ابتکار ارتش اسرائیل برای مقابله با پرتاب بالن‌های آتش‌زا از سمت غزه

‏ ارتش اسرائیل IDF برای مقابله با پرتاب بالن‌های آتش‌زا از سمت غزه به مزارع و خانه‌های مسکونی این کشور از تکنولوژی توپ‌ لیزری استفاده می‌کند.
+97
رأی دهید
-12

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  -xAdolf - اخن، آلمان

  روش و شعور مسلمنونای عزیز در کل دنیا، اگر صدها قرن هم بگذره این کشورای اسلام زده ای عزیز. هنوز با قلاب سنگ و عذاب الهی با دنیا می جنگن و شعور ذره ای پیشرفت رو ندارن. در صورتی که همین اسراییل بعد از حدود ۷۰ سال تاًسیس به یکی از پیشرفتهترین کشورها تبدیل شده، اسراییلیها هم در همون شرایط جغرافییای ودر همون محیط که مسلمونای عزیز زندگی می کنن دارن زندگی می کنن ولی این کجا واون کجا. تازه اسراییل مثل خیلی از کشورهای مسلمون ثروت باداورده هم نداره ، مثلا همیمن عرعرستان که غیر از پول نفت باداوردهی که داره سالانه فقط خدادتومن از چارتا سنگی که اونجا چیدن درامد یامفت دارن ولی حتی شعور ساختن یه سوزن هم به تنهای ندارن وبقیه ای کشورهای مسلمون هم به همین ترتیب.
  11
  123
  ‌پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۷
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  راسته میگن در قران تمام علوم کشف نشده هست. اینا هم با تقلید از قران و پرنده های ابابیل از این روش استفاده کردن. فقط مراقب باشید قراردادهاتونو با موریانه نخورونن بعد بگن کدوم قرارداد.
  31
  15
  ‌پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۲
  ۴۵
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان

  از تکنولوژی قاطر ۳۱۳ سپاه کمک گرفتن
  2
  47
  ‌پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۶
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  [::-xAdolf - اخن، آلمان::]. دوست گرامی , اسلام عزیز پولشان را برای از کمر به پایین و برای تفرقه اندازی و کشتوکشتار و ماندن در حاکمیت خودشان خرج میکنن!
  2
  60
  ‌پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۷
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. یعنی موریانه دستگیره داره قرار داد رو میبرن جلوش میخوره براشون؟ خخخ
  17
  5
  ‌پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۷
  ۲۰
  varied - ریزه، ترکیه

  توپ لیزی چیز مهمی نیست تکنولوژی مهم نزد مسلمانان است برای مثال پیامبر اسلام عاشق خر سواری بود و الاغ های بسیاری داشت عنبر- عفیر -یعفور و. اما این عفیر الاغ ویژه پیامبر بود دوستانی که فیلم مرد شش میلیون دلاری را دیده اند یا نه این عفیر الاغ 6 میلیون دلاری پیامبر اسلام در 1400 سال قبل است که مافوق سرعت نور داشت بطوریکه امروز انگلستان و فرانسه هواپیمای کنکورد را از مدل الاغ پیامبر اسلام میسازند پیامبر سوار بر عنیفر میشد و کهکشانها درمی نوردید بدون اکسیژن بدون هوا خلاصه خواستم که توپ لیزری اسرائیل در مقابل عنیفر پیامبر اسلام عددی نیست
  6
  51
  ‌پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۷
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  حالا چیز غول شکونده ؟ خوب پلنگ صورتی هم عقلش میرسه بادکنک رو با لیزر بترکونه. یه عده چاپلوس هم چه بشکنی میزنن اینجا
  35
  7
  ‌پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۹
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران
  آنها سلسله مراتبی است یعنی کلاسیک. باید ۵۰ ساله حداقل بشه با کوله بار تجربه تا سرلشکر بشه،اما اینجا سپاهی توی جوونی سرلشکر شده. برای همین ارتش اسرائیل فروشنده سلاح است به درآمد بزرگش از فروش سلاح در جهانه. امروز ارتش برای فروش سلاح و بالابردن درآمد ناخالص ملی است اما ارتش وسپاه ایران بجای درامدزایی بیشترمصرف کننده است
  1
  10
  جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۳
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  این صحنه‌ها مال یه گیم سونی پلی استیشن هست که بدون اجازه ناشر کپی کردند.
  11
  2
  جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۳
  ۴۵
  -xAdolf - اخن، آلمان
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. بقول مثل ترکی که می گه سن دین اولسون .... باشه بابا هر چی تو می گی فاطی جون، فقط من موندم که چقدر بدبخت شدید شما که اسراییل با همین بقول خودتت فاطی بازی گیم هر روز توسوریه داره میزنه سرویستون میکنه. ما که یه خورده باراتون بیشتر احترام قایًل بودیم حداقل می گفتیم با هواپیما هاشون دهنتونو سرویس کردن ، اینه که میگن حرف راست رو از فاطی جون باید شنید.
  1
  12
  جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۹
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::-xAdolf - اخن، آلمان::]. یه مثل آمریکایی هم میگه سن دیه گو سیتی پولسون..
  4
  0
  شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۳
  نظر شما چیست؟