حسین پاکدل: تصویری از قبل از انقلاب ارائه می دهند که انگار قبلا بهشتی بوده الان جهنمه

حسین پاکدل، مجری تلویزیون و بازیگر قدیمی سینما: قبل از انقلاب جنایت، دزدی، مال مردم خوردن، فقر و فلاکت بود
تصویری از قبل از انقلاب ارائه می دهند که گویا آن زمان بهشت بوده، آن زمان آنقدر جنایت، دزدی، مال مردم خوری، فقر و فلاکت بود که اصلا قابل تصور نیست اما رسانه ای برای اطلاع رسانی نبود!
+21
رأی دهید
-165

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  آدمهای بیشرف و خود فروخته ای هم همانند تو نبود که برای مجیز گویی و بدست آوردن پست و مقام اینچنین شرافت خودشان و وجدان خودشان را بفروشند
  15
  194
  ‌سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۵:۴۴
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  چقدر عقیده این شباهت به آذری خودمان دارد. او هم اعتقاد دارد. که بر خورد شهاب سنگی.در ۶۵ میلیون سال پیش ،که دایناسورا‌ها منقرض کرد.مقصر شاه بود.
  10
  110
  ‌سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۶
  ۴۵
  -xAdolf - اخن، آلمان

  اره الان که جون.... بهشته برین البته برای شما دستمالا ودزدا. در ضمن یه چیزی هم که اونموقع بود و یادت رفت بگی امثال .... مثل خودتت که متاسفانه کمم نبودن وگرنه مملکت به این روز نمی افتاد. بدبخت ، اشغال معلوم نیست چند وقت کلاً از این زندگی نکبتیت باقی مونده باشه، اینهمه دستمالیت برای چیه؟
  10
  104
  ‌سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۴۸
  ۵۴
  هانی سیاه - استکهلم، سوئد

  درود بر هم میهن عزیز. ....تو روی آدم دروغگو،آدم هم نمیشه به تو خود فروش گفت آنهای که گفتین توی آن زمان بیشتر بود یا در این زمان کسا......فت.
  10
  87
  ‌سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۲
  ۶۳
  Madjid aramesh - پاریس، فرانسه

  اگر قبل از انقلاب بهشت نبوده الان مطمعنآ جهنمه
  8
  116
  ‌سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۹
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک

  با اجازه ی عنقلابیون معتقد به شکوه عنقلاب/ باید بگویم من بعنوان یک ایرانی نیمی از عمرم به اجبار و نفرت از ملا و دینش از زادگاهم دور بوده ام و متاسفانه باید بگویم چنین افت اخلاقی در اکثریت ایرانیان را در هیچ ملتی ندیده ام مثل این بیشرم حسین اشغالدل/ که برای توجیه جنایات و ستم ملایان چنین مطالب دروغی را انتشار می دهند انهم برای جیب خود و خوشامد هیتلرهای اسلامی.
  10
  94
  ‌سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۳
  ۳۰
  Shahin.Orel - تهران، ایران

  اره قبل از انقلاب رسانه ای وجود نداشت که رساله خمینی رو منتشر کنه , رسانه ای نبود که چهره واقعی توحشی به اسم اسلام رو به مردم نشون بده , هیچ رسانه ای نبود که بگه آزادی , دموکراسی و شرایط اقتصادی در ایران دهه پنجاه به مراتب بهتر از همه اروپای شرقی و نیمی از اروپای غربیه ! رسانه ای نبود که بگه اگه شاه ۴ هزار زندانی سیاسی داره , فرانکو در اسپانیا ۴۰۰ هزار زندانی سیاسی رو تا سال ۱۳۵۴ اعدام کرده , رسانه ای نبود که بگه ایتالیا خیلی وقت نیست از زیر چماق موسیلینی آزاد شده و هیچ جای دنیا با پاسپورت ایتالیایی راهشون نمیدن , رسانه ای نبود که بگه مردم همه اروپای شرقی نه اینکه تنها چکسلواکی و لهستان بلکه تا همین نصف آلمان , زندگی مثل یک ایرانی براشون رویاست , به همه اون کشور هایی که یک ایرانی بدون ویزا سفر میکنه , برای یک لهستانی یا آلمان شرقی گرفتن ویزا مثل یک خواب میمونه .
  9
  115
  ‌سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۹
  ۶۱
  بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان

  بهشت نبود ولی مثل حالا جهنمم نبود
  4
  60
  ‌سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۱
  ۳۶
  babak iran5i - تهران، ایران

  حـ... بی چشم و رو 41 ساله از سینمارکس آبادان گرفته تا آبان98 دارند آدم میکشند. چی چیز مال بدبخت جیره خوار اگر انقلاب نشده بود دلار الانه 5تومان بود نه 24هزار تومان خجالت بکشید با اون ریش و پتو پوزت کثافت صدام جرئت داشت به ایران حمله کند و اون همه ویرانی کشتار ببار بیاره شرف و غیرت که نباشد برکسی مثل تو میشوند
  5
  58
  ‌سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۶
  ۵۱
  ramin-cph - کپنهاگ، دانمارک

  .... هزار سال پیش که نبود همین دیروز بود و خیلی از ماها از اون موقع بودیم و دیدیم ، اخه چرا؟ روت میشه تو روی زن و بچت نگاه کنی؟ خیلی پستی !
  4
  57
  ‌سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۶
  ۶۷
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد

  کرکسان که به شکم پارگی عادت کردن ،،گرگ‌ها که به خونخارگی عادت کردن ،،نان را به نرخه روز خوردن به این پفیوز میگویند،که هم خودش و هم برادرش از قبال این رژیم خوردن و پولهای زیادی هم به جیب زدن،طبیعی است پاچه خاری کنند.
  5
  46
  ‌سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۴
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  [::Shahin.Orel - تهران، ایران::]. قربان سر انگشتان دستت برم که این کامنت واقعی را در جواب این گستاخ پاکدل نوشته اید . این نا انسان حداقل شرمی از ماها که ان دوران را به یاد داریم نمی کند ! ایرانیان در دوران شاه فقید در تمام دنیا از احترامی خاص برخوردار بودن و کسی بی احترامی به هیچ ایرانی نمی کرد. ولی حالا به خاطر تروریست پروری نظام اخوندی در ایران احترام و اعتبار مردم ایران هم در همه جا لطمه خورده , فقر و فلاکتی که در ایران هست منجر به اعتیاد دزدی ادم کشی زورگوئی تن فروشی و اعضای بدن فروشی شده است.واقعا" انکس که بگوید دوران شاه از دوره کنونی حاکمیت اخوندی بدتر بوده یک مزدور و خائن به ایران و ایرانی است.
  4
  64
  ‌سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۰
  ۵۹
  vg2000 - اسلو، نروژ

  ننگ بر تو امثال تو
  5
  46
  ‌سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۷
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران
  (دزدی مال مردم خوری بود)!درسته بود ،ولی با رقم دزدی۳۰۰۰ میلیارد تومانی به بالای فعلی(که در جهان بی سابقه است)قابل مقایسه هست؟!؟هفت هزار نفر را در طی سه ماه 67در زندانها کشتن بود؟!؟ان رژیم اگه خوب بود انقلاب نمیشد،ولی چاه فعلی کجا و چاله قبلی کجا!؟!
  5
  22
  ‌سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۹
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  در صدر اسلام هم همینطور بود، دروغ زیاد میگفتند.
  4
  39
  ‌سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۱
  ۵۲
  مهدی52 - روتردام، هلند

  بهتره که خوشحال باشیم که اینقدر مردم نسبت به قبل از انقلاب روشن شدند که اینچنین کسان دونپایه ای هم از بالا دستور میگیرند که راجبه قبل از انقلاب سیاه نمایی کنند.
  4
  32
  ‌سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰
  نظر شما چیست؟