سوتی و آبروبری به زبان انگلیسی در تلویزیون و سطح جهانی

تو این ویدیو سری زدیم به سوتی و آبروبری هنرمندان به ظاهر با سواد و البته اصحاب رسانه در تلویزیون و سطح جهانی که واقعا با این حرف زدن هاشون قبر زبان انگلیسی رو کندن..
از نوید محمدزاده بگیر تا امثال الناز گلرخ و حتی گل سرسبد انگلیسی و البته آلمانی زبان ها یعنی استاد جواد خیابانی
+116
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  شنیدم که امام خمینی بعد از مرگش انگلیسی را یاد گرفته و مثل بلبل مرتب صحبت میکند و دائما میگوید: ور ایز هوری؟ آی وانت هوری، غلمان ایز آلسو گود.
  10
  72
  جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۷
  ۳۲
  shahruz-kh - فرانکفورت، آلمان

  آسون نبود ولی تا آخر ویدیو روتماشا کردم
  3
  61
  جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۷
  ۵۱
  مستانه شرق - هایدلبرگ، آلمان

  بدبخت شدیم رفت پی کارش ، خخخخخخخخخخخ
  2
  28
  جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۵
  ۴۵
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  انگلیسی بلد نبودن عیب نیست ، اما پافشاری در جهل و نادانی و بیسواد ی فاجعه است ، اون مدیر بیسواد که خبرنگار بیسواد استخدام میکنه ، و بعد گزارشگر با پررویی می‌خواد مثل لال ها مصاحبه به زبان انگلیسی بکنه ، و یا وقتی که دکتر مموتی از مطرح ترین دانشگاه ایران یعنی شریف ظاهرا مدرک داره ولی حتی یک جمله انگلیسی بلد نیست ، نشان میده که این فرد حتی یک مقاله علمی نخوانده ولی خودش را استاد خطاب می‌کند
  4
  56
  جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۳
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  سوتی وجود ندارد و قرار نیست که همه انگلیسی بلد باشند
  36
  10
  جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۸
  ۲۵
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. کسی که همچین استدلالی میکند، به خداوند، روح، برزخ و ابدیت ایمان دارد.
  38
  9
  جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۵
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. البته من شنیدم وقتی غلمان میاد سراغش زبانش برمیگرده به المانی هی میگه آخ!! آخ!!
  4
  13
  جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۵
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران

  اون مردک بنفش روحانی مثلا دکترا از انگلیس داره.! اینا همشون مدرکاشونو از بابا انگلیس و مامان روسیه رو هوا گرفتن.
  9
  34
  جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۵
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. عزیزم البته مقصود من روحانی نبود چون کسی که دکترا از انگلیس میگیرد باید مثل بلبل و بهتر از اکثریت مردم انگلیس بتواند بنویسد و صحبت کند ولی یک مجری و یا هرکسی وقتی انگلیسی نمیداند چه عیبی دارد با توانائی محقر خودش بیان مقصود کند. من فقط 30 کلمه ایتالیائی بلدم و بارها از این کلمات برای تبادل منظورم، هر چند با تمام غلط و غلوط استفاده کرده ام. مگر ایرادی دارد؟ در رابطه با ترکی هم چنین هستم و در ترکیه با دانش اندکم بارها با مردم صحبت داشته ام. در مکزیک با ده کلمه صحبت میکنم.
  6
  4
  شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۲:۰۹
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. اون با پول نفت ما رفته اسکاتلند خورده خوابیده حقوق و مزایا هم گرفته بعدش هم برگشته هم حقوقش بالا رفته هم رتبه گرفته! حساب کن عکسای بچگی روحانی هست که یه بچه داهاتی بوده هنوز هم لهجه داره! بهت قول میدم بهش نمره دادند چون عقل معمولی رو هم نداره
  2
  3
  شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۲
  ۳۹
  Zir o Roo - اوترخت، هلند
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. دوست عزیز اگر قرار است با سی کلمه حرف بزنیم پس منهم سی کلمه روسی سی کلمه اسپانیایی و سی کلمه ایتالیایی بلدم ولی این دلیل براشراف من به دانستن این زبانها یا ارتباط درست با گویشگران این زبانها نمی شود
  0
  3
  شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۷
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. آره در مواقع امور خصوصی آدم میتونه از کمترین تواناییش استفاده کنه اما وقتی تریبون یا پستی دستشه مجبور نیست آبروی همه رو ببره.
  2
  11
  شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۴
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::Zir o Roo - اوترخت، هلند::]. عزیزم حتما درست می فرمائید . با 30 کلمه نمی توان حرف زد ولی میتوان احتیاجات اولیه را منتقل کرد. مثل قیمت این چنده و غیره. ضمنا من فکر میکنم اصلا در این موارد نباید خجالت کشید مخصوصا وقتی در سفر هستیم. من در ایتالیا با 30 کلمه ای که بلد بودم و 30 کلمه ای که ان ها انگلیسی بلد بودند (5 نفر) حدود 3 ساعت در قطار از میلان تا رُم صحبت کردیم! و از ان وقت مثل ایتالیائی ها من پرحرف شدم!
  0
  5
  شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۷
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. موافقم.
  0
  5
  شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۸
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران
  درک مطلب مهمتره از مکالمه. تا بتونی اخبار انگلیسی رو بخونی تاریخ فرهنگ سیلست علم..رو بخونی ،و سطح آگاهی رو بالا ببری، اینها همه درک مطلب میخواد نه مکالمه . مکالمه مشکل رو حل نمیکند باید بتونی معنی متن رو بفهمی و تحلیل کنی وگرنه گرفتار اخبار فیک و سانسور میشی همانطور که الان مردم ایران شدن
  0
  1
  یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۸
  نظر شما چیست؟