پناهیان: رئیس‌جمهور و بقیه مسئولان اگر از رهبری تبعیت نکنند به جهنم می‌روند

العربیه :علیرضا پناهیان روحانی اصولگرا در یک سخنرانی اعلام کرد که رئیس‌جمهور و بقیه مسئولان اگر از رهبری تبعیت نکنند به جهنم می‌روند.

بر اساس گزارش انتخاب، پناهیان از روحانیون شیعه که همواره به اظهارنظرهای جنجالی معروف است، در مراسم شب شام غریبان در دانشگاه افسری امام علی گفت:« مساوات یعنی کاری که ابالفضل العباس در تبعیت از امام حسین کرد؛ رئیس‌جمهور و بقیه مسئولین هم باید برای رهبری همین کار را بکنند، والا می‌روند جهنم».

او با اشاره به نامگذاری یک خیابان به نام مهندس بازرگان بیان کرد: «جنگ تحمیلی به خاطر بازرگان بود، 17000 شهید ترور هم همینطور؛ این عدالت است که اسمش را می‌گذارید روی خیابان؟»

پناهیان در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: «اولین کسی که از عدالتخواهی صحبت کرد هاشمی رفسنجانی با طرح‌های لیبرالی بود؛ بچه که نیستم هر کس از عدالتخواهی بگوید غش کنم براش، مثل برخی از این جوانانی که اخیراً آمدند».
+3
رأی دهید
-45

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  نگران نباش اخوند پناهیان اخوند روحانی و دوروبریهایش از اوباشان و دستمال به دستان و پا بوسهای چولاق خان جنایتکار هستند . شما اخوندهای کثیف خیلی بی چشم و رو هستید نسبت به بازرگان برای اینکه این بازرگان و هم حزبی های بازرگان بودن عکس خمینی ملعون را در سال 1357 به ماه بردند و ان احمق ملعون را بر ایران سوار کردند و حالا تو و امثال تو اخوند پناهیان گستاخ از میوه درختی میخورید که بازرگان و هم حزبی هایش برایتان کاشتن.
  2
  21
  ‌سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۶
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  در بین خرها این از نوع دو طبقه هست. ابله! هم اکنون هم با این تعداد کثیر افراد دارای افسردگی ملت ایران در جهنم زندگی میکنند و گر نه 8 میلیون که امکانات داشتند از بهشت شما فرار نمی کردند
  1
  9
  ‌سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۳
  ۵۴
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد
  مطمئن باش که جهنم و بهشت رو خود آخوندا ساختند و خودشان بهتر میدونند که خبری از هیچکدومشون نیست!
  1
  10
  ‌سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۲
  نظر شما چیست؟