نیروی هوایی آمریکا: احتمالا یک جنگ بزرگ در آینده انجام خواهد گرفت

سایت رویداد 24 :چارلز براون، فرمانده نیروی هوایی آمریکا، مکان احتمالی یک جنگ بزرگ آینده را با مشارکت این کشور اعلام کرد. به گفته براون، جنگ آینده با مشارکت آمریکا مشابه درگیری‌های دو دهه گذشته نخواهد بود. وی گفت: «جنگ آینده از سواحل ما دور نخواهد بود».

خبرگزاری اسپوتنیک به نقل از Defence News گزارش داد، چارلز براون، فرمانده نیروی هوایی آمریکا، مکان احتمالی یک جنگ بزرگ آینده را با مشارکت این کشور اعلام کرد.

به گفته براون، جنگ آینده با مشارکت آمریکا مشابه درگیری‌های دو دهه گذشته نخواهد بود.

وی گفت: «جنگ آینده از سواحل ما دور نخواهد بود».

این ژنرال آمریکایی اطمینان دارد که جنگ آینده با مشارکت آمریکا با توجه به تلفات نظامی و خطراتی که برای ملت این کشور وجود دارد، یادآور جنگ جهانی دوم و اتفاقاتی که بر سر آمریکا آمد، خواهد بود.

این نشریه خاطر نشان می‌کند که فرمانده جدید نیروی هوایی آمریکا با مخالفت نمایندگان کنگره که مخالف تعطیلی پایگاه‌های نظامی با هواپیماهای منسوخ در مناطق خود هستند، مواجه خواهد شد.

همچنین این نشریه خاطرنشان کرد که عمده هزینه‌های نوسازی در دوران رهبری براون بر عهده شرکت نظامی –صنعتی Northrop Grumman است که مسؤول ایجاد بمب افکن‌های استراتژیک سنگین بی-۲۱ و راکت‌های بین قاره‌ای جدید بازدارنده استراتژیک Ground based است.

در ماه سپتامبر، والری اینسینا، روزنامه نگار نشرینه Defence News، در مورد بازید از مرکز عملیات رزمی، ایجاد شده در پایگاه نیروی دریایی آمریکا اندروز؛ جایی که وی عملیات شبیه سازی شده‌ای از «سیستم کنترل جنگ انقلابی» را مشاهده کرد گفت که طی آن پاسخ واشنگتن به حمله یک دشمن بالقوه (احتمالاً مسکو) نشان داده شد
+64
رأی دهید
-13

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۵
  redsky95 - تورنتو، کانادا
  من میگم کوباست.
  9
  6
  دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۲
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران
  شاید برای مراکز اتمی ج.ا نقشه کشیده؟!؟
  2
  16
  دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۲
  ۴۴
  شمرالله - مونیخ، آلمان
  به احتمال زیاد ونزوئلا
  3
  12
  دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۴
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران
  نیروی هوایی امریکا میخواد تغییرات رادیکال و ریشه ای داشته باشه در حد استفاده از فضاپیما . بودجه میخواد. حرف این ژنرال اینه. نیروی هوایی امریکا مهمتره از بقیه ،برای همین بودجه بیشتری میخواد دعوا روی بودجه است که کنگره تصویب کنه، اون میخواد با نیروی هوایی کلک دشمنان رو بکنه مثل طالبان افغانستان که با حمله هوایی امریکاسرنگون شد نه زمینی
  2
  9
  دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۵
  نظر شما چیست؟