آخرین خبر از قتل سودا حسن زاده خانم آرایشگر مشگین شهری

سودا حسن زاده ( مقتول)سودا حسن زاده در ماجرای هولناکی در مشگین شهر به قتل رسید و طلاهایش از سوی یک زن و 2 مرد آشنا به سرقت رفت. کیفر خواست پرونده قتل هولناک سودا حسن زاده پس از 5 ماه صادر شد.
 
 19 اسفند سال گذشته دختر جوانی به نام سودا 28 ساله از سالن زیبایی مشگین شهر که در آن مشغول به کار بود خارج شد و به خانه یکی از دوستانش رفت اما دیگر به خانه بازنگشت.

خانواده سودا 28 ساله نگران سرنوشت دخترشان بودند و به هرجایی که احتمال می دادند مراجعه کردند اما سرنخی از سودا به دست نیامد پلیس برای ردیابی اطلاعاتی و فنی وارد عمل شد.

پیدا شدن جسد سوخته یک زن
تجسس های پلیسی ادامه داشت تا اینکه روز سه شنبه 20 اسفند 98 چوپان جوانی در نزدیکی سد احمدبیگلو بود که سگ گله اش شروع به سر و صدا کرد و در حالیکه یک استخوان در دهانش بود به سمت چوپان جوان رفت و در ادامه چوپان به دنبال سگ گله اش رفت و با نیم تنه سوخته یک انسان روبرو شد و در فاصله دیگری نیمه دیگر جسد سوخته شده پیدا شد و همین کافی بود تا ماموران پلیس مشگین شهر در محل حاضر شوند.

ماموران با حضور در محل پی بردند که جسد سوخته برای یک زن است و کارآگاهان با توجه به سرنخ های به دست آمد از خانواده سودا پی بردند که جسد سوخته متعلق به سودا حسن زاده است.
شناسایی عاملان جنایت هولناک
کارآگاهان در گام نخست پی بردند که سودا شب قبل از پیدا شدن جسدش در خانه یک زن آشنا به نام مریم میهمان بوده و همین کافی بود تا کارآگاهان به سراغ مریم بروند و این زن که سعی داشت با داستانسرایی هایش خود را در ماجرای قتل بی گناه معرفی کند در تناقض گویی هایش گرفتار شد و با توجه به تصاویر دوربین مداربسته در نزدیکی خانه کافی بود تا مریم پرده از جنایت هولناک بردارد.

تیم جنایی پلیس آگاهی مشگین شهر در تجسس های میدانی و بازجویی از مریم پی بردند که این زن با همدستی برادرش و یک مرد آشنا دست به قتل سودا حسن زاده زده اند و در ادامه طلاه و پول هایش را به سرقت برده اند و برای اینکه ردی از این جنایت باقی نماند با انتقال جسد به نزدیکی سد احمدبیگلو اقدام به آتش زدن جسد کرده اند.

برادر مریم و مرد مورد علاقه این زن خیلی زود دستگیر و به جنایت هولناک اعتراف کردند ودر تحقیقات مشخص شد برادر مریم در انتقال جسد و آتش زدن آن به مرد مورد علاقه خواهرش کمک کرده و نقش داشته است.
ماجرای قتل هولناک سودا حسن زاده
در تحقیقات مشخص شد مریم از 8 ماه قبل بواسطه مراجعه به سالن زیبایی در خیابان حافظ مشگین شهر با سودا آشنا شده و خیلی زود دوستی آنها صمیمی شده است تا حدی که مریم روزهایی که کاری نداشت هم به سالن زیبایی می رفت و همیشه همراه سودا بود.

در ادامه مشخص شد سودا همیشه طلاهای زیادی همراه خود داشت تا اینکه روز 19 اسفند ماه با توجه به شیوع بیماری کرونا و تعطیلی سالن های زیبایی، سودا پس از پایان کار در حالیکه مثل همیشه طلاهای زیادی به خود آویزان کرده بود با 5 میلیون تومان پول از سالن خارج و برای دیدن دوستش به خانه مریم می رود.

کارآگاهان پی بردند مریم طراحی این قتل بوده و سودا حسن زاده را به خانه اش کشانده و سپس مرد مورد علاقه مریم با طناب اقدام به خفه کردن سودا کرده و سپس طلا، جواهرات و 5 میلیون تومان پول سودا را به سرقت می برند و در ادامه برادر مریم برای جابجا کردن جسد در محل حاضر شده و جسد را داخل یک پتو پیچانده و داخل صندوق عقب گذاشته و پس از انتقال به منطقه سد احمدبیگلو با بنزین اقدام آتش زدن جسد کرده اند.

3 متهم اصلی این پرونده هولناک در 28 اسفند ماه دستگیر شدند و مرد مورد علاقه مریم قتل را به گردن گرفت تا مریم و برادرش آزاد شوند اما بررسی ها و سرنخ های به دست آمد نشان از آن دارد که مریم در پیامک هایی که به پسر مورد علاقه اش می داده اصرار داشته که هر چه زودتر نقشه قتل را به اجرا برساند تا دستشان به طلاهای سودا برسد.

مریم پس از دستگیری به زندان اردبیل و مرد مورد علاقه اش به زندان مشگین شهر منتقل شدند و برادر مریم با قرار وثیقه آزاد شد.
صدور کیفرخواست در پرونده سودا حسن زاده
پس از گذشت ۵ ماه با صدور کیفرخواست متهمان صادر شد، مریم و مرد مورد علاقه اش مشارکت در قتل عمدی سودا حسن زاده و برادر مریم متهم به پنهان کردن ادله جرم با علم قبلی و جنایت بر میت متهم شناخته شدند و 3 متهم این پرونده در ماجرای سرقت طلاها نیز مجرم شناخته شدند که پرونده برای صدور رای نهایی به دادگاه کیفری ارجاع شد.
+62
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران

  ایا اشکال از همراه داشتن طلای زیاد است یا از نظام اسلامی؟!؟ که بجای بالا بردن عزت و شرف مردم......،،متاسفانه برعکس شد
  10
  103
  جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۰
  ۵۴
  abadannl - روتردام، هلند

  اصلا نمیتونم تجسم کنم که یه آدم چطور به خاطر پول دوستش رو می‌کشه و برای این کار از دوست و فامیل هم کمک میگیره ☹️​
  0
  60
  شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۰
  ۳۹
  aarian - تهران، ایران

  گرسنگی و فقر مادی و فرهنگی‌ از ما مردمانی وحشی و درنده خو ساخته که به هیچکس رحم نمی‌کنیم. از دیدن این تصاویر حالم دگرگون شد.
  1
  50
  شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۰
  ۲۵
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  [::abadannl - روتردام، هلند::]. دوست عزیز، این یکی از علائم آخر الزمان هست. ناقص شدن عقول مردم، اطاعت مرد از همسر خویش، بزرگ شمردن مال دنیا، عدم امنیت، از بین رفتن حیا در زنان و کودکان، بی‌نیاز شدن مرد از زن و زن از مرد و همین اتفاقی که افتاده یعنی کشتن دوستان و خودی.
  35
  9
  شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۱
  ۳۶
  babak iran5i - تهران، ایران

  یَک کِشور اِسلامی همه چیزش باید اِسلامی باشد >>>> ما شما را بمقام انسانی میرسانیم . راجا ال امامالخمینی
  2
  26
  شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۳
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::aarian - تهران، ایران::]. فقر فرهنگی از همه مهمتر میتواند یک مردم را وحشی کند
  3
  22
  شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۵
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران
  پول چشم شون رو بست و قاتل شدن. . قدیما بهتر بود،مردم فلسفه زندگی داشتن . الان میگن صفحه ای که پول درنیاد نباید خواند،. گاو بدنیا میان خر از دنیا میرن. فقط خوردن و ر ی...
  1
  9
  شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۷
  ۵۳
  همایون نروژ - اسلو، نروژ

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. تو خودت یکی از نشانه های بارزه آخرالزمانی . عقل که نداری حتی ناقصش . از رهبر چلاقتم که چشم بسته اطاعت میکنی . عدم امنیتم که خودت گفتی و کشتن دوست و آشنا و مردم هم که کار امثال شما ساندیس خورهای پیزوریه . پس بیخود در این موارد جانماز آب نکشین .
  1
  24
  شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۰
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک
  جنایت که قبل از عنقلاب شکوهمند غیر عادی بود شده روزانه.
  0
  3
  یکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۲
  نظر شما چیست؟