خودسوزی زن جوان به همراه دختر ۶ ساله اش / پرنیا سرطان خون داشت

رکنا: زن جوان وقتی فهمید دخترش پرنیا سرطان خون دارد دچار افسردگی شد و در یک اقدام تلخ با آتش افروزی داخل خودرویش به زندگی خودش و دختر 6 ساله اش پایان داد.

ساعت 5:20 دقیقه دوشنبه حادثه آتش سوزی خودروی پراید در مقابل امام زاده محمد شهر کرج به پلیس و سازمان آتش نشانی مخابره شد و خیلی زود ماموران برای مهار این آتش سوزی در محل حاضر شدند.
یکی از شاهدان حادثه با دیدن شدت آتش سوزی با کپسول آتش نشانی اقدام به مهار بخشی از آتش سوزی کرد و زن جوانی که به شدت در این حادثه دچار سوختگی شده بود به بیمارستان منتقل شد.
پراید سوخته پرنیا در کرجآتش نشانان پس از مهار آتش سوزی در بررسی خودرو با جسد سوخته شده دختر 6 ساله روبرو شدند و در ادامه مادر  پرنیا 6 ساله به خاطر شدت سوختگی روی تخت بیمارستان به کام مرگ فرو رفت.

با توجه به مرموز بودن این آتش سوزی مرگبار تیمی از ماموران دایره جنایی پلیس آگاهی کرج به دستور بازپرس عنبری برای تحقیقات ویژه وارد عمل شدند.

کارآگاهان با شناسایی همسر این زن به تحقیق پرداختند و در همان تجسس های ابتدایی پی بردند که زن جوان قبل از اقدام به آتش افروزی مرگبار در خودرویش، خانه اش را در بلوار فردوس تهران به آتش کشیده است.

ماموران پی بردند پرنیا 6 ساله از 8 ماه قبل به سرطان خون مبتلا شده و مادر این دختربچه که با اطلاع از این خبر بهم ریخته بود اجازه نداده که دخترش به بیمارستان برود و شیمی درمانی شود طاقت زجر کشیدن دخترش را نداشته و بر سر این موضوع بارها با همسرش اختلاف پیدا کرده است.

پدر پرنیا کوچولو قصد داشته تا دخترش را درمان کند و حتی یکبار این دخترکوچولو را به بیمارستان محک برد اما مادر مخالف درمان بوده و تاکید داشته که دخترم طاقت نمی آورد و اجازه نمی داد تا دخترش به بیمارستان برود.
اقدام هولناک مادر پرنیا
مادر پرنیا 6 ساله که طاقت بیماری دخترش را نداشت در اقدامی خودخواسته ابتدا خانه اش را در بلوار فردوس تهران به آتش زده و سپس دخترش را سوار بر خودرویش کرده به کرج رفته و در آنجا خودرو را به آتش کشیده است.

در تحقیقات پلیسی از یکی از شاهدان ماجرا مشخص شد مادر جوان پس از آتش افروزی در خودرویش از پراید پیاده شده اما دخترش در محاصره آتش گرفتار می شود و این در حالی بود که مادر جوان خودش به شدت سوخته شده بود که پس از انتقال به بیمارستان به کام مرگ فرو رفت.
ماجرای اختلاف با همسر چه بود؟
در ابتدا عنوان شده بود که زن جوان با شوهرش اختلاف داشته اما این زوج هیچ اختلافی با هم نداشتند و مادر با توجه به بیماری سرطان خون دخترش دچار افسردگی شده و در اقدامی خودخواسته به زندگی خودش و پرنیا 6 ساله پایان داده است.

بنا بر این گزارش، تحقیقات پلیسی به دستور بازپرس عنبری در دستور کار ماموران دایره جنایی پلیس آگاهی کرج ادامه دارد.
+10
رأی دهید
-3

نظر شما چیست؟