درگیری فیزیکی دو مسافر در متروی لندن بخاطر ماسک نزدن!

رکنا: ماسک نزدن یکی از مسافران، درگیری فیزیکی شدید را در واگن مترو رقم زد.

شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان ترس و وحشت ایجاد کرده است و به همین دلیل شهروندان در کشور‌های مختلف با رعایت بهداشت فردی تلاش می‌کنند تا حد امکان از شیوع و ابتلا به آن پیشگیری کنند. کشور انگلیس نیز یکی از کشور‌های درگیر با کرونا است که تاکنون ابتلای بیش از ۳۱۲ هزار نفر به این ویروس در این کشور قطعی شده است.

اما ویدئویی که به تازگی منتشر شده است درگیری فیزیکی شدید دو شهروند انگلیسی در یکی از مترو‌های شهر لندن را به تصویر می‌کشد. در این اتفاق که در یکی از قطار‌های متروی شلوغ لندن رخ داد یکی از مسافران به دلیل استفاده نکردن از ماسک مورد حمله قرار گرفت.در ویدئوی منتشر شده مشاهده می‌شود که دو مسافر برای لحظاتی به صورت لفظی با هم درگیر شده و سپس با مشت به جان هم میفتند. این ویدئو نشان می‌دهد آن‌ها پس از پرتاب مشت به سمت یکدیگر با هم گلاویز شده و سپس روی کف واگن مترو میفتند. در این ویدئو صدای دو مسافر که با الفاظی زشت یکدیگر را مورد خطاب قرار می‌دهند شنیده می‌شود. در ادامه یکی از مسافران دیگر وارد عمل شد و تلاش کرد تا طرفین درگیری را از هم جدا و آرام نماید. بنا به گفته مسافران این درگیری هنگامی آغاز شد که مردی که لباس زردرنگ بر تن داشت ماسک نزده بود.

گفتنی است؛ استفاده از ماسک یکی از مهمترین راه‌های جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا است. یافته‌های جدید در آمریکا نشان می‌دهد بیش از ۴۰ درصد افرادی که به کرونا مبتلا بوده اند هیچ علائمی نداشته اند و به همین دلیل استفاده از ماسک نقشی بسیار مهم در جلوگیری از ابتلا به این ویروس خواهد داشت.
+18
رأی دهید
-38

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  کرونا از ترسش تبدیل شد به آبله مرغون!
  31
  16
  شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۰۲
  ۳۳
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  درست حرف زدن شرط اول زندگی با هم است، و دوم اینکه این اقای افریقایی چرا با لگد جواب داد؟ ، حالا برود زندان و جریمه بدهد که کیف کند، آنجا هم با ویروس‌های خودش دمی خلوت کند!
  6
  64
  شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۰
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  اینجا هم حدوداً یه هفته هست که ماسک زدن تو اتوبوس و مترو اجباری شده. میگن سعی کنید دست به میله صندلیا هم نزنید. من تو خیابونا هم ماسک میزنم و از دیدن من دانمارکیا ترسشون بیشتر و بیشتر میشه.
  70
  21
  شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  تنها مشکلی که ماسک زدن برام ایجاد کرده، زمانی هست که نفس رو میدم تو. مرتب بو روغن بنفشه میاد. نمیدونم جریان چیه، چون از روغن بنفشه طبق همون دستور خودش استفاده میکنم!!
  30
  11
  شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۲
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. اشتباها روی ماسک ات ننشسته بودی؟.
  2
  31
  شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۸
  ۳۳
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. اشتباهی منفی دادم که خواهی بخشید، چون کلی از طرز استعمال روغن بنفشه ات خندم گرفت! جسارتا، میگم چون بوی روغن حس می کنی، شاید روغن را تو سولاخ اشتباه ریختی! با پوزش، جهت مزاح
  1
  19
  شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۵
  ۶۱
  بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. مطمئنی ماسک را بصورت زده بودی یا....
  0
  1
  دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۴:۱۸
  نظر شما چیست؟