زنگ تفریح، شوخی با تصاویر

دویچه وله :سهم برخی ها از "تسلا"، عشق خال‌خالی، مسئول پاکدست، سامورایی یگان ویژه مدل ۲۰۲۰، "عوضش امنیت که داریم!"، زیباترین زندان جهان و تصاویر دیگری از ایران که برای این زنگ تفریح انتخاب کردیم:
آبپاش تسلاسهم برخی ها از تسلا. ایلان ماسک، رئیس هیئت مدیره این شرکت خودروساز و تولید‌کننده خودروهای برقی است.
عشق خال‌خالیعشق به این سگ از نژاد دالمیشن، این زن را هم خال‌خالی کرد.
مسئول پاکدستپرونده‌های فساد و دزدی موضوع کمبود "مسئول پاکدست" در جمهوری اسلامی ایران را به موضوع روز تبدیل کرده است.
سامورایی یگان ویژهاگه اعتراض کنید که حقوق نگرفتم و پول ندارم و گشنه‌ام و کرونا زندگی‌ام را نابود کرده و از این حرف‌ها، سر و کارت با این سامورایی مدل ۲۰۲۰ یگان ویژه می‌افتد که می تواند به روش‌های گوناگون "اقناعتون" بکند و بعد هم خودت بیای در تلویزیون به همه چیز اعتراف کنی!
زیبا‌ترین زندان جهاندر رقابت‌های انتخاب زیبا‌ترین زندان جهان، ندامتگاه مرکزی تهران از رقبا پیشی‌ گرفت. هیئت داوران دلیل انتخاب خود را "تی‌شرت اتو شده یکی از زندانیان" عنوان کرد.
حسینیه to goپس از استقبال بی‌نظیر از "امامزاده سیار"، از "حسینیه سیار" با قدرتمند‌ترین بلندگوهای جهان هم برای نخستین بار در شیراز و در شرایط کرونایی رونمایی شد.
دیگ دیگه!احتمالا یا مهمان دارند یا جزو اقلیت رو به کاهش خانوارهای پرجمعیت هستند.
عکس‌العمل به اعمال خشونت خانگیاین تصویر ربطی به عکس‌العمل زنان به اعمال خشونت خانگی ندارد، بلکه مربوط به رقابت‌های "انتخابیه تیم ملی زنان هاکی روی یخ" است.
گرین کارتلطفا پس از قبولی در کنکور و اتمام تحصیلات عالیه برای خروج از کشور و دریافت گرین کارت و زندگی در آمریکا به این در مراجعه بفرمایید!
کرونا پیش من نیاامسال کنکور در شرایط کرونایی برگزار شد. بحث‌های زیادی در مورد "مافیای کنکور" در جریان است. معاون پژوهشی و فناوری وزیر علوم ایران می‌گوید بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار صندلی خالی در دانشگاه‌ها وجود دارد.
قلم آبی در مراسم قلم‌سیاهحضور قلم آبی در مراسم نکوداشت استاد قلم‌سیاه خبر ساز شد. استاد علی قلم‌سیاه از سال ۱۳۶۰ عکاسی پیشرفته را در موسسات و دانشکده‌های عکاسی ایران تدریس می‌کند.
"عوضش امنیت که داریم!"آن دیوار بلند و نیزه‌های روی آن تنها نمونه وضعیت امروز خانه‌ها و شهرهای ایران نیست. صحنه‌ای که کاربران را یاد جمله‌ای مشهور در هنگام بحث‌ در مورد کمبود‌ها در شبکه‌های اجتماعی می‌اندازد: "عوضش امنیت که داریم!"
عدو شود سبب خیراین روزها حجم آب تالاب بین‌المللی هامون به صورت تدریجی کاهش یافته و بخش‌هایی از این تالاب به ویژه هامون صابُری به دلیل تبخیر بیش از حد خشک شده که منجر به تلف شدن ماهی‌ها شده است. ساکنان محل این ماهی‌ها را به صورت خشک شده از سطح تالاب جمع‌آوری و به کارخانه‌های پودر ماهی ارسال می‌کنند.
" هاچین و واچین / یک پاتو ورچین"اتل متل توتوله/ گاو حسن چجوره نه شیر داره نه پستون/ شیرشو بردن هندستون یه زن کردی بستون /اسمشو بذار عم قزی دور کلاش قرمزی /هاچین و واچین یک پاتو ورچین
+25
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟