با وجود کرونا باید در مراسم امام حسین شرکت کرد و هیج اشکالی هم ندارد که کرونا بگیرید

با وجود کرونا باید در مراسم امام حسین شرکت کرد و هیج اشکالی هم ندارد که کرونا بگیرید شهید راه حرم خواهید شد ما جانمان را فدای امام خواهیم کرد!!«حجت الاسلام مهدی فقیه امامی» در ویدئویی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است با دفاع از برگزاری مراسم محرم در ایام شیوع ویروس کرونا می‌گوید کسی که در مجلس امام حسین کرونا بگیرد و بمیرد شهید مدافع حرم است.  شهید مدافع حرم اصطلاحی است که جمهوری اسلامی برای شبه‌نظامیان وابسته به ایران که در جنگ سوریه کشته شدند، به کار می‌برد.
 
فقیه امامی می‌گوید:  «من می‌گویم با احتمال وجود کرونا باید پرچم اهل بیت را بلند کرد و از حرم آن‌ها دفاع کرد ولو این که به قیمت جانمان تمام شود همه می‌دانند مجالس امام حسین جمعیت است و احتمال سرایت بیماری هم هست. باشد. می‌آییم افتخار هم می‌کنیم هر مشکلی هم برایمان پیش بیاید با جان دل می‌خریم و می‌شویم شهید مدافع حرم، می‌شویم جانماز حمایت از اهل بیت عصمت و طهارت.»
+14
رأی دهید
-102

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان

  هیچ اشکالی ندارد کرونا بگیرید؟ مگر تو قران نگفتن با دست خویشتن خویشتن را به کستن ندهید، اینجا که خودکشی یعنی پول تو جیب اخوند و رمال و مردار پرست پس خودکشی برده ما باشند چون ما از قبیله بنی هاشم هستیم. خاک به سر این ملوت و یک فاضلب کامل به روح این مردارهای پست و بیارزش
  4
  68
  ‌چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۷
  ۴۰
  sure esrafil - مونیخ ، آلمان

  من حتی پهن هم حرام این مردارهای شکم پرست هم حرام نمیکنم
  3
  76
  ‌چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۹
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران

  خواهشا تمام کسانی که به اهل بیت و حسین اعتقاد دارند بروند. شهید بشوند و به بهشت بروند. پیش اهل بیت و خداشون بروند و دست از سر ما مردم بردارند.
  4
  77
  ‌چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۳
  ۵۹
  vg2000 - اسلو، نروژ

  باید ..تو این فرقه
  1
  62
  ‌چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۳
  ۴۸
  Vejdanebidar - آمستردام، هلند

  مرتیکه دیوونه
  1
  66
  ‌چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۷
  ۵۱
  همینطوری - جنوب آلمان، آلمان

  بله حاج آقا گل گفتین لطفآ بفرمایید شما و کسانی که افکار قرون وستای دارند در راه حسین که اون هم دروغی بیش نیست, بروید تا اینشالا از دست شما انگلهای دزد هرچه زودتر راحت شویم. لطفآ علی یک دست یادتون نره
  2
  55
  ‌چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۷
  ۴۸
  Vejdanebidar - آمستردام، هلند

  امیدواریم خودت و تمامی اهل بیت ات کرونا بگیرند شامپانزه.
  3
  42
  ‌چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۹
  ۴۶
  Tony Arzenta - کی یف، اوکراین

  مفت خور زر مفت ، اخه یکی پیدا نمیشه به این بگه اخه تو بعدش درمان میکنی شپشو
  3
  35
  ‌چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران

  میگه کسی را به زور نمی آورند، هر کی دلش میخواد میاد مراسم . .دقیقا، چون این انتخاب خود مردمه، آخرین انتخاب که براشون باقیمانده و همان رو هم دو دستی تقدیم کردن کاملا بازیچه شدن، از مراسم، تا صف دلار ،تا صف پناهندگی ..
  2
  22
  ‌چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۱
  ۴۰
  Afshin51 - کلن، آلمان

  از خودتان شروع کنید ولایی های پیرو رهبر، کرونا بگیرید شهید بشوید انشاالله و کل بهشت را هم اگر راهتان دادند اشغال کنید ،لعنت بر کسی که جلویتان را بگیرد یا بخواهد به طریقه مردنتان حسادت کند . گرچه می دانم که این خزئبلات و نسخه ها را تنها برای ملت بیچاره و افراد نادانی که دنبالتان افتاده اند می گویید، بقول خودتان اسلام یا همان شما اراذل و اوباش و خائنین به همین خرافات و ایام محرم زنده اید و قرنهاست مفت و مسلم مانند زالو از خون و مال ایرانیان ارتزاق می کنید.
  3
  26
  ‌چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۳
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  این اخوندها ترسشان از سرد شدن مردم نصبت به محرم است چون اگر مردم به چنین مراسمهای مسخره نروند بازار اخوند جماعت هم کساد میشود و باید شغل مفت خوری اخوندیشان را عوض کنن .
  2
  31
  ‌چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۰
  ۴۹
  بادبادک - زوریخ، سوییس

  من با تمام وجود از حرف‌های این آخوند حمایت می‌کنم. به نظر من محرم امسال باید هر چه پر شور تر اجرا بشه و مردمی که اعتقاد دارن شرکت کنن! این تنها فرصتی هست که نسیب ملت ایران داده شده تا از شر این دسته از مردم راحت بشیم. هر کس اعتقاد داره لطفا شرکت کنه من حمایت می‌کنم. این فرصت هر ۱۰۰ سال یه بار به ملت داده میشه. چند تا همه گیری دیگه مگه داریم! اینا می‌رن سینه زنی‌ ، شهید میشن، خلاص آقا جان. بده مگه؟
  1
  28
  ‌چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۱
  ۴۰
  Raphaels Tromped - مونیخ ، آلمان
  چقدر غم انگیز است ملتی که انقدر ادعا دارد و یا کورش یا داریوش میگه و ادعا داره ۷۰۰۰سال تمدن داره،چطور برای کسانیکه از انها فقط بنام مجوسی و نجس و کسانیکه افریده شدند که برده و کنیز جنسی برای انها باشند یاد میکنند چطور از همه چیزشون حتی زندگیشون میگذرند، مثل خر براشون عرعر میکنند و مثل سگ براشون عوعو میکنند حتی قلاده گردن خودشون میاندازند، این ملت احمق کافی تاریخ را ورق بزنه که چطور مثل مور ملخ وارد ایران شدند، مردها را یا گردن زدند یا به بردگی گرفتند و زنها و دخترها را به بردگی جنسی گرفتند یا تو بازارهای شام و بصره فروختند، زمانیکه بابک خرمدین را کشتند سه دختر و زن او را هم به اسارت گرفتند ،نقله که خلیفه عباسی را دیدند که روز بعد چادرش بیرون امد بد از شراب وارد خیمه دختر بابک شد و بعد برای عسل وارد حمام شد بعد از نماز ظهر باز همین بر نامه بود و تماز عصر هم همینطور و بعد اتز بار سووم رو به سپاهیانش کرد و گفت خدا را شکر میگویم که این فرصت را به من داد امروز سه دختر دشمنم را به زن تبدیل کنم بعد از انکه گردن دشمنم را زدم و مارا به قوم مجوس چیره کرد.ملت احمق اینهای که براشون ع
  3
  13
  ‌چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۶
  ۳۸
  freedom of the press - تهران، ایران

  ایرانی!!! با تمدن!! ۲۵۰۰ سال یا به قولی ۸۰۰۰ سال !!! کوروش بیدار شو دیگر وقت بیدار شدن است تا ببینی مردم احمق سرزمینت چه کسی را بیرون کردند تا چه کسانی را به قدرت برسانند!!! کوروش وقت بیدار شدن است و ببین که مردم احمق و بیشعور سرزمین پارس مملکت را به فنا دادند و به کشورهای دیگر آواره شده‌اند برای زندگی بهتر!!! کوروش بیدار شو و ببین وطنت به فنا رفت به دست مردم همان کشور!!! کوروش به ایزد یکتا که اگر بیدار میشدی مردم خایین و وطن فروش را درو میکردی که باعث بدبختی و بی آبرویی این وطن شدند .به آخوندها مبگفتی با سما کاری ندارم مشکل من مردم کشور ایران‌هیتند که به شما اجازه حاکمی دادند و اجازه دادند سوارشون بشوید!!! مشکل کوروش و‌ داریوش مردم ایران است ، مردم‌احمقی که سواری می‌دهند ‌و برای رفسنجانی و موسوی و خاتمی و احمدی نژاد و حسن کلید ساز پایکوبی کردند و بعد مثل سگ پشیمان شدند و باز آرزوی قبلی را می‌کنند.
  1
  25
  ‌چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۰
  ۵۴
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد
  برین، برین ، برین توی این مجالس!
  3
  20
  ‌چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۳
  ۲۰
  آرون کوهن - دیمونا، اسرائیل
  نه به اسلام فحش بدبد و نه به ایران و ایرانی این اخوند غیر مستقیم جاسوس صهیونیستها و انگلیساست که در قالب یک روحانی ایرانی و به زبان فارسی هودشو ظاهر میکنه . هم به دین و مذهب صزبه میزنه م هم در ساخامان بتاور مردم ایجاد اختلال میکنه و حتی صزبه مهلکل به حسین و تشکیالاتش می زنه
  14
  8
  ‌چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۴
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  اونوقت میگن چرا به عقاید ما احترام نمیذارین؟
  2
  12
  ‌پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۵
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  انشا الله خیلی ها بروند و دم در مجالس یکی یک بطر ادرار شتر و یک انگشت روغن بنفشه هم جهت پیشگیری تحویل بگیرند.
  1
  7
  ‌پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۰۴
  ۴۸
  یویوماما - خاش، ایران
  مرتیکه کودن هنوز نفهمیده که جوانهایی که در این جشن مضحک عزاداری شرکت میکنند بیماری را به خانه و به پیرترهایشان سرایت خواهند داد و انها را به شهادت ناخواسته حرم خواهند رساند.انگار مغز کودن اینها هیچ درسی را در این چند ماهه نتوانستد بیاموزند.
  1
  5
  ‌پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۳:۰۳
  ۴۸
  یویوماما - خاش، ایران
  چنان همه گیری را رونق میدهیم که در تن هر ایرانی کرونا شکوفا گردد!!!!و هیچ کشوری هیچ ایرانی هرگز نپذیرد.(حسن چاخان)
  1
  6
  ‌پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۳:۱۰
  نظر شما چیست؟