برادر قاضی منصوری: خودکشی قاضی منصوری صد در صد مردود است

العربیه :برادر قاضی منصوری خودکشی برادرش را به شدت رد و تاکید کرد با توجه به اینکه جسد در اختیار رومانی بوده آنها کم‌هزینه‌ترین راه را که «خودکشی» بوده به عنوان دلیل مرگ قاضی منصوری اعلام کرده‌اند.

روز گذشته رومانی که قاضی غلامرضا منصوری در آنجا جان باخت، علت مرگ او را «خودکشی» دانست. نمایندگان دادستانی رومانی اعلام کردند که این قاضی ایرانی با پریدن از طبقه پنجم هتل محل اقامتش، خودکشی کرده است.

بر اساس گزارش وب‌سایت خبری مدارا، شنبه 5 سپتامبر 2020، برادر قاضی منصوری قاضی متهم به دریافت رشوه 500 هزار یورویی، بیان کرد که رومانی تا به امروز سه نظر در خصوص مرگ قاضی منصوری اعلام کرده است.

او افزود: «در همان روزی که این حادثه اتفاق افتاد رومانی اعلام کرد که «خودکشی» است اما دو روز بعد گفتند که کالبدشکافی کردیم و نظر خودکشی را رد کردند و گفتند که قتلی شتاب‌زده همراه با خشونت بوده است».

برادر قاضی منصوری تاکید کرد: «با توجه به شخصیت آقای منصوری که یک روحانی و فرد ولایتی بود که در روزهای آخر مرتب از خانواده می‌خواستند که به حرم بروند و برای ایشان دعا کنند و زمانی هم که خانواده به حرم می‌رفتند به خانواده می‌گفتند که گوشی را سمت حرم بگیرید و زیارت‌نامه و روضه‌خوانی می‌کرد به همین دلیل روحیه خودکشی را ما صد درصد و قویاً منتفی می‌دانیم و احساسمان این است که با توجه به این که جسد در اختیار رومانی بوده آنها کم‌هزینه‌ترین راه را اعلام کردند تا این موضوع را خودکشی جلوه دهند».

او تاکید کرد که قاضی منصوری یک شخص معتقد بود و به همین دلیل موضوع خودکشی را صد درصد مردود دانست.

برادر قاضی منصوری در ادامه اعلام کرد که تمام اطلاعاتی که درباره قاضی منصوری دارند همان اطلاعاتی است که از رسانه ملی پخش می‌شود.

به گفته او ظاهرا گزارشی هم همراه جنازه آمده بود اما به آنها اعلام کردند که این گزارش چند صفحه است و فقط مربوط به نقل و انتقال جسد بود و در مورد چگونگی کار و گزارش حادثه چیزی نفرستاده بودند.

برادر منصوری، چندی پیش نیز اعلام کرد که کارشکنی مانع بازگشت برادرش به ایران شد.

او در گفت‌وگو با خبرگزاری ایلنا اعلام کرده بود که برادرش به سفارت ایران در رومانی مراجعه کرده و دو روز منتظر هماهنگی برای بازگشت به ایران بود اما «کارشکنی‌های صورت گرفته»، مانع بازگشت او به وطن شد.

گفتنی است، غلامرضا منصوری قاضی پیشین دادگاههای ایران، متهم به مشارکت در باند رشوه‌خواری در قوه قضاییه و دریافت 500 هزار یورو رشوه بود که در رومانی دستگیر و بلافاصله آزاد شد و هنگام اقامت در هتلی در رومانی به طرز مشکوکی جان باخت.
+20
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۰
  Maghshoosh - میامی، ایالات متحده امریکا
  خودکشی ش کردن آقاجان! چرا سر خودتونو شیره می مالین؟ دیدن اگه دهن باز کنه آبروی نداشته خیلی ها میریزه، پس بهتره شرشو یه جوری کم کنن، و کجا بهتر از رومانی؟ فاسدترین کشور اروپا!
  0
  11
  شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۶
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان
  حالا چه فرقی میکنه که خودکشی کرد یا خود کشی کردندش! یه لجن از روی زمین کمتر, زندگی زیباتر. در ضمن از کوزه همان برون تراود که در اوست. همان پهن و کودی که توی کاور جسدش ریختند که وانمود کنند خود خودشه واقعا شایستشه و خودش بوده.
  0
  11
  یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۲
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  اخوند منصوری در المان ماندنش بهتر از رفتن به کشور رومانی بود توسط پلیس المان دستگیر میشد هم جانش را از دست نمیداد و هم در داخل زندان از امنیت کامل بر خوردار می بود. با هر ترفندی از طرف رژیم اخوندی از منصوری خواسته شده بود در المان نماند چون شاید بعضی از ایرانیهای مخالف نظام از او در المان شکایت کنن و دستگیرش کنن . بدین خاطر منصوری به رومانی فرستاده شد تا توسط ماموران مزدور نظام اخوندی در رومانی کشته شود , چون اردوگاه سازمان مجاهدین در رومانی هست خواستن به قتل رسیدن منصوری را بیاندازن گردن مجاهدین ولی موفق نشدن.
  0
  4
  یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۳:۳۷
  نظر شما چیست؟