«امام حسن برای تحقیر یک مرد آن را زن تبدیل میکند»

+6
رأی دهید
-70

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  خاک بر سر تو و اون حسن که زن بودن را تحقیر میدانید ننگ بر شما شیادان و دزدان با اون امامان بدتر از خودتان
  3
  81
  دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۶:۴۳
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  مسلمان لیبرال می‌‌گویند. نه. این ربطی‌ به اسلام ندارد.آخوند‌ها سو استفاده از اسلام می‌‌کنند.اوکی این هم نقل قول از کتاب شما. کتاب شما را که آخوند‌ها ننوشتند. به قول خود کلام خدا و نوشته رسول.سوره النسا.مرد‌ها بر فراز زنان هستند.خدا این را می‌‌خواهد.اگر به شما گوش ندادند. اخطار .اگر گوش ندادند.کتک بزنید.تکرار در سوره نور.و تجاوز حلال به اسیر جنگی زن.یکی‌ از تنبل‌ترین و بی‌ ارزش ترین. دلیل یک مسلمان لیبرال.مثل آذری خودمان. این است.که همیشه می‌‌گویند. آن زمان اینجوری بود. مثل تجاوز کردن به اسیران جنگی.سافیرا دخترک یهودی. در جنگ بدر. بعد از کشتن.همسر.پدر. مادر. بردار و ۲۰۰۰ نفر از قبلیه یهودی توزا.که او را به خیمه برد.شرمترین عمل.که تا به امروز هم عرق بر پیشانی هر مسلمان لیبرال.قبول آن زمان اینجوری بود.پرسش. پس چگونه این دین و رسول بعد از ۱۵۰۰ سال هنوز الگو شما است؟مگر خود نمی‌‌گوئید. اون زمان. پس چرا امروز هنوز به آن معتقد؟ یک پیامبر برای چه ظهور می‌‌کند؟ جامعه را عوض. و همه را خوشبخت.؟ یا اینکه همان قوانین. خیمه نشینی خود را،در آن زمان بگیرد و یک مدرک اسلامی حلال به آن دهد؟
  5
  45
  دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۶
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  در صدر اسلام همیشه همینطور بود. وقتی میرفتند مسجد، شومبول را نزد همسر به امانت میگذاشتند. حرف امام حسن ربطی به قضیه نداشت. باور کنید، از فاطی شنیدم.
  4
  42
  دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۶
  ۶۳
  اقای شاکی - برمن، آلمان
  فاطی جون بیا ببینم اینو چطوری میخواهی ماست مالی بکنی. تحقیر مرد برای تبدیل او به زن. شما ها زاده مادرتان نیستید بلکه... انها
  2
  21
  دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۵
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران
  ننگ بر این دین زن ستیز و مردسالار
  2
  15
  دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۷
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::اقای شاکی - برمن، آلمان::]. برای فاطی صرف نمیکند نظر بدهد در باره اینگونه پستها
  2
  15
  دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۴
  ۳۰
  WhySoSerious - استکهلم، سوئد
  فکر کنم این آخونده و امامش خواهر که هیچی‌ مادر هم ندران، پدرش گی (fag) بوده و این هم حاصل تلقیح مصنوعی تو شکم دوست پسر باباش هست. واسه همین زنها رو هم سطح خودشون نمیبینن.
  0
  7
  دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۳
  ۳۵
  janahi - دبی، امارات متحده عربی
  امام حسن بزرگوار هرگز کسی را تحقیر نمیکرد اهل بیت هیچ وقت در پی نحقیر کسی نبودند جز مشاوره برای راه درست این شما هستید که نام همه بزرگان دین را خراب کردید . شماها پست ترین موجودات روی زمین هستید
  2
  3
  ‌سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۲
  نظر شما چیست؟