در پی ابراز خوشحالی از اعدام نوید افکاری؛ حساب کاربری بازجو خبرنگار تعلیق شد

العربیه :حساب کاربری خبرنگار صداوسیمای ایران در توئیتر بعد از توئیت آخر او و ابراز خوشحالی از اعدام نوید افکاری و توهین به کاربرانی که برای منع اعدام این ورزشکار هشتگ زده بودند، تعلیق شد.

حساب کاربری آمنه سادات ذبیح‌پور معروف به «بازجو خبرنگار» تعلیق شد. او از اعدام نوید افکاری ابراز خوشحالی کرده و کاربرانی که هشتگ «نوید افکاری» را ترند جهانی کرده بودند، «معدود و از منافقین آلبانی‌نشین و سلطنت‌طلب» توصیف کرده بود.

ذبیح‌پور که پیش از این هم ثابت کرده بود از پیشامدهای مهم در ایران پیش از وقوع اطلاع دارد و در این باره اظهار نظر می‌کند تا فرضیه وابستگی به وزارت اطلاعات که درباره او مطرح است را تقویت کند، پیش از اعدام نوید افکاری در توئیتر نوشت: «سلطنت‌طلب‌ها، آلبانی‌نشین‌ها، ضدانقلاب هشتگ‌های خودشون رو آماده کنند».

پس از اعدام این کشتی‌گیر جوان نیز نوشت: «به شدت از خبر اعدام قاتل نوید افکاری خوشحال شدم. طرفداران نوید افکاری فقط عددی معدود و کم از منافقین آلبانی‌نشین و سلطنت‌طلبان می‌باشند و عموم مردم ایران از این اعدام استقبال کردند».

کاربران در واکنش به این توئیت‌های ذبیح‌پور که خشونت را ترویج می‌دادند، حساب کاربری او را به شکل گسترده ریپورت کردند که منجر به تعلیق آن شد.

گفتنی است، سپیده قلیان فعال کارگری که در حال حاضر به علت شرکت و حمایت از تجمعات کارگران نیشکر هفت‌تپه در زندان به سر می‌برد، پیش از این درباره نقش آمنه سادات ذبیح‌پور در تهیه اعترافات اجباری از او توئیت افشاگرانه‌ای منتشر کرد.

او برای نخستین بار موضوع خبرنگاران رادیو و تلویزیون حکومتی ایران را که در اخذ اعترافات اجباری از زندانیان سیاسی مشارکت می‌کنند، مطرح کرد.

سپیده قلیان فعال کارگری از آمنه سادات ذبیح پور به جرم بازجویی و اعترافات اجباری در دادگاه شکایت کرد که قاضی پرونده آن را بدون بررسی مختومه کرد
+362
رأی دهید
-12

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  -xAdolf - اخن، آلمان

  یعنی از قیافه ای نحسش مادر بازی می باره، اخر هر چی تو دنیا دیگه بیشت نمی شه گفت، امثال این بی شرفا باعث موندن چار تا اخوند دوزاری در حکومت هستن یعنی جرم اینا بمراتب بیشتر از این اخوندای حرمزاده است .
  11
  341
  یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۵
  ۵۸
  فضول بک - سوئد، سوئد

  دوست گرامی درود به شما. شرم و ننگ ابدی به این جنایتکاران اهریمن. جمهوری اسلامی و اخوند خامنه ای بار اول و اخر نیست که یک انسان بیگناه را به قتل می رساند. و به افکار مردم ایران و دنیا دهن کجی می کند. حال باید از دولت های اتحادیه اروپا و همه حامیان جمهوری اسلامی پرسید. تا کی از این اهریمن جنایتکار پشتیبانی خواهند کرد. جمهوری اسلامی کشور و مردم عزیز ایران را با خشونت ذاتی خود از روز نخست اداره کرده و می کند.اخوند خامنه ای می خواهد ترس و وحشت ایجاد کند ولی نمی داند ان طرف سکه وحشت مقاومت و مبارزه است. این عمل ضد بشری نشان داد که پایان خود را هم با خشونت تمام خواهد کرد. با سپاس
  10
  247
  یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۰
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک

  عفریته بازمانده ی اجداد عرعر ۱۴۰۰ سال پیش همان تن فروشان چون پری بلنده که بر اثر فقر تن فروش شده بودند و اعدام شدند به نسبت امثال چون تو مادر ترزا هستند ملتی که برای فلوید خود را در ایران تکه پاره می کرد کجا هستند برای قتل این جوان بیگناه ایرانی بدست ملایان کثیفففففففففففف
  14
  270
  یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۳
  ۳۹
  aarian - تهران، ایران

  آبجی مچاله نفرت انگیز خوب بشنو. روزی میرسه که آقا و سرورت رو مثل موشی از سوراخ میارند بیرون همون اتفاقی که برای صدام و قذافی افتاد. انوقته که باید چادرت رو بزنی‌ زیر بغلت و بدوی با سرعت وگرنه چشم تو چشم میشی‌ با مردم ایران و اون روز هوا خیلی‌ پسه. عبرت بگیر از تاریخ و خفه خون مرگ بگیر.
  6
  153
  یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۲
  ۶۷
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد

  یک فاحشه دولتی،که برای تیکه استخون،از اعدام یک انسان که اشرف مخلوقاته و جانشو از خداوند گرفته،و یک آخوند جانه اوو را میگیره،امیدوارم که داغ بچت را ببینی‌،تا حس کنی‌،خدا دروغ نیست،متظر باش.
  4
  150
  یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۶
  ۴۰
  sure esrafil - مونیخ ، آلمان

  یعنی این کثافت تخمه صیغه، یا صیغه صلواتی اجازه داشته تو شبکه های اجتماعی افتابی بشه؟
  6
  152
  یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۹
  ۴۵
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  از بس جهاد نگاهی کرده ، شیفته مرگ‌و‌اعدام شده
  5
  138
  یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۷
  ۴۶
  Tony Arzenta - کی یف، اوکراین

  او از اعدام نوید افکاری ابراز خوشحالی کرده ؟؟؟؟؟؟؟؟اشغال
  6
  140
  یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۶
  ۵۸
  فضول بک - سوئد، سوئد

  شرم و ننگ ابدی به این جنایتکاران اهریمن. جمهوری اسلامی واخوند خامنه ای بار اول واخر نیست که یک انسانهای بیگناه را به قتل می رساند و به افکار مردم ایران و دنیا دهن کجی می کند. ای آزادگان اختلافات را کنار بگذارید و فکر چاره کنید. چون جمهوری اسلامی ۸۲ میلیون طناب دار تهیه کرده است .
  4
  95
  یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۲
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان

  این دو مشتی فاسد حرام لقمه بی والدین اند که اینجوری ارتزاق میکنند. خودشون هم میدونند که چقدر نزد ایرانیان منفورند. با این وجود بجای اینکه خفه و در افق گم شوند فحش خورشون ملسه و لذت میبرند که مردم بهشون ناسزا بگویند. هر از چند گاهی نیاز به این فحش ها و نفرینهای مردم ایران دارند تا خود را ارضا کنند.
  5
  101
  یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۹
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  بازجو خبرنگار هم پدیده جدید هست. . کم کم میشه راننده تاکسی-بازجو-خبرنگار-قاضی - زندانبان. خودش میگیره میبره بازجویی میکنه خبر میده زندان میکنه میکشه میره
  6
  75
  یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۴
  ۴۵
  pordel - ارواین، ایالات متحده امریکا

  چه خوب که دوتایی با هم عکس انداختین. آخه چندی پیش نوجوانی ازم پرسید به کیا میگن حـ... و چطوری میشه شناختشون. حالا دیگه بطور مستند نشونش میدم. هم مذکر و هم جنس ماده اش را.
  4
  72
  یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۸
  ۵۱
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی

  فاحشه بتمام معنا دقیقا مثل این بوزینه پلشت دانمارکی که هردو از کشته شدن خرمدین مهین خوشحال شدن با یک تفاوت که این فاحشه از میکروفون فیض میبره و دانمارکی از میله مترو.شرم بر شما حرامیان صد پدرماله‌کش !
  5
  94
  یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۸
  ۵۷
  naders - گوتمبرگ، سوئد

  امنه دل مردم خونه بدترش نکن انسان باش. فگر نکن فردا گسی حمایتت بکنه
  3
  38
  دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۲:۴۵
  ۵۱
  kata1379 - مشهد، ایران

  واقعا حیف سلام بر تو . خون آشام . مفهوم ارباب توست . مزدوری حتی برای خون افراد . امثال شما حتی برای پول . نزدیک کسان خود را هم به وسط میگذارند . حاضرند اربابان شان نزدیکان اونها را بی صورت کنند برای پول . مزدور تویی حیف اسم بردن از تو حیف اسم تو را انسان یا حتی موجود زنده بگذارند تو فوت خبر نداری سالهاست از انسانیت . رفتی . یاد گرفتی هر روز زیر یک نفر باشی . نفرین و لعنت بر تو باد امنه سادات
  4
  35
  دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۱
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران

  آنهایی هم که خوشحالی نمی کنن بی تفاوتن،فرقی نمیکنه. براشون بورس ودزدی و دلالی و پناهندگی مهم تره. ما همون مردم بیسواد اول انقلابیم که از اعدام های خلخالی خوشحالی میکردیم حالا به این بیسوادی بیتفاوتی هم اضافه شده،
  3
  28
  دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۸
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  یک اشغال و فاحشه ی اسلامی
  3
  35
  دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۷
  ۵۰
  nyy01 - سن روزا، انگلستان

  لعنت بر تو و مذهب آدمکشت..لعنت بر هر چی آخوند و ..های امثال تو
  4
  31
  دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۹
  ۵۰
  nyy01 - سن روزا، انگلستان

  فاحشه بتمام معنا دقیقا مثل این بوزینه
  4
  32
  دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰
  ۴۴
  شمرالله - مونیخ، آلمان

  حساب خبر نگاری صیغه صلواتی وحش الشعبی و لنگیهای یمن امنه فیل ک. ذبیح پور میبایست خیلی وقت پیشها بسته میشد،جای این تو شبکه ادمها نیست!
  3
  29
  دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۶
  ۵۰
  nyy01 - سن روزا، انگلستان
  یک اشغال و فاحشه ی اسلامی
  0
  16
  ‌سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۱
  ۲۰
  Mehrad Hosseinirad - مسکو، روسیه
  از کسانی که در این دنیای به این بزرگی بود خود را در نبود دیگران میبینند غیر از این انتظار نباید داشت.
  0
  8
  ‌چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۵:۳۲
  ۴۰
  sasan87 - سیاتل، ایالات متحده امریکا
  باید خوشحال باشه منم اگر حجم عظیم اعتراض های قبل از اعدام رو در خیابان های ایران و جلوی قوه قضا می دیم خوشحال می شدم اگر هر روز قبل از اعدام هزاران ایرانی رو جلوی در سفارت های ایران در اروپا و امریکا می دیدم خوشحال میشدم .
  0
  2
  جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۳
  نظر شما چیست؟