نماینده مجلس: فضای مجازی علت ۴۵۰ هزار سقط جنین در کشور است

 حسینعلی حاجی دلیگانیحسینعلی حاجی دلیگانی، عضو هیات رئیسه مجلس روز جمعه گفته است، سالانه ۴۵۰ هزار سقط جنین در ایران انجام می‌شود که دلیل این موضوع «ناشی از آسیب‌های فرهنگی در فضای مجازی است.»

عضو هیات رئیسه مجلس به خبرگزاری فارس تاکید کرد که حضور گسترده خارجی‌ها «در فضای اینترنت کشور آسیب‌های جدی فراوانی را به ویژه در حوزه مسائل خانوادگی، بحث فرزند آوری» داشته است.

حسینعلی حاجی دلیگانی اظهار داشت: «سالانه ۴۵۰ هزار سقط جنین در کشور انجام می‌شود که این موضوع ناشی از آسیب‌های فرهنگی در فضای مجازی است.»

این نماینده مجلس همچنین خبر داده است که از ۴۵۰ هزار سقط جنین در کشور ۱۲۵ هزار مورد آن به صورت غیرقانونی در کشور انجام می‌شود.

حسینعلی حاجی دلیگانی تاکید کرده است که «دشمن از این طریق» جمهوری اسلامی را هدف قرار داده است . وی به همین دلیل خواستار برخورد «جدی تر از گذشته» با فضای مجازی شد.

کارشناسان معتقدند که اینترنت را می‌توان یکی از بزرگترین چالش‌های حکومت جمهوری اسلامی ایران در دو دهه اخیر دانست و در طی این دو دهه، هر دولت سیاست‌های خاص خود را برای کنترل آن دنبال کرده است.
+9
رأی دهید
-39

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  vg2000 - اسلو، نروژ
  ایران دست چه گاوهای افتاده
  6
  19
  جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۶
  ۷۰
  Roma55 - لانسینگ، انگلستان
  با توجه به گفته های این نماینده پس باید در کشور های خارج بیشتر از ایران سقط جنین باشد چون سرعت و استفاده نت بیشتر است ولی نیست : علت را باید در نوع حکومت حاکم و فرهنگ رایج مملکت جستجو کرد .
  2
  20
  جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۴
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران
  دویست میلیون پول واسه کرایه خونه برای شماها که همتون خونه دارید باعث فقر و فحشا نیست؟
  0
  18
  جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۷
  ۴۸
  بردیا2577 - زابل، ایران
  وقتی از گفتن فقرو نیاز جنسی حرف نزنیم وجنس زن را فقط برای لذت بردن استفاده کنید همین اتفاق بیشتر وبیشتر خواهد افتاد.
  5
  16
  جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۷
  ۳۰
  grizzly - برلین، آلمان
  این فکر میکنه بچه پس انداختن انسان باید مثل تولید مثل گوسفند و سگ و گربه باشه!! فرقی نمیکنه چی به خوردش بدید بچه رو پس بنداز شیر خشک نبود و سؤتغذیه گرفت اصلاً مهم نیست، اصلاً عقب افتاده هم شد مهم نیست؛ هشتاد میلیون عقب افتاده داریم خب چی شده حالا مگه؟
  3
  4
  جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۵
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران
  گاهی جنین سندروم داره لاعلاج، برای همین سقط اخلاقیه. البته شاید امکانات برای نوزاد ناقص الخلقه خارج باشه اما ایران نیست و لاجرم سقط بیشتره اینجا
  0
  3
  جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۸
  نظر شما چیست؟