وحید افکاری از درون زندان از شکنجه هایی که بر او اعمال شده سخن می گوید؛ من بی گناهم!

+67
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۹
  رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا

  من مندم اینها که تو زندان هستن مگه نمیگن کتک خوردن و این حرفا پس باید تو انفرادی باشن یا تو یه محیط خشن باشن اون وقت اینا چه جوری فیلم درست می‌کنن میدان بیرون یا اصلا چه جوری موبیل بشون میدن تو زندان. با عقل ما که جور در نمیاد
  29
  4
  ‌چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۳
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  این رژیم جنایتکار اخوندی در ظرف این 41 سال خیلی بی گناهانی که خبر از هیچ چیزی نداشتن را متهم و به اعدام و زندان محکوم کردن یا مثل من از کشور فراریشان دادن ! لعنت بر انهای که این اخوندهای شپشو جنایتکار را بر ایران حاکم کردن اگر پدر خودم من نیز در اوایل انقلاب ننگین 57 طرفدار به قدرت رسیدن اخوند جماعت بوده لعنت بر او نیز باد. مردم تا کی نشستی و این همه ظلم را از این اخوندهای متوهم خرافاتی جنایتکار قبول میکنید ؟
  2
  22
  ‌چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۴
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  کوچکترین شکی نکنید که هیچگونه جنایتی نکرده و کاملا بی گناه است. فقط تقصیر او شرکت در تظاهرات ضد دزدان و اخوندهای غاصب هست
  2
  25
  ‌چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۱
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  [::رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا::]. نظام جنایتکار اخوندی از هرترفندی استفاده میکند تا مردم را بترساند ! امکان دارد نیروهای اطلاعات نظام اخوندی خیلی اگاهانه گوشی همراه را داده باشند دست این زندانی و از او خواسته باشند خلاصه ای از انچه در زندان برای او اتفاق افتاده بیان کند, تا بعد در بیرون پخشش کنند و مردم را با ان بترسانن که هرکس بر علیه نظام اخوندی اعتراض کند سرنوشتی همچون این زندانی در انتظارش خواهد بود. بخاطر اینکه نظام اخوندی ترسی از سازمان حقوق بشر ندارد که بدانن و اطلاع در دست داشته باشند که در زندانهای ایران چه بلای بر سر زندانیان مخالف نظام می اورند, پس هرچیزی که برای ترساندن مردم باشد خیلی بزدلانه پخش خواهند کرد.
  3
  19
  ‌چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک
  [::دوستدار - استهکلم، سوئد::]. گرامی شما که کاربر قدیمی هستید نمی دانید این رزم جو از طرفداران ملا و رژیم و دین کشتار و ظلم است اگر هزار صفحه انتقاد هم بنویسید تاثیری ندارد چرا پول ملا او را نابینا کرده.
  2
  21
  ‌چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۰
  نظر شما چیست؟