رئیس فدراسیون جودوی ایران به پخش مسابقه جودوکار اسرائیلی در تلوزیون اعتراض کرد

العربیه :رئیس فدراسیون جودوی تعلیق شده ایران به تلوزیون ایران که صحنه‌ای از مسابقه جودوکار اسرائیلی را پخش کرده بود، اعتراض کرد.

رش میراسماعیلی به پخش صحنه‌ای از مسابقه جودوکار اسرائیلی در تلوزیون واکنش تندی نشان داد و در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «آقایان صدا و سیما خجالت بکشید. ما داریم تاوان می‌دهیم و له می‌شویم و شما شدید مبلغ اسراییلی‌ها و افرادی که به کشور خیانت کردند. چند بار باید تذکر بدهیم و نامه بنویسیم؟»

او در ادامه افزود: «اگر خط قرمز کشور برای شما مهم نیست، خب به ما هم اعلام کنید که 11 ماه جودوی ایران تعلیق نباشد. کلیه شبکه‌های آن طرف آب دارند هر هفته ما را می‌کوبند و شما چکار کردید؟ هزاران جودوکار چشم انتظار دادگاه هستند و شما به جای مرهم، نمک روی زخم شدید. تا کی باید سهل انگاری شما را ببینیم و دم نزنیم؟ حداقل دین ندارید آزاده باشید. دریغ از یک معذرت خواهی و برکناری مدیران نالایق».

او همچنین در گفت‌وگو با ایسنا نیز ضمن انتقاد شدید از این اقدام صدا و سیما بیان کرد: «پیش از این نیز صدا و سیما اقدام به پخش مصاحبه سرمربی سابق تیم ملی که نقش مهمی در تعلیق جودوی ایران داشت، کرد و این بار نیز چند شب قبل اقدام به پخش مجدد یک برنامه با تصویر جودوکار رژیم صهیونیستی کرده است. آیا نظارتی بر نحوه پخش برنامه‌های صدا و سیما صورت نمی‌گیرد که علیرغم نامه مکتوب فدراسیون، باز هم شاهد چنین اقداماتی هستیم».

گفتنی است، تعلیق جودوی ایران در21 اوت 2019، هنگامی که مشخص شد ورزشکاران ایرانی در پی اخطارهای قبلی باز هم در مقابل ورزشکاران اسرائیلی بازی نکردند، تایید شد.

فدراسیون جهانی جودو اعلام کرد حکم نهایی را در مورد فدراسیون جودوی ایران صادر کرده و گفت فدراسیون جودوی ایران تا زمانی که تضمین محکمی مبنی بر اینکه ثابت کند که به اساسنامه فدراسیون جهانی پایبند است و قبول کند که ورزشکارانش مقابل ورزشکاران اسرائیلی مسابقه خواهند داد، از حضور در تمامی مسابقات و رویدادهای بین‌المللی محروم خواهد بود.
+15
رأی دهید
-47

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۷
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد

  آخه تو ورزشکاری.نه تو پاچه خواری مرد نیستی‌ آن گوش هارو باید با ،،،،پر میکردی ،قهرمانیکه با ورزش گوش هاش پر بشه مرد هست نه پاچه خواره آخوند.
  5
  25
  جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۸
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  بوزینه دهاتی
  12
  25
  جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۲
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران
  فدراسیونی که وجود نداره رئیسش چیه دیگه خخخخ
  2
  17
  جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۶
  ۴۰
  tarkofski - استکهلم، سوئد
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. بهت قول میدم ایل و تبارت مال یه ده کوره هستن یعنی یک درصدم شک ندارم تو این . همین برات عقده شده و هی‌ به همه میگی‌ دهاتی . خیلی‌ حال به هم زن و غیر قابل تحملی
  14
  26
  جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۶
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::tarkofski - استکهلم، سوئد::]. اولین دهاتی اعتراف کرد. نفر بعدی کیه!
  20
  6
  جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۱
  ۴۵
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  رزمی کاران با رنگ کمربندشان درجه بندی میشوند . این کاسه لیس با رنگ دستمالش ابراز وجود میکنه. و اونهم از زردی به قهو ه ای تغییر رنگ داده
  3
  12
  جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۷
  ۴۰
  tarkofski - استکهلم، سوئد
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. حالا هی‌ با تکرار این کلمه خودتو تبرئه کن . خوب بد بخت عقده‌ای ! شاید چند نفر واسه تحقیر بهت گفتن دهاتی . ولی‌ همه که واسه تحقیرت اینو نمیگن . دارن به زادگاهت و ریشه‌هات اشاره می‌کنن . دچار فرا فکنی‌ شدی و فکر میکنی‌ با تکرارش دیگه کسی‌ بهت نمیگه دهاتی . یعنی ایران با وجود بیمار‌هایی‌ مثل شما درب و داغونا به این روز افتاده
  4
  16
  شنبه ۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۴
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::tarkofski - استکهلم، سوئد::]. تو قرار بود توضیح بدی چرا نام کاربریت یه روس آدمخواره؟ معمولا دهاتیا عقده های بلوک شرقی دارن و خودشونو به روس و چیم میچسبونن مثل حکومتیهای جمهوری اسلامی.
  8
  3
  شنبه ۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۳
  ۴۰
  tarkofski - استکهلم، سوئد
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. تو کامنتی که واسه یه کاربر دیگه گذاشتی‌ اعتراف کردی که ترکی‌ . خوب واسه چی‌ اینقدر اومدی به همه گفتی‌ دهاتی تو که خودت .. خوب مچتو گرفتم نه ؟؟ اینقدر به ملت بدو بیراه گفتی‌ چون از ریشه دهاتی خودت خجالت می‌‌کشیدی . حالا غصه نخور عمو جون . بعد از این هر وقت خواستی‌ چسی بیائ قبلش به آخر قضیه فکر کن که اینجوری ضایع نشی‌ . آره عمو جون
  0
  6
  یکشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۰
  نظر شما چیست؟