مصادره جنازه آیت‌الله صانعی توسط لباس شخصی‌ها!

مجتبی لطفی
امروز پس از شرکت در درس آیت الله سید علی محقق داماد، به همراه برخی دیگر از دوستان به مسجد امام حسن عسگری (ع) قم محل اقامه نماز حرکت و منتظر حضور آیت الله شبیری زنجانی شدیم. جمعیت خوبی آمده بودند. خبرها حاکی از آن بود که جنازه آن مرحوم توسط نیروهای سازمان یافته از غسالخانه مصادره و از دسترس خانواده خارج شده است. علی رغم انتظار و هماهنگی انجام شده خبرها حکایت از دفع الوقت نمودن این نیروها برای اخلال در اقامه نماز در مسجد امام حسن عسگری می کرد. پس از چانه زنی و تهدید به اعلام عمومی مبنی بر سرقت پیکر آیت الله، جنازه توسط همان ها به مسجد منتقل شد و آقای زنجانی در محاصره جمعی لباس شخص جوان که دست‌ها را حلقه کرده بودند، با سر وصدای ساختگی، وارد شدند.
تعجب از اینجا شروع شد که علی رغم ایستادن آرام تشییع کنندگان نیروهای لباس شخصی دو حلقه در اطراف جنازه و آیت الله زنجانی ایجاد کرده بودند و با هیاهو و فشار به جمعیت به دنبال تنش ساختگی و ایجاد بی نظمی بودند.

هیاهو خوابید و نماز خوانده شد اما فاز دوم شروع شد و آنان به زیر جنازه رفته و به شدت و حدت تمام حرکت کردند و به سرعت می‌افزودند به گونه‌ای که علاقه مندان و منصوبان ایشان حتی امکان دست زدن به تابوت را نداشتند. علی رغم هماهنگی برای تشییع آرام با مراعات پروتکل های بهداشتی...!
... رها کنیم ادامه داستان را پر غصه را!

چنان این حرکات دهه شصتی چندش آور شده که یادآوری آن حال آدم را به هم میزند و نفرین به کسانی می فرستد که کشور را با این بچه‌بازی‌های و بازی‌های کثیف با بحران مواجه کرده‌اند!

در کجای دنیا جنازه می دزدند؟! وقتی فرزند آیت الله خمینی در نجف مرحوم شد ساواک آن را به سرقت برد؟! گاهی اعدام شدگان را شبانه دفن می کردند اما جنازه کدام مرجع تقلید را دزدیدند؟! می ترسیدید مانند تشییع جنازه آیت الله منتظری در بهت ابدی فرو روید؟!

دنیا به کدام سمت از بلوغ و توسعه می رود و شما هنوز از دوران طفولیت خارج نشدید؟!
بچگی بس نیست؟!
+11
رأی دهید
-41

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  آدم با دیدن این جمعیت از ایرانی بودنش خجالت میکشه
  3
  88
  یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۷
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  نظام پست اخوندی این نمایش را هم درست کردید برای مطرح کردن زنده و مرده اخوند حقه باز!
  4
  67
  یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۹
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  با این همه عقب افتاده ی اخوند و حسین زده ایران دیگر ایران نخواهد شد
  5
  69
  یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۴
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان

  بلوغ ؟ توسعه؟ ایران و ایرانی؟ لابد تو میکروفن گفتند: مشترک محترم, جنازه مورد نظر شما در دسترس نمیباشد. بیخود انتظار نکشید. خاک بر سر جنازه دزدتون. جیره خورهای مزدور.
  3
  25
  دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۳
  ۳۰
  Pahbod666 - لندن، انگلستان

  کاش این گله قاطر و گورخر همه کرونا بگیرن سقط بشن برن ور دست اون لاشه متعفن اون کفتاری که بخاطرش جمع شدن.
  3
  32
  دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۱
  ۴۵
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  ....جمعیت خوبی آمده بودند....جمعیت خوبی کجا امده بودند؟ یکی از اون جمعت خبر داشت که این مردار کی است؟، ایا چیزی هم از دورانیکه که این کفتار مردار ساتور خمینی کره سیک بود و ملت ایران را با ان قتل و عام میکرد بخاطر میارند؟میدونید این خوک سقت شده چند هزار جوان این مملکت را زیر خاک کرد؟ واقعا جای شرم است که ملت تا این حد به طبل بیخیالی زدند
  0
  6
  ‌سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۹
  ۵۰
  nyy01 - سن روزا، انگلستان
  لعنت بر این مذهب و هر چی آخوند...مرگ بر جمهوری اسلامی
  0
  4
  ‌سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۱
  نظر شما چیست؟