بازداشت پدر بیرحمی که به دختربچه اش مواد کشیدن یاد می داد + ویدیو

رکنا: رئیس مرکز مبارزه با جرائم ملی و سازمان یافته پلیس فتا ناجا اعلام کرد: عامل انتشار فیلم وادار کردن کودک 3 ساله به مصرف مواد مخدر در فضای مجازی دستگیر شد.سرهنگ "مصطفی نوروزی" با اعلام این خبر، اظهارداشت: در پی انتشار کلیپی مبنی بر وادار کردن استعمال مواد مخدر توسط دختر بچه 3 ساله در فضای مجازی که باعث جریحه دار شدن احساسات عمومی و واکنش کاربران به انتشار کلیپ مذکور شده بود، کارشناسان پلیس فتا تحقیقات تخصصی خود را برای شناسایی و دستگیری متهم آغاز کردند.

وی افزد: در بررسی های فنی و کارشناسی صورت گرفته از سوی پلیس فتا، متهم در یکی از استان‌های کشور شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی، فرد مذکور که پدر کودک می باشد در یک عملیات پلیسی دستگیر شد.

این مقام انتظامی ادامه داد: متهم پس از مواجه با ادله جرم ضمن اعتراف به بزه ارتکابی برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شد.

سرهنگ نوروزی خاطرنشان کرد: متهم؛ انگیزه اصلی خود را از این اقدام غیر انسانی، شوخی و سرگرمی در جمع خانوادگی اعلام و اقرار کرد که هرگز تصور نمی کردم این کلیپ که توسط یکی از اعضای خانواده تهیه و در فضای مجازی منتشرشده، واکنش منفی کاربران را به همراه داشته باشد.

رئیس مرکز مبارزه با جرائم ملی و سازمان یافته پلیس فتا ناجا در خاتمه به تمامی کاربران فضای مجازی توصیه کرد: از ارتکاب به اقدامات مشابه به دلایل مختلف از جمله جمع آوری فالور و بازدید کننده خودداری کرده و در صورت مشاهده موارد مشکوک، آن را از طریق سایت رسمی پلیس فتا به نشانی www.cybre police.ir قسمت گزارشات مردمی منعکس کنند.*
+69
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  ramin-cph - کپنهاگ، دانمارک

  میگه اصلا فکر نمیکردم باعث واکنش منفی بشه !!! ولش کنید بره، این بابا خیلی پرته..
  3
  44
  ‌پنجشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۹
  ۳۹
  stockholm - استکهلم، سوئد

  جمهوری اسلامی که در زمینه اعتراف گرفتن و حبس و اعدام مبارزین وطن اینقدر کوشا هست و دست بجنایت میزنه بهتره انگلهائی مثل این پدر حانی ه نن جاعه بشیت هست رو بگیره و اعدام کنه
  5
  33
  ‌پنجشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۵
  ۴۵
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان

  من شما را به مقام انسانیت میرسانم، من نه تنها دنیای شما را بلکه اخرت شما را هم به ...ا میدم، خوشبین نباشید که فقط مسکن میسازم، بلکه بجای "مُسکن "هرویین و شیشه به جامعه و بچه های شما کشیدن را یاد مدهیم، لاکن کمی صبر کنبید.اینهنتیجه حکومت فرقه کثیف شیعی صفوی که بلاد فخیمه به جان ایران انداخت....
  3
  31
  ‌پنجشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۲
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  متاسفانه در سراسر مردم شرق ایران از مشهد تا چابهار از مرز افغانستان و پاکستان تا کرمال و بم مصرف مواد مخدر بصورت خانوادگی موضوع عادی هست. همینطور یه دختر راحت میپذیره زن دوم یا زن سوم یه آدم درپیت دوزاری بشه. و مردها به راحتی برای ازدواج دوم و سوم اقدام میکنن. بعضیاشون در دو سه شهر زن میگیرن و بصورت ییلاق قشلاق با زنهاشون میمونن. از هر کدوم چنتا بچه میندازن بعد براشونم مهم نیست این بچه ها چطوری بزرگ میشن. گاهی عقب ماندگی یه منطقه صرفا از بی توجهی حکومت نیست و فرهنگهای غلط عامی اون مناطق هم تاثیر زیادی داره. این بنده خداها هم معلومه مال همونطرفها هستن. در خانواده های ما کسی مواد مخدر مصرف کنه کلا بایکوت میشه. کسی دوتا زن بگیره کلا بایکوت میشه. یعنی نابودش میکنن. پسری دوس دختر داشته باشه و از دختر دیگه ای خواستگاری کنه خشتکشو پرچم میکنن. الان یه عده میان میگن فلانی به شهرستانیها توهین کرد! عزیز من دارم اطلاع رسانی میکنم. کاری کنید این رفتارها تابو بشه. من یه دوس دختر داشتم که سیستانی مهاجر به گرگان بودن. سر همین رفتارها که در خانوادش بود کنار گذاشتمش. اینا خوباش بودن.
  17
  29
  ‌پنجشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۹
  ۶۰
  zavareh - رودسر، ایران
  بایستی ریشه ها را که در دست مافیای سپاه پاسداران ایرانخوار است را خشکانید.
  4
  16
  ‌پنجشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۵
  ۴۹
  ana-hita - آتلانتا، ایالات متحده امریکا
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. تو یکی هیچی نگو که حرفات ذرة یی ارزش ندارة. یه بار سوپرمن میشی از درودرخت بالا میری که مامورا نگیرنت. یه بار با سرهنگ سپاة دمخور میشی و باهاشون ماجرا داری . یک بار قیافه فیلسوفی میگیری و در مورد دنیا و انسانیت میگی. یه جا از ترامپ طرفداری میکنی و همزمان نژادپرستی میکنی و ترک و غیرترک میکنی.از نظرت رشتیها فلانن و مازندارنیها فلان واصفهانیا یهودی و بلوچها و سیستانیهافلان و بقیه هم آدم نیستن.بوی بد نژادپرستیت عالمو برداشته آقای همه فن حریف هیچکارة.
  5
  21
  ‌پنجشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::ana-hita - آتلانتا، ایالات متحده امریکا::]. حداقل کیبوردت رو از عربی به فارسی تغییر بده بفهمیم چی میگی. در این دنیای دیوانه و پیچیده اصلا عجیب نیست یکی پیچیده مخالفت یا موافقت کنه. من بخشی از اتفاقات زندگیم رو گفتم برات غیر قابل باوره. پس اتفاقات دیگه ای رو مطرح نمیکنم. در ضمن از نظر من انسانها خودشون تعیین میکنن چی باشن. از هر شهر و اقلیم و قوم و ملت و کشور و زبان . حرفای من و دیگران نمیتونه شخصیت ادمها و گروهها رو امتیاز بندی کنه. بلکه نتایج رفتار و فرهنگ اونهاست که نتیجه رو نشون میده. وقتی انسانها رو فرد به فرد میشه تفکیک کرد و امتیاز داد قطعا گروه به گروه هم میشه.
  15
  6
  ‌پنجشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۴
  ۳۰
  zende bad pars - باکو، آذربایجان
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. انقدر ور نزن، برو یه یخچالی، لباس شویی چیزی از پلها ببر بالا.
  8
  16
  ‌پنجشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۵
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::ana-hita - آتلانتا، ایالات متحده امریکا::]. راستشو بخوای خودم هم از نظر دادن خسته شدم. بخصوص که عموم آدمهایی که اینجا میان انسانهای خوبی هستن و ممکنه نظرات من ناراحتشون کنه. لذا تو که یکی از کسانی هستی که بیشترین حد تنفر رو به من و نظراتم داری یه پیشنهادی بده. بدون تعیین مرز. مایلی من نظر بدم یا نه؟ اصلا توضیح نده چطوری نظر بدم. فقط بگو اره یا نه؟
  9
  7
  ‌پنجشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۱
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::zende bad pars - باکو، آذربایجان::]. جواب تورو دادم اما سایت دلش بهت سوخت منتشرش نکرد. تو شهرستان شما یاد ندادن پابرهنه نپری وسط 4تا آدم حسابی. ....یه جمله یاد گرفته مثل ....همش تکرار میکنه.
  10
  4
  جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۲
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::zende bad pars - باکو، آذربایجان::]. اون 11نفری که به کامنت این شهرستانی مثبت دادن میشه توضیح بدن آیا متوجه جمله تکراری این گاگول شدن؟ اگه شدین به من هم توضیح بدین. میگه برو یخچال و لباسشویی از پلها بالا ببر!! اگه منظورش تحقیر کوله برهاس اونها از کوهها جنسها رو بالا میبرن. اگه منظورش تحقیر باربرهاس اونها از پله ها بالا میبرن! از کاربران جدید خواهش میکنم اول حرف زدن یاد بگیرن بعد رو حرف دیگران اسکی برن.
  5
  7
  جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۱
  نظر شما چیست؟