رکورد تازه قیمت خودرو؛ پراید از مرز ۱۰۰ میلیون تومان گذشت

با افزایش عمومی بهای خودروهای داخلی ایران در روزهای اخیر، قیمت پراید نیز به رکورد تازه‌ای دست یافت و از ۱۰۰ میلیون تومان گذشت.

به گزارش رسانه‌های ایران، نرخ خودرو‌های مختلف تولید داخل تنها طی روز‌های سه‌شنبه و چهارشنبه گذشته از ۸ تا ۵۰ میلیون تومان گران‌تر شده است. سایت روزنامه دنیای اقتصاد به نقل از اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو نوشت که قیمت پراید ۱۱۱ در بازار روز شنبه ۱۵شهریور ماه به ۱۰۱میلیون تومان رسیده است. همچنین قیمت پراید ۱۳۱ به ۸۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و پراید ۱۳۲ هم به ۹۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان صعود کرد.

بر این اساس امروز قیمت تیبا صندوقدار از ۹۴ به ۱۰۳ میلیون و تیبا۲ از ۱۰۷ به ۱۱۹میلیون تومان افزایش یافت. قیمت ساینا نیز ۱۰ میلیون تومان گران‌تر شد و در بازار امروز به ۱۲۰میلیون تومان رسید.

پراید یکی از پرفروش‌ترین خودروهای سواری است که از ابتدای ورودش به ایران به عنوان یک وسیله نقلیه کمابیش ارزان قیمت در دسترس همه اقشار جامعه بوده است و به همین دلیل تغییرات بهای آن در میان عامه مردم به عنوان یکی از شاخص‌های گرانی شناخته می‌شود.
+17
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  همه چیز این خودرو غلطه؛ زشت و بد هیکل؛ قاتل جاده ها ؛ نا امن ؛ دشمن محیط زیست ؛ گران .
  0
  15
  شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۵
  ۴۴
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه
  حدود پانزده سال پیش بود یادم است با یکی از همکارانم در خیابان رانندگی می کردیم او به من گفت این پراید چیه هر کی با ننه اش قهر کرده می ره یک پراید می خره مسافرکشی می کنه حالا به لطف جمهوری اسلامی کسی که از ننه اش قهر کنه یک موتور هم نمی تواند بخره چه برسه به پراید
  0
  6
  شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۸
  نظر شما چیست؟