پرویز فتاح مرزهای غلط کردم را جا به جا کرد

+38
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  به همه توصیه میکنم مغزشون رو درگیر کثافتهای این حکومت نکنن چون فقط باید حرص بخورن و غصه بخورن و کاری از دستشون برنیاد. تا وقتی چین و روسیه چارشاخ حامی این حکومتن هیچ فرد و گروهی نمیتونه این حکومت رو سرنگون کنه. این زندگی هم سهم به دنیا اومدن ما بوده. گیر عده ای فاشیست دزد بی خانواده افتادیم و بس.
  2
  10
  جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۷
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. بجای اینکه نا امید بشی بیایی دیگران رو هم نا امید کنی برو یه مطلب کامل بنویس توی سایتهای مختلف کپی کن برای هزارجا بزن ..مطمئن باش صد نفر اینکار رو بکنند گند کار اینا درمیاد بچه های خودشون حداقل حالشون گرفته میشه
  3
  5
  جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۶
  ۵۴
  ادوینو - گوالف، کانادا
  این بیشرفها که فتاح از آنها نام برده همه برای خوش خدمتی به رئیس قبیله این مایملاک را دارند در این حکومت مظلوم کش ریاکار دزدپرور هیچ چیز سر جایش نبوده از اول انقلاب با شکوه ملایان گاو وگاوپرور برای همین دست راستشان به دست چپشان میگوید گه زیادی نخور مثل حداد باطل که کل حرفش به فتاح این بود که ما وصل هستیم به اصل جنس یعنی علی گدا چلاقه.
  0
  4
  جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۸
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. دوست عزیز من از سال 1376 بطور مستمر تا 1389 در سایتها و در خیابون و کوچه بازار تلاش کردم و اطلاع رسانی کردم. نا امید باشی یا امیدوار اتفاقی نمیوفته. اینا اخیرا به شدت خودشون رو تحت مراقبهای شدیدی قرار دادن. تمام سازمانهای اطلاعاتی چین و روسیه از اینا مراقبت میکنن. چینیها رو دست کم نگیر آخرت موزی و پلید و سیاستمدار هستن. بخوای نخوای ایران یک استان مشترک چین و روسیه هست. عمرا هم اجازه نمیدن مردم ایران تصمیمی بگیرن و کاری بکنن. حذف فیزیکی هر چند نفر هم که لازم باشه روش آخر اینهاست. فقط روزی مگر صرفا آمریکا شروع کنه به شخم زدن این کشورا. اینا شدیدا در اروپا و کانادا هم نفوذ کردن. سازمان ملل و سازمانهای جهانی رو تحت اختیار گرفتن. رسانه های دنیارو و دموکراتهای آمریکا رو. اینا جادوگرن. جادوگر واقعی. فقط نظام هستی میتونه اینارو به کمک زمان تضعیف و نابود کنه. وجود ترامپ خیلی تعیین کننده هست برای مسدود شدن راه اینها و یا قویتر شدنشون.
  2
  4
  جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۲
  نظر شما چیست؟