پیداشدن ۲ دختربچه گمشده بعد از ۴۱ روز

دو کودک ورامینی بعد از ۴۱ روز بی‌خبری با تلاش پلیس به آغوش خانواده بازگشتند.

سرهنگ مجید محمدی، رئیس پلیس آگاهی شرق استان تهران، در‌این‌باره گفت: ۱۳ تیر در پی اعلام گزارشی به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر اینکه دو دختر ۱۰ و پنج ‌ساله و دارای نسبت فامیلی در شهرستان ورامین پس از گذشت چند ساعت بازی‌کردن در کوچه دیگر به منزل بازنگشته و گم شده‌اند، با توجه به حساسیت موضوع پیگیری پرونده در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: مأموران با بررسی تخصصی موقعیت مفقودی این دو کودک و تحقیقات محلی و پایش دوربین‌های مداربسته پی بردند آنها مسافت سه‌کیلومتری را طی کرده و سوار یک دستگاه سواری پراید با پلاک نامشخص شده‌اند و راننده این خودرو برای کمک، آنها را به منطقه دولت‌آباد تهران برده و تحویل مرکز بهزیستی داده است.

سرهنگ محمدی ادامه داد: با تلاش پلیس این دو کودک بعد از گذشت ۴۱ روز در شیرخوارگاهی که تحت پوشش اداره بهزیستی تهران بود، پیدا شدند.

وی تصریح کرد: والدین این کودکان که از پیداشدن فرزندانشان بسیار خوشحال و خرسند شده بودند از تلاش‌های پلیس تشکر و قدردانی کردند.

رئیس پلیس آگاهی شرق استان تهران به والدین توصیه کرد: هنگامی که کودکان آنها از منزل خارج می‌شوند، هرگز از آنها غفلت نکرده و همچنین به کودکان خود آموزش دهند در این‌گونه مواقع حتما از پلیس کمک بخواهند.
+12
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۸
  titi88 - امستردام، هلند
  اون پرسنل نادان بهزیستی که گزارش ندادن به پلیس که دوتا بچه تحویل گرفتن که زودتر برگردن خونه چه زجری خانواده کشیده کارمندان اموزش ندیده
  0
  4
  یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۰
  نظر شما چیست؟