معاون ترامپ: بایدن مخالف تصمیم ترامپ برای کشتن قاسم سلیمانی بود

العربیه :مایک پنس معاون دونالد ترامپ در سومین روز از گردهمایی جمهوری‌خواهان به تمجید از تصمیم دونالد ترامپ برای کشتن قاسم سلیمانی، ژنرال ارشد ایرانی پرداخت و به مردم آمریکا گفت: «حق شماست که در جریان باشید که جو بایدن به خاطر این تصمیم از پرزیدنت ترامپ انتقاد کرد، تصمیمی که جهان را از شر دو رهبر تروریست خلاص کرد».
قاسم سلیمانیبه گزارش خبرگزاری‌ها، وی در بخش دیگری از حرف‌هایش به کنایه گفت: «جو بایدن چیزی بیش از اسب تراوای چپ‌های افراطی نیست.»
هشدار به آشوب‌گران
معاون ترامپ همچنین به آن دسته از تظاهرکنندگانی که به گفته او به «غارت و آشوب» دست می‌زنند هشدار داد که پیگرد قانونی در انتظارشان است.

او در بخشی از سخنانش به ماجرای آشوب‌های خیابانی پرداخت که این روزها در برخی از شهرهای آمریکا در جریان است. معاون ترامپ تأکید کرد: «در میانه این بیماری همه‌گیر جهانی درست همان وقتی که ملت ما در حال بهبودی است، شاهد آشوب و خشونت در خیابان کلان‌شهرهایمان هستیم، پرزیدنت ترامپ و من همیشه مدافع حقوق آمریکایی‌ها برای تظاهرات مسالمت‌آمیز بودیم اما آشوب و غارت تظاهرات مسالمت‌آمیز نیست، تکه کردن تندیس‌ها، آزادی بیان به‌شمار نمی‌آید و متخلفین تحت پیگرد کامل قانونی قرار خواهند گرفت.»

او همچنین در بخشی از سخنانش با شور و حرارت گفت: «ما در خیابان‌های این کشور قانون و نظم خواهیم داشت، برای تمامی آمریکایی‌ها از هر نژاد و عقیده و رنگی.» سخنان او بارها مورد تشویق طولانی حاضران در جلسه قرار گرفت.
نخستین واکسن کرونای جهان را تا آخر امسال خواهیم داشت
پنس سخنانش را با خبری خوب برای مردم آمریکا به پایان رساند و ضمن کنایه‌ای به بایدن گفت: «هفته گذشته جو بایدن گفت که معجزه‌ای در کار نخواهد بود. به نظر می‌رسد جو اصلاً نمی‌فهمد که آمریکا کشور معجزه‌هاست. باید به اطلاعتان برسانم که ما نخستین واکسن ایمن و مؤثر کرونا در جهان را تا آخر امسال خواهیم داشت.
+44
رأی دهید
-12

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  گدا علی هم مخالف بود، حالا چه کنیم؟
  3
  24
  ‌پنجشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۵
  ۴۰
  henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا
  معاون ترامپ برای مآندن سر قدرت مثل سگ به عوام یا مردم عامی که میداند حرفش را میخرند دروغ میگوید
  17
  10
  ‌پنجشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  اکثریت حامیان حزب دموکرات امریکا که ادای چپول ها را در می اورد سوپر سوپر بیلیونرهای امریکائی با تجارت گلوبالیستی هستند. هر چقدر اخوند در مورد مستضعفین راست می گفت این ها هم راست میگویند. برای این ها ذره ای منافع طبقه ی محروم و مستضعف امریکا مطرح نیست. شعار خوب میدهند که مثلا حداقل حقوق را 11 دلار می کنیم ولی کار کارگر امریکائی را دزدیده و به کارگر چینی میدهند و هر چند بیلیون ها ثروت این ها تصاعدی بالا میرود ولی در دراز مدت از معیشت زحتمکشان امریکائی کم میشود. بخاطر یک دنبه مثل مستضعفین ایرانی کلاه سراکثریت ملت امریکا میرود
  3
  4
  جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۲:۴۹
  ۴۰
  henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. میشه سوال کنم شما این آمار اکثریت دموکراتها و منش اکثریت دموکراتها را از کدام منبع امآری اقتباس کرده بودید ؟ آیا ان منبع امآری از اکثریت جمهوری خواهان و منششان ذکر نکرده بود ؟ یا ان منبع از نفرت که چگونه چشم انسانها را کور میکند تا واقعیت را نبینند امآری ذکر نکرده بود ؟
  2
  4
  جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۸
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا::]. من امار حزب دموکرات را از اعمال این حزب با کشور ایران از کندی تا کارتر تا اوباما در می اورم. در داخل امریکا هم این حزب ریاکارانه ادای سوسیالیستی در می اورد در صورتیکه حامیان اصلی ان ابر بیلیونرهای امریکا هستند. این ها مدافع اقلیت ها نیستند این ها فقط به گلوبالیزم و فواید تجارت جهانی به نفع خودشان فکر میکنند. هر چند گلوبالیزم به نفع این ابر بیلیونرها هست ولی در این میان امریکا دهنده به چین و اروپا از کیسه ی مالیات دهندگان امریکائی هست. به تجربه در یافته ام که هر کس بیشتر از خودتان غصه منافع شما را خورد حتما لقمه ی گنده تری را نشانه گرفته است تا با گول زدن افراد محروم فقط به منافع خودش برسد. برو بخوان و ببین حامیان این حزب کی ها هستند. این ها دلشان برای منافع جهانی خودشان میسوزد که به نفع مالیات دهنده ی امریکائی ترامپ ان را نشانه گرفته است. تمام کسری موازنه ی اقتصاد امریکا در جیب این گلوبالیست ها و هرگز زندگی عوام امریکا از چند دهه قبل بهتر نشده است. وقتی شعارهای سوسیالیستی را از دهان بیلیونرها میشنوید قدری فراسوی شعار را هم نگاه کنید.
  3
  9
  جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۹
  نظر شما چیست؟