تذکر دو عضو شورا به شهردار کرج؛ رشوه گرفتن پلیس ساختمان شهرداری کرج از مردم

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، غدیر مهدوی در صحن شورای شهر کرج گفت: این اصلا زیبنده شهرداری کرج نیست که پلیس ساختمان شهرداری کرج به زور از مردم رشوه بگیرد.

وی افزود: از شهردار میخواهم به صورت سیستماتیک این موضوع را کنترل کند و حتماً با نشستی که با مدیران مناطق برگزار می‌کند، راهکاری برای این موضوع پیدا کند.

این عضو شورای شهر کرج در ادامه گفت: متاسفانه برخی شواهد حاکیست این رشوه گرفتن به صورت زوری انجام شده است که این اصلا زیبنده شهرداری کرج نیست.

غدیر مهدوی در پایان نیز گفت: وقتی با یکی از شهروندان در همین خصوص صحبت می‌کردم گفت: به بنده گفتند اگر پول ندهی دیوار شما را خراب می‌کنیم؛ اگر دیوار غیرمجاز است، باید تخریب شود و اگر نیست باید جلوی این رفتارها گرفته شود.

عضو دیگر شورای شهر کرج نیز گفت: متأسفانه باند و باند بازی در شهرداری کرج بیداد میکند.

ایلیات گفت: دلیلی ندارد وقتی یک مدیر شهرداری جابجا می‌شود، آبدارچی و همه عوامل خود را جابجا کند.

وی افزود: اگر موضوع وابستگی فامیلی و شاخص های دیگر هست بگویید تا ما هم در جریان باشیم.

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و املاک شورای شهر کرج گفت: امروز شاهدیم برخی شهروندان برای ملاقات با شهردار کرج نیز باید مبلغی پرداخت کنند و با واسطه می‌توانند برخی مدیران شهرداری کرج را ببینند که این برای شهر ما خیلی بد است.

ایلیات گفت: امروز برخی مسئولین دفتران شهرداران منطقه می‌گویند، قبل از دیدن شهردار، اول باید من را ببینید که دلیل این اتفاقات همین جابجایی های اتوبوسی در شهرداری کرج است.
+9
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟