روحانی: آرزوی ۴۲ ساله انقلاب را برآورده کردیم؛ برق بیش از ۳۰ میلیون نفر مجانی شد

انتخاب: رییس جمهوری به آرزوی ۴۲ ساله کشور برای اعطای برق مجانی اشاره کرد که در شرایط سخت تحریم دولت موفق به انجام آن شد و در ادامه تصریح کرد: اعلام کردیم که در هفته دولت خانواده‌های کم مصرف،‌ از تخفیف ۱۰۰ درصدی برخوردار خواهند شد. به بیان دیگر خانواده‌هایی که زندگی ساده‌ای داشته و از برق کمتر استفاده می‌کنند، برق برای آنها مجانی شد و این افتخار دولت دوازدهم است. البته این عدد برای یک یا دو میلیون ایرانی نیست بلکه برای بیش از۳۰ میلیون ایرانی است که برق برای آنها مجانی شد و این کار عظیم و بزرگ است.
 
رییس جمهوری با تاکید بر اینکه دولت در همین شرایط سخت تحریم و کرونا موفق شد تولید محصولات کشاورزی را از ۹۷ میلیون تن به ۱۳۰ میلیون تومان برساند،‌ افزود: در چهار ماه نخست سال ۹۹ به رغم شیوع کرونا و مشکلات تحریم، تقریباً دولت در تولید موفق عمل کرده است. همچنین خرید گندم که حدود ۸.۱ است،‌ ۹ درصد بیشتر از سال گذشته انجام شده است. و ۹۰ درصد پول آن را به کشاورزان پرداخت کردیم. این نشان می‌دهد که این ملت تابع امام حسین (ع) و پیرو همان امامی هستند که نترسید و نهراسید.
+7
رأی دهید
-93

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  مستانه شرق - هایدلبرگ، آلمان

  آخه کجای دنیا یه رئیس جمهور اینقدر وقیحانه نیشش بازه !!!
  3
  68
  ‌چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۶
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  این هم یکی دیگر از حقه بازی های حساب شده ی آخوندها هست. برق 50 میلیون نفر را دوبرابر کرده اند . در بورس سهام شرکت های پوشالی را تا 100 برابر فروخته و از صدراه مردم را تلکه کرده و حالا هم این بازی را در آورده اند. برق من در امریکا با بینهایت مصرف بیش از 15 سال هست که مجانیست چون زیر خط فقر هستم. لیمیتیشن هم وجود ندارد و منزل من همیشه مثل روز روشن هست. تولید کشاورزی را هم مردم از 97 میلیون تن به 130 میلیون تن رسانیده و ربطی به دولت ندارد. البته اگر این امار درست باشد
  0
  34
  ‌چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۵
  ۳۵
  Faryad56 - پرت، استرالیا

  این ها مرزهای دروغ و بی کفایتی را جا به جا کرده اند
  2
  43
  ‌چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۴
  ۵۸
  mitra55 - تورنتو، کانادا
  ببند اون نیشتو با اون دندونای زرد و بدشکل حالمون به هم خورد مردک لوس
  2
  11
  ‌چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۸
  ۱۰۳
  vikingoslo - اسلو ، نروژ
  یعنی این مردک وقیح دوومی نداره
  1
  14
  ‌چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۵
  ۱۰۳
  منوچهری - تهران، ایران
  راست میگه, اگر کارتون خوابها, گورخوابها, پشت بام خوابها, بیابون خوابها, ماشین خوابها, روستاهای دورافتاده و اصولا سی میلیون زیر خط فقرمطلق رو حساب کنیم, همین درمیاد دیگه!!
  0
  4
  ‌چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۰
  نظر شما چیست؟