انهدام باند قاچاق اسلحه ،فیلم باورنکردنی از مردی با تجهیزات جنگی در کرج

 رکنا: سربازان گمنام امام زمان  اداره کل اطلاعات استان البرز با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی، اعضای باند بزرگ قاچاق سلاح و مهمات را شناسایی کردند.

به گزارش رکنا، روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اطلاعات اعلام کرد، سربازان گمنام امام زمان در اداره کل اطلاعات استان البرز با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی، اعضای باند بزرگ قاچاق سلاح و مهمات که با سوء استفاده و جعل مکاتبات و عناوین وزارت اطلاعات، نهادهای حاکمیتی، مراجع قضایی و ارگان های نظامی در استان های البرز، تهران، کرمانشاه، لرستان، اصفهان، سیستان و بلوچستان، آذربایجان غربی و کرمان فعالیت داشته اند، شناسایی و از تداوم فعالیت مجرمانه آنها جلوگیری کردند.

روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اطلاعات افزود: بر اساس اعترافات و مستندات پرونده، اعضای باند مذکور با سوء استفاده و جعل مکاتبات و عناوین وزارت اطلاعات، نهادهای حاکمیتی، مراجع قضایی و ارگان های نظامی، اقدام به قاچاق سلاح و مهمات، مواد مخدر و مشروبات الکلی، ارز، سکه، منسوجات طلا و عتیقه کرده بودندضربه هوشمندانه به باند بزرگ قاچاق سلاح و مهمات در استان البرز
به گفته روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اطلاعات، در این عملیات هوشمندانه بیش از 20 نفر از اعضای اصلی باند مذکور با هماهنگی مراجع قضایی دستگیر و تعداد قابل توجهی سلاح جنگی، کمری، شکاری، مهمات و خودروهایی با پوشش نظامی کشف و ضبط شد.

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اطلاعات از هموطنان خواست تا با هوشیاری در حین مواجهه با اشخاصی که خود را نیروی امنیتی معرفی می کنند، ضمن درخواست و رویت کارت شناسایی فرد مورد نظر ، از مراجع ذی صلاح نیز درباره صحت و سقم کارت شناسایی افراد مدعی، استعلام کنند
+1
رأی دهید
-12

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  -xAdolf - اخن، آلمان
  علی رضا احمدی خبرنگار .. مال، چرا انقدر. دستمالی می کنی خوب خبرت، خبر تو بگو پوست لب ودهنت رفت انقدر که لیس زدی بدبخت. بد بختی ایران همین قشر دستمال بدسته ما رو به این روز انداختن. در ضمن این بابا هم خودشراگر عضو سپاه یا بسیج نبوده باشه دسترسی به انقدر اسلحه و اطلاعات نداره که خودشو جای این افراد جا بزنه، هر. گندی تو این مملکت هست از زیر لحاف ملای در می یادو بس.
  0
  4
  ‌پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۸
  نظر شما چیست؟