوان با میل بشر برای مساوات تشریح کرد. این میل در ساختار طبیعت به موانع بسیاری برخورد میکند. اول اینکه در قانون طبیعت تضاد مطلق حاکم هست و مطلقا تساوی وجود ندارد. طبیعت با قانون تضاد دائما خودش را نو میکند. دوم اینکه کسی که یک بچه دارد و موفق هست چرا باید از مایملکش به پدر و مادر بی فکری بدهد که بعضا 7 بچه و بیشتر دارد؟. سوم این نگرش مثل تمام کشورهای کمونیستی تنبلی پرور بوده و جلوی حرکت رو به جلو را می گیرد. چهارم اینکه طبیعت را چه خوب و چه بد برای براوردن امیال انسانی نساخته اند و ما هم قسمتی از چرخه ی حیات هستیم و در نظام طبیعت ضعیف پامال است. نه اینکه فکر کنی من متوجه رنج عظیم بسیارانی نیستم ولی نظام طبیعت از قانون انرژی و تضاد پیروی میکند و بشر نمیتواند با احساسات خودش با تمام نظام طبیعت بجنگد. شاید در یک نظام خیلی پیشرفته در صدها سال دیگر بشر موفق به کنترل جمعیت و اصلاح نقایص ژنتیک بشود ولی فعلا فاصله بسیار و سرنوشت سیستم های کمونیستی هم منفی بوده است
  1
  7
  ‌سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد::]. عزیزم فکر نکنی من با دیدگاه مهربانانه و انسانی تو مخالف کرده برعکس با تو هستم ولی پا روی احساساتم گذاشتم و نظام طبیعت و خلقت را تا جائیکه عقل من اجازه میداد برایت برگشودم. در نگاه من بطور کلی نظام طبیعت بسیار ظالم هست و کار اندکی از بشر ساخته است.
  0
  8
  ‌سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. والا همه دنیا جمعیت منفیه و این هندیا و چینیهای مشنگ با 1شب جمعه زحمت کل دنیا رو هدر میدن. انترا نه که خوش چوسن همش میزان.
  2
  11
  ‌سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۸
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  با یک مورد نمیتوان در مورد حکومت نظر داد چون این مورد ممکن است پدر مادر تنبل بوده باشه و بچه هم زیاد آورده باشه ..ولی در مورد روش مسئولین حکومت که نظم و قانون رو توی یه جامعه از بین بردند که خودش باعث رواج دزدی و شکاف طبقاتی شده و سرمایه گذاری رو از بین برده سرمایه ها فرار کردند باعث بیکاری و فقر وسیع شده یه واقعیت است که با کشورای غربی قابل مقایسه نیست. توی امریکا هزاران موقعیت شغلی بوجود میاد مثل ایران نیست که دولتش شبانه قانون رو عوض کنه کارخانه دار ورشکست بشه یا اینکه بیاد راحت فحش یه کشور بده یه عده فرداش جمع کنند برند یا یه کشور فورا باهاش قطع رابطه کنه همه سرمایه هاش خارج بشند!!
  0
  2
  ‌چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.