مسابقات امشب UFC به یاد نوید افکاری برگزار میشود - عکس

+237
رأی دهید
-11

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۱
  romano - تهران، ایران

  اون هموطنهایی که میان اینجا پیغام میزارن مردم ایران ترسو هستند خودتونید اینها یکی از هزاران فرزندان کشته این ملتن میگی نه تو بیا ایران ملاها رو برداد. شما فکر میکنید چرا رژیم این اعدام رو به این سرعت و با این جراری انجام داد دلیلش سادست سال گذشته تو کف خیابونها طبقه متوسط نیومدن بلکه برای اولین بار جنوب شهریها و حاشیه نشینها به قصد مرگ اومدن. اینها مثل سگ از خیزش پارسال ترسیدن نیک میدونند دیر شده و برای جبران ترس با کشتار به خودشون قوت قلب میدن. این رژیم الانم مرده حتی اگر اروپا هم به کمکش بیاد آمریکا به برجام برگرده مرگ این حکومت حتمیه این حکومت بعد از ۴۰ سال به اعدام برگشته و این یعنی سیکلش کامل شده. من اعتقاد قلبی دارم این حکومت داره نفسهای آخرش رو میکشه سوال اینه اگر نه آیا میتونه ۲۰ سال دیگه به همین سیستم ادامه بده قطعا خیر. نه مشروعیت ایدلوژیک دارن نه توان مالی نه توان کنترل فساد نه عادت پیدا کردن که گهگاهی یک قدم برای نمایش به طرف خواسته ملت بردارن بقول استاد شجریان وافور ۴۰ ساله تو تلویزیون ایران نمایش داده میشه اما ساز نه. اینها باختن توله سگهاشونم در حال فرارن.
  4
  61
  یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۶
  ۳۰
  grizzly - برلین، آلمان

  ضحاک فقط دوتا مار روی دوشش داشت، ولی ضحاک زمان خامنه ای سی چهل تا مار روی دوشش داره از بسیج و سپاه و نهادهای امنیتی گرفته تا گروه های نیابتی و سپاه قدس در کشورهای دیگه همه این مارها نیاز به غذا دارند، آنهم خوراک از مغز تازه جوانان وطن
  4
  45
  یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۴
  ۵۸
  فضول بک - سوئد، سوئد

  دوستان گرامی درود به شما. شرم و ننگ ابدی به این جنایتکاران اهریمن. جمهوری اسلامی و اخوند خامنه ای بار اول و اخر نیست که یک انسان بیگناه را به قتل می رساند. و به افکار مردم ایران و دنیا دهن کجی می کند. حال باید از دولت های اتحادیه اروپا و همه حامیان جمهوری اسلامی پرسید. تا کی از این اهریمن جنایتکار پشتیبانی خواهند کرد. جمهوری اسلامی کشور و مردم عزیز ایران را با خشونت ذاتی خود از روز نخست اداره کرده و می کند.اخوند خامنه ای می خواهد ترس و وحشت ایجاد کند ولی نمی داند ان طرف سکه وحشت مقاومت و مبارزه است. این عمل ضد بشری نشان داد که پایان خود را هم با خشونت تمام خواهد کرد. با سپاس.
  4
  35
  یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۸
  ۷۰
  Butler - سیدنی، استرالیا

  نوید افکاری زیر شکنجه کشته شده . خانواده مقتول میبایست در هنگام اجرای حکم حضور داشته باشند . این ملت زود فراموش میکنه دیگه اعدام وگرسنگی وکشتن عادی شده برای ملتی که برای حسین 1400سال پیش بهم تسلیت ولباس عزا میپوشند .
  3
  38
  یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۸
  ۴۰
  fariba azizi - پاناما سیتی، پاناما
  . با عشق بلند شید و برید؟ توی خیابون ۲۲ بهمن به مال و جان و ناموس و فرهنگ شما تجاوز شده، شرف دارید؟ برید؟ توی خیابون! چرا می‌نشینید؟ چرا تحمل می‌کنید؟" این فریاد فریدون فرخزاد همچنان جاری‌ست و مردم را به اعتراض فرامی‌خواند. یادش گرامیبه مالِ شما، به جانِ شما، به ناموسِ شما، به فرهنگِ شما تجاوز شده. انگلستان به شما تجاوز کرده، آمریکا به شما تجاوز کرده. شرف دارید؟ برید تویِ خیابون، اعتراض کنید. چرا می شینید؟!، چرا می
  6
  21
  یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۳
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران

  Ufc باید یک دوره کشتی ایران را بعنوان یاد بود پهلوان نوید از مسابقات محروم کند
  6
  28
  یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۶
  ۲۵
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  [::grizzly - برلین، آلمان::]. نه دوست عزیز. مغز چربیش زیاده، خوب نیست. من پاچه خوری رو ترجیح میدم.
  30
  4
  یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۷
  ۳۰
  grizzly - برلین، آلمان
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. تو با این نظرات پاچه خارانه ات! به قول خودت! و من با نظرات ضد پاچه خارانه ام، چگونه دوست عزیز تو شده ام؟
  2
  12
  یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۲
  ۵۱
  kata1379 - مشهد، ایران
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. واقعا حیف سلام بر تو . خون آشام . مفهوم ارباب توست . مزدوری حتی برای خون افراد . امثال شما حتی برای پول . نزدیک کسان خود را هم به وسط میگذارند . حاضرند اربابان شان نزدیکان اونها را بی صورت کنند برای پول . مزدور تویی حیف اسم بردن از تو حیف اسم تو را انسان یا حتی موجود زنده بگذارند تو فوت خبر نداری سالهاست از انسانیت . رفتی .
  1
  13
  دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۹
  نظر شما چیست؟