عکس روز : فرض کنید انیشتین یک دانشمند ایرانی بود

+81
رأی دهید
-12

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۸
  فضول بک - سوئد، سوئد

  فکر کنم یک جای ما ایرانی ها لنگ است. چون اگر شما مهاتما گاندی هم باشی. باز خواهند گفت . تو اول باید از خودت شروع کنی . بگو اشتباه کردی و معذرت میخوای.
  6
  32
  ‌پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۲
  ۲۵
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  علی برت النشتین با این فرمول وجودیت خداوند را اثبات کرد. شیعه هم شد، روحش قرین رحمت الهی. انرژی نه بو داره، نه طعم، نه رنگ و نه وزن. بعبارتی یعنی وجود ماده‌ای ندارد. ولی خداوند این علم را دارد که از هیچ همه چیز را آفرید. طبق این فرمول مثلا یه تیکه کاغذ رو که آتش بزنی میسوزه و تبدیل به انرژی (گرمایی) میشه. حالا کی میتونه این فرمول رو برعکس کنه؟ یعنی گرما رو دوباره تبدیل به کاغذ. فقط خداوند!
  88
  7
  ‌پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۶
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  مگر نبود؟!
  2
  11
  ‌پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۹
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. اشتباه میکنید دوست من. انرژی زیاد در داخل امعا و احشا باعث ایجاد صدا و بو و سایر چیزهایی که اشاره کردید میشود. در صدر اسلام هم همینطور بود تا وقتی که مسلمین غزوات کردند و صاحب ثروت شدند و گوشت و ماهی و مرغ میخریدند و از خوردن حبوبات خالی دست کشیدند.
  3
  20
  ‌پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۵
  ۶۳
  اقای شاکی - برمن، آلمان
  حماقت حد و اندازه داره . کجا درج شده که ایشون مسلمان و انهم از نوع شیعه شده است.
  2
  19
  ‌پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۰
  ۴۰
  metalrain - استکهلم، سوئد

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. از اون گرما دوباره برق تولید میشود و همان کارخانه کاغذ سازی دوباره کاغذ درست میکند. حالا شما میتوانید از باد شکم همان غذای خورده تان را تولید کنید؟ این چه روش استدلال آوردنه آخه؟!!
  1
  29
  ‌پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۸
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران
  بد نبود اگه ایران بود. چون آینشتین نمیشد که طی نامه ای به روزولت بنویسه که هیتلر داره بمب اتم می سازه پس تو هم بساز. روزولت هم پروژه ساخت بمب اتم ( پروژه منهتن) رو کلید زد،اما این بمب برای هیتلر بکار نرفت و صرف هیروشیما شد
  3
  1
  ‌پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۳
  ۷۰
  Maghshoosh - میامی، ایالات متحده امریکا
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. نه جانم، علی برت النشتین با این فرمول اثبات کرد.« فاطمه زهرا نه بو داره، نه خاصیت، نه طعم، نه رنگ و نه وزن. بعبارتی یعنی وجود ماده‌ای که بدرد کسی بخورد ندارد»! برو فکر نان کن بابا جان که الگویت پشم است!
  1
  14
  ‌پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۵
  ۴۴
  شمرالله - مونیخ، آلمان
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. این فاطی کپک همه جا میله میبینه ،علی برت(این هم مثل یا علی گفتن خامنه ای وقتی از ننش افتاد یا جدال علی و خربزه )،یک یهودی بود و نه سقت پرست و طبق نص سریع قرآن هم آدم بوده و نه شیعه سقت پرست ۱۲ الاغی، این سقت پرستها چون هیچ چیز برای اثبات ندارند سعی میکنند هر چرندی که به ذهن مریضشون میخوره بلغور میکنند،تنها چیزی که شیعه ۱۲ الاغی داره، سقت پرستی و صیغه پروری و دزدی و دروغ بود که نشان میداد و میدهد که تا چه حد با انسانیت فاصله دارند.اگر اینشتن هم ایرانی بود اسم افتابه اش را افتابه ۳۱۳ میگذاشت که برای اولین بار توانستند در ایران بسازند و بعد معلوم شد لوله ان کوتاه است به این خاطر یک زایده جدا به لوله ان اضافه کردند. تو فاطی کپک برو بچسپ به لوله اون تیرباری که با ان ۵۰ تا مجاهد را داخل یک ایفا کشتی و لوله تیرنبارت هنوز میچرخه. تو کی ادم میشه؟
  4
  12
  ‌پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۸
  ۷۰
  Roma55 - لانسینگ، انگلستان
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. احتراما : تا این لحظه هیچ کس و هیچ دلیل علمی و منطقی نتوانسته بودن یا نبودن خدارا صد در صد اثبات نماید که قابل قبول عموم قرار گیرد .زیرا خدا ساخته و پرداخته ذهن انسانی میباشد و برای کسانی که اعتقاددارند وجود دارد و برای غیر ندارد .چیزی که ماده نیست با فرمول قابل اثبات نمیباشد
  1
  8
  ‌پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۳
  ۴۵
  -xAdolf - اخن، آلمان
  انیشتن بیچاره اگر ایرانی بود که الان یا تو صف نونو گوشت بود ویا مجبور بود کلیه اشو بفروشه اجارهای خونشو بده و یا اینکه در بهترین حالت تیًوری نسبیت شو تبدیل بجرم تیًوری اقدام علیه امنیت ملی کرده بودنند و داشت بیچاره ابخنک میخورد.
  3
  2
  جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۹
  نظر شما چیست؟