فرار «سایمون کاول» از قطع نخاع و جراحی شش ساعته پس از افتادن از دوچرخه

دیلی میل نوشت: سایمون کاول بعد از زمین خوردن و شکستن پشتش در جریان دوچرخه سواری در خانه اش در مالیبو گفته است که نخواندن دستورالعمل استفاده از این دوچرخه برقی دلیل اصلی زمین خوردن و شکستگی پشت او بوده است. این غول ۶۰ ساله دنیای رسانه ای روز شنبه و یک روز پس از افتادن از دوچرخه برقی ۸,۵۰۰ دلاری اش مجبور شد در جریان یک جراحی ۶ ساعت یک میله فلزی را در ستون فقرات خود جای دهد.
 
روز یکشنبه و یک روز پس از این جراحی سخت، کاول در توییتی چنین نوشت :«یک نصیحت خوب… اگر یک دوچرخه کوهستان برقی گرفتید، قبل از اینکه برای اولین بار سوار آن شوید دستورالعمل استفاده را بخوانید. بخشی از پشت من شکست. از همه شما به خاطر پیام های مهربان تان ممنونم».
 کاول در توییت دوم اضافه کرده است: «و تشکر بی پایان از شما پرستاران و پزشکان. برخی از مهربان ترین افرادی که تاکنون دیده ام. همه سلامت باشید، سایمون». پیشتر گزارش شده بود که سایمون کاول به دلیل افتادن از دوچرخه برقی جدیدش در حیاط خانه خود و در حضور پسر ۶ ساله اش اریک و پسر خوانده ۱۴ ساله اش آدام، نزدیک بوده دچار قطع نخاع شود. گفته می شود که نامزد او لورن سیلورمن ۴۳ ساله و مادر پسر او موفق شده است در بیمارستان از کاول دیدار کند. یکی از دوستان خانوادگی سایمون کاول گفته است که سایمون پس از این حادثه به شدت « در شوک و درد فراوان» بوده است.
 
یک منبع دیگر به میرور گفته است: «سایمون به پشت روی زمین افتاده و پزشکان گفته اند که این ضربه تنها یک سانتیمتر دورتر از نخاعش فاصله داشته که می توانسته بسیار، بسیار جدی تر باشد». به گفته یک منبع خبری دیگر، کاول در سه نقط از کمر دچار شکستگی شده و چند هفته طول خواهد کشید تا مشخص شود که آیا این حادثه در دراز مدت شرایط او را تحت تاثیر قرار می دهد یا خیر. ظاهراً سایمون کاول قصد بلند کردن چرخ جلوی دوچرخه خود را داشته که ناگهان کنترل آن را از دست داده و به پشت روی زمین افتاده است. در نتیجه کاول ۶۰ ساله دو قسمت اول فصل جدید برنامه زنده America’s Got Talent را از دست خواهد داد که قرار است سه شنبه و چهارشنبه این هفته منتشر شوند.
 سوفیا ورگارا داور جدید این شو تلویزیونی تصویری را در اینستاگرام خود منتشر کرده که او و دیگر داوران برنامه، هووی مندل و هایدی کلام را نشان می دهد که در جریان ضبط برنامه کنار هم نشسته اند در حالی که به صندلی خالی کاول اشاره کرده و برایش آرزوی سلامتی می کنند. سایمون کاول علاقه زیادی به دوچرخه داشته و به کررات همراه با خانواده اش در حال دوچرخه سواری در اطراف خانه شخصی اش در مالیبو دیده شده است. این غول رسانه ای که بیش از ۳۸۵ میلیون پوند ثروت دارد اخیراً دو خانه بزرگ خریده است. اولین خانه یک عمارت بزرگ در حومه جنوب غربی لندن و دومی عبارتی در مالیبو به قیمت ۱۹ میلیون پوند است که حادثه اخیر در حیاط آن رخ داده است.
+24
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  حتی ۳۸۵ میلیون پوند هم نتوانست از شکستن استخوان های سایمون جلوگیری کند. اینقدر حرص پول نزنید، سلامتی روح و روان و جسم ارزش بسیار بالاتری دارد.
  3
  36
  ‌سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۵
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. این‌رو خوب گفتی. چون من از سلامتی روح و روان بالایی برخوردار هستم، بهم گفتند ما خورد و خوراک، جا و مکان و پوشاک، همه چیز رو در اختیارت میزاریم. تو فقط همینجا بمون، بیرون نرو که یدفعه خدای ناکرده دچار صدمه جسمی نشی.
  16
  4
  ‌سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۵
  ۱۰۳
  millionaire - منچستر، انگلستان
  عاقبت سوسول بودن
  5
  5
  ‌سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. به شما گفتند، خورد، خوراک، جا، مکان، پوشک و میله در اختیارتان میگذارند؟ پس این میله‌های اتوبوس‌ها که کنده می‌شه و گم میشند رو کی میدزده میبره؟
  4
  13
  ‌چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۰
  نظر شما چیست؟