بابی گرین ،قهرمان رزمی‌کار آمریکایی با شنیدن خبر اعدام نوید افکاری مصاحبه اش را نیمه تمام رها کرد

او گفت خبر این اعدام مرا به هم ریخت. فکر کردم جان او را نجات می‌دهیم. یک نفر بابت اعتراض جانش را از دست داد.
"بابی گرین"از قهرمانان هنرهای رزمی‌کار و کشتی آمریکا، در کنفرانس خبری بعد مسابقه‌ای که در آن پیروز شد، باز هم با اشاره به اعدام نوید افکاری گفت: امروز یکی جانش را از دست داد.
+212
رأی دهید
-12

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  دانای نادان - آمستردام، هلند

  بعد ورزشکار مردمی ما ناراحت اینه که حق پخش زنده رو از ما گرفتن.
  4
  125
  دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۶
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک

  بلایت به سرتعداد زیادی بیرگهای داخل که با وقاحت برای طرفداری از ملایان پدر عرعر. هزار تهمت به نوید قربانی این رژیم کثیف میزنند تا قتل او را توجیه کنند.
  6
  107
  دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  اینا فقط بد بودن خود ما رو میاره بالا! نشون میده ما یه مردمی هستیم مردن یکی برامون مهم نیست اینهمه بچه کشی زن کشی اسیدپاشی ...برای ما خبرهاش شبیه یه چیز تفریحی هست دلسنگ هستیم واقعا
  5
  95
  دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۴
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  نوید افکاری را زیر شکنجه کشته اند و اعدام نشده است
  5
  87
  دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۷
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران

  باید آخرش میگفت خاک بر سر اون بی شرفهایی که هنوز مزدور و یا طرفدار عادی و طرفدار مخفی جمهوری اسلامی هستن. این کاراشون همش به خاطر کالباس شدن قاسم گچکار و فروش نرفتن نفتشونه.
  5
  41
  دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۲
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. بد بودن ما؟ چرا نمی‌‌گی.۱۵۰۰ سال شستشو مغزی ؟ چرا نظر خود را راجع به قصاص نمی‌‌گی ؟ من می‌‌گویم قصاص یکی‌ از وحشی گرین. و جرثومه فساد افکار بشری. حتا اگر دو سوره در قرآن می‌‌گوید حلال است. نظر بنده به قصاص بدون حاشیه. حتا اگر این جوان مقصر بود. نظر شما چیست؟ قرآن اشتباه کرد؟ و دیگر به قرن ۲۰۰۰ نمی‌‌خورد.؟ یا قرآن کلام رسول و هرگز عوض شدنی نیست؟ یا اعتقاد قصاص خودش خوب است. ولی‌ آخوند‌ها سو استفاده می‌‌کنند؟ لطفا گیر هم به مسیحی‌ نده. می‌‌دانم. آن‌ها هم دارند.چشم در مقابل چشم.ولی‌ کجا اروپا امروزه قصاص می‌‌کنند؟. دلسوزی کمک نمی‌‌کند. باید به جنگ و نابودی این قوانین خیمی نشینی رسولی رفت. قادر هستی‌ اعتراف. قوانین قرآن قدیمی‌. ضد بشر. کلام خدا نیست. بلکه شیوه زندگی‌ خیمه نشینان ۱۵۰۰ سال پیش بود؟ آخوند‌ها هیچ کاری نکردند. بجز اجرا قانون قرآن.همان گونه که رسول ۱۵۰۰ سال پیش اجرا می‌‌کرد.
  8
  29
  دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۶
  ۶۱
  بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان
  جوانان بیگناه بخصوص نامدار را می کشند که به مردم بگویند از این به بعد هرکسی اعتراض کند اعدام میشود حتی ورزشکاران و افراد نامدار، ننگ بر حکومت شنبولی اسلامی
  3
  21
  دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۸
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. عمو نظرات من زیاد به درد شما نمیخوره! هر قانونی بمرور زمان تغییر میکنه یهودی هم که کتابش سخت ترین و قدیمی ترین قوانین رو داره اینو قبول کرده بن سلمان هم که مرکز اسلام هست اومد توی امریکا مصاحبه کرد گفت به من اینقدر گیر ندید زمان لازم هست تا جامعه خودم رو به سطح شما برسونم دارم کم کم تغییرات انجام میدم. ولی شماها تنها کسانی هستید که نسبت به عقب افتادگی خودتون تعصب دارید دیگه تقصیر اونا چی هست؟ یه ولنتاین رو عربستان براحتی قبول کرد گفت ما دیدیم با دین ما تناقض نداره در صورتیکه ایرانی که اصلا نمیتونه نوشته قرآن رو هم بفهمه چی نوشته برمیگرده میگه این غربی هست هجوم فرهنگی هست مسیحی هست من قبول نمیکنم! بعد میگه من قبل از این سپندارمذگان داشتم میگن خوب اونرو جشن بگیر نمیگیره ...خوب میخواهی با این چکار کنی؟ میخواهی گفته های مشابه از شاه و هویدا برات بیارم که ده سال قبل از انقلاب گفتند؟ آخه عمو خودت برو نظاره کن ببین چکار کردی؟ چند بار تاحالا مهرگان و تیرگان و سپندارمزگان جشن گرفتی؟ بدون آلترناتیو که نمیشه اول شما یه دولت در تبعید تشکیل بدید چشم ...
  21
  6
  دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۳
  ۴۸
  بردیا2577 - زابل، ایران

  راستی این هنرمسخرگان (سلبریتها)کجایند؟پرستویی قاسم که کشته شد عزا گرفتی یادتون هست؟!!!
  4
  25
  دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۰
  ۶۰
  zavareh - رودسر، ایران

  شرف و منش انسانی هیچگونه حد و مرزی را نمی شناسد، آفرین قهرمان.
  4
  34
  دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۲
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. عزیز جان. تا در مغز این ها این وجود دارد که کسی رفته بالای کوه و گوشه ی غار و خدا و یا نماینده ی خدا با این تحفه تماس گرفته و طرف ارتباط اسمانی داشته است، این ها درست بشو نیستند و فقط به حواشی می پردازند و اصل را که همه چیزش را از تورات یهودیان دزدیده و جنایتکار بالفطره بوده را زیر سئوال نمی برند. شاید هم چون در نوزادی این ها را انقدر از مار غاشیه ترسانیده اند که در مقابل هر حرف منطقی ولی مغایری بدن اینان ناخوداگاه از ترس گر میگیرد.
  2
  10
  ‌سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۸
  نظر شما چیست؟