شوخی زننده مجتبی پوربخش که باعث اخراج او شد - ویدیو

فرارو :مجتبی پوربخش مجری برنامه فوتبال یک به دلیل یک شوخی رکیک و زننده در جریان ارتباط زنده با علی نظرمحمدی مربی تیم رایکای بابل از شبکه ورزش اخراج شده و برنامه او که به بررسی مسابقات لیگ یک یا همان لیگ آزادگان می‌پرداخت نیز تعطیل شد.
مجتبی پوربخش مجری شبکه ورزش اخراج شده؟
برنامه فوتبال یک هر جمعه از شبکه ورزش پخش می‌شد، اما جمعه گذشته پخش نشدن این برنامه باعث گردید که شایعات در مورد اخراج مجری و تعطیلی برنامه بالا بگیرد.

با این وجود گفته شده است که تصادف پوربخش باعث شده که این برنامه در هفته گذشته پخش نشود هر چند برخی منابع دلیل این امر را شوخی زننده او در برنامه هفته گذشته می‌دانند. به گفته یک منبع آگاه در شبکه ورزش «ماجرا مربوط به پخش ویدیویی از مصاحبه پوربخش با علی نظرمحمدی سرمربی تیم رایکای بابل است که باعث به وجود آمدن حساسیت‌های زیادی شده و به همین دلیل گویا نه تنها برنامه فوتبال یک، تعطیل شده بلکه پوربخش هم از شبکه ورزش کنار گذاشته شده است».

در جریان تماس تلفنی زنده با نظرمحمدی، مجری برنامه شروع به گفتن صحبت‌هایی بسیار عجیب در مورد اتفاقات بازی تیم رایکا و تیم مقابل و صحبت‌های رد و بدل شده بین بازیکنان و نیمکت و تیم می‌زند که در ابتدا با تعجب نظرمحمدی نیز مواجه می‌شود، اما پوربخش همچنان صحبت‌های جنجالی خود را ادامه می‌دهد.
+27
رأی دهید
-54

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  همایون نروژ - اسلو، نروژ

  نسل انسانهای بزرگی مثل عطا الله بهمنش و بهرام شفیع و بهروان و خیلی از این دست مجریان مودب و کار بلد رفتند و یه مشت آشغاله بی تربیت و بی خانواده و بی نمک جاشونو پر کردن . لعنت به مسئولای بی کفایت و بی همه چیز و مجریانه بدتر از خودشون .
  9
  88
  ‌سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۴
  ۴۸
  جناب سروان - مونرآل، کانادا

  [::همایون نروژ - اسلو، نروژ::]. حاجی مخت گیرپاژ کرده ؟اگه منظورت عباس بهروانه که اون بنده خدا زنده است نکنه تو هم مثل اون ازاده که به فرح پهلوی میگه ملکه فقید سوادت نم کشیده؟از قدیمیترها اسم مانوک خدابخشی و مجید وارث رو جا انداختی
  50
  16
  ‌سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۰
  نظر شما چیست؟