تصاویر مراسم خاکسپاری ماه چهره خلیلی در لندن + ویدیو

پیکر ماه‌ چهره خلیلی ، بازیگر سینما و تلویزیون ایران دیروز سه شنبه ۲۱ مرداد در لندن به خاک سپرده شد. مراسم خاکسپاری مرحومه خلیلی در آرامگاهی به نام هندن با حضور خانواده و نزدیکانش برگزار شد. تیمی خبری از صداوسیمای ایران هم در محل حضور داشتند و گزارشی از مراسم تهیه کردند.
+31
رأی دهید
-64

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  aarian - تهران، ایران

  بسیار غم انگیز که این خانوم زیبا و هنرمند به این زودی از دنیا رفتند. در مصاحبه با مهران مدیری در دور همی ایشون به شدت اصرار داشتند که میخواهند در ایران زندگی کنند و پسرشون پرواز هم در ایران به دنیا بیاد اما حالا تا ابد در لندن میمونند. با آرزوی صبر برای خانواده شون به خصوص پسر کوچکشون.
  11
  55
  ‌چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۵
  ۳۰
  Shahin.Orel - تهران، ایران

  میبردید کربلا دفن میکردید چرا لندن !
  32
  99
  ‌چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۳
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  شوهرش و خودش از ان خرافاتی احمق هستند که باور به علی و وو داشته اند !
  39
  70
  ‌چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۴
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::دوستدار - استهکلم، سوئد::]. دوست عزیز نمیدونم شما چرا احترام دیگران رو نگه نمیداری؟ هرکسی عقاید خودش رو داره تا وقتی به کس دیگری ضرر نزده به خودش مربوطه اونها که برده شما نیستند میخواهی دیکته کنی به چی اعتقاد داشته باشند. برای همین میگم ایرانی براش آزادی معنی نداره توی همون اروپا شما رو میارند میگند به هرچی دوست داری اعتقاد داشته باش ولی خود شما میائید به همدیگر زور میکنید
  41
  60
  ‌چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۰
  ۵۳
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  عجب خرهای خرافاتی پیدا میشه. 110 یا علی ههههههههههههه
  17
  36
  ‌چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۱
  ۲۹
  ایمای - تهران، ایران

  خوب میبردی ایران دفنش میکردید ایشون عاشق ایران بودند مردم ما هنوز از دغل بازی دست نکشیدند همه رو بلانسبت خر حساب میکنند افرادی که هم از خور میخورند هم از اخور.
  10
  37
  ‌چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۹
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  پدر ایشون منوچهر خلیلی خلبان اف5 بوده که انقلاب شده رفته انگلیس و توی جنگ شرکت نداشته. نمیدونم شاید کسی که از هزینه یه کشور خلبان شده وظیفش بوده بره برای اون کشور بجنگه بعضیا میگن نامه فرستاده گفته من میخوام بیام بجنگم بعد آخوندا گفتن نمیخواد بیایی ...باز فکر نمیکنم این حرف هم درست باشه دوستان مسن تر که تجربه بیشتر دارند باید نظر بدند من خودم بودم هرجور شده برمیگشتم برای وطنم حداقل چند تا ماموریت انجام میدادم.
  19
  6
  ‌چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۸
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  پدر ایشون منوچهر خلیلی خلبان اف5 بوده که انقلاب شده رفته انگلیس و توی جنگ شرکت نداشته. نمیدونم شاید کسی که از هزینه یه کشور خلبان شده وظیفش بوده بره برای اون کشور بجنگه بعضیا میگن نامه فرستاده گفته من میخوام بیام بجنگم بعد آخوندا گفتن نمیخواد بیایی ...باز فکر نمیکنم این حرف هم درست باشه دوستان مسن تر که تجربه بیشتر دارند باید نظر بدند من خودم بودم هرجور شده برمیگشتم برای وطنم حداقل چند تا ماموریت انجام میدادم.
  20
  3
  ‌چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۸
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. تا زمانی‌ که سر ملت هنوز با سوسیالیست علی‌ کلاه می‌‌گذارید. این ربطی‌ به عقیده شخصی ندارد.اگر زمانی‌ گفتی‌.که بنی صدر با سوسیالیسم اسلامی شکر خورد. بازرگان با کتابش. مفیدات اسلام .ملت را به نابودی کشید.شریهتی .سروش نادان‌ترین افراد دنیا بودند و یک هیولا با نام امام امت زاهیدن. پس به شما بر نخورد. اگر کسی‌ به این جبار و قاتل ملت ایران مولا شما. توهین می‌‌کند. دین را از سیاست جدا کن. اینقدر ماله کش آخوند نباش.بگو اسلام سیاسی .فاشیست مذهبی‌ است. اگر کسی‌ اینجا بعد به عقیده شما توهین کرد. بعد غر بزن. شتر سواری دلا دلا نمی‌‌شود. یا این طرفی‌ یا آن طرفی.همزمان نمی‌‌شود. در دو عروسی .داماد باشی‌
  6
  21
  ‌چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۶
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. 1-اولا من تاحالا از بنی صدر و بازرگان و سروش و ..هیچکدام از منقلبین 57 طرفداری نکرده ام که حالا بخواهم برائت بجویم . من در مورد بنی صدر امروزی حرف میزنم که با بنی صدر 57 خیلی فرق دارد خودش هم میگوید . شما کینه دارید به ما مربوط نیست 2- در مورد جدایی دین از سیاست قبلا نوشته ام و لزومی ندارد هر روز برای شما بنویسم 3-من اینجا عقیده ابراز نمیکنم که کسی بهش توهین بکنه یا نه و کلا آدم عقیدتی نیستم 4-من اینجا دنبال رای گرفتن و مطلوبیت نیستم که برام مهم باشه دیگران من رو تائید بکنند یا نکنند 5- اینجا سیستم گزینش نداره که شما بخواهید کسی رو گزینش بکنید بهش مهر تائید بزنید! خخخ عمو بیا تو باغ ..هنوز توی چریک بازیهای سال 57 گیر کردی و گزینشهای دهه 60 !!
  14
  2
  ‌چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۹
  ۲۰
  آرون کوهن - دیمونا، اسرائیل
  روحش شاد . حالا به هر چس اعتقاد داشته یا نه به کسی هم مربوط نیست
  13
  15
  ‌چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۶
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. تا وقتی به نام اسلام و دین و عقیده خشتک ملت را ندریده بودند ما هم احترام میگذاشتیم و نماز و روزه مان هم بجایش بود. اما وقتی از اعتقادات مردم سو استفاده شد و سواری گرفتن را شروع کردند، هر پدر سوخته .....را هم که در نقش دلسوز ملت به میدان میاید و برای آخوند خوش رقصی میکند را نه تنها به باد استهزا خواهیم گرفت، بلکه بدترین دشنام ها را هم تقدیمشان خواهیم کرد. همین عملکرد روشنگرانه بسیاری از ما خارج نشینان بوده که در طی سالها چشم جوانان داخل کشور را به حقیقت این دین روشن کرده، و حکومت را به حدی رسوا کرده که دست به دامن عده ای ....سایبری شده اند تا با یکی به نعل و یکی به میخ زدن نیمچه آبرویی دوباره برای این دین بخرند تا دکانشان بچرخد. به همین دلیل من و جناب زرتشت یک زرشک دیگر تقدیم شما و آیدی دیگرتان Aryanboy میکنیم.
  4
  15
  ‌پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۷
  ۷۰
  Roma55 - لانسینگ، انگلستان
  با آرزوی غم آخر برای خانواده : ولی اگر تو عاشق ایران هستی و آرزو میکنی فرزندت در ایران متولد بشه در لندن چه میکنی ؟ یا مبلغ دینی اسلامی هستی و یا در دیار غربت دنبال معجزات 110 میباشی .اعمال و رفتار هر کس نماینده افکار درونی میباشد .
  3
  11
  ‌پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۷
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  آخه بیلمز بی تربیت تو که فحش دیگران میدی من اصلا عارم میاد با تو همکلام بشم. اون بالا نوشتم هرکس عقایدش برای خودش محترم هست مادام که به دیگران لطمه نزده باشه معلومه سواد هم نداری . شماها لاشخورها از سر یه مرده دست بر نمیدارید
  10
  3
  ‌پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۳
  ۳۰
  Pahbod666 - لندن، انگلستان
  کاش مرده پرستی از فرهنگ ایران پاک میشد.
  1
  8
  ‌پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۵
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. حالا بیلمز من هستم یا مزدوری مثل تو؟ نوشتی “ مادام که به دیگران لطمه نزده باشه”! حالا من از تو میپرسم، مملکت ما کم لطمه خورده از دست کسانی که ادعای مسلمانی دارند؟ چرا هچلهف مینویسی و وقتی اکثر کاربران معترض میشوند اعصابت به هم میریزد و حالت روانی به خودت میگیری؟ چند بار نوشتم قبل از اینکه دگمه “ ارسال دیدگاه “ را کلیک کنی، دو بار کامنتت را مرور کن که اینقدر سوتی ندی. به قول دوست مشترکمان معلوم نیست در حوزه چه چیزی به شما می آموزند.
  1
  4
  ‌پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۸
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  باز هم میگم کچل بیلمز هستی حیف من که تورو دعوت میکردم بیایی سرین با ما کار کنی توی همون پمپ بنزین بمون گدایی هندی پاکستانیها رو بکن لیاقت نداری . میگم وقتی اعتقاد کسی به تو اذیت نداره تو چه اذیت به اون داری؟ نمیفهمی؟ آیا این اعتقاد من بوده؟ مال اون مرده هست نمیفهمی؟ اون مرده رفته شوهرش داره میگه . آیا اون مرده به تو لطمه زده یا شوهرش یا آخوند؟ گیر کردیم ها
  2
  2
  ‌پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۳
  نظر شما چیست؟