حسین مرعشی به روحانی:دلار و سکه های مردم را بگیرید و یکسالی اقتصاد ایران را با آن اداره کنید

حسین مرعشی به روحانی: پته نفت رو بدید به مردم و در عوض دلار و یورو و سکه های آنها را بگیرید و با آن می توانید یکسالی اقتصاد ایران را اداره کنید
+6
رأی دهید
-61

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۰
  varied - ریزه، ترکیه

  کاغذ باطله سه ساله بنام پته نفتی بمردم بفروشند تا پولهای مردم را بچاپند یعنی کفگیر ته دیگ سوراخ کرده است بجای این مزخرفات از دارایی 300 میلیاردی خامنه ای استفاده کنید اگر این الدنگ خودش را واقعا رهبر ملت میدونه باید اموال خود را در روز سختی به ملتش بدهد مگر مسلمان نیست مگر این الدنگ خودش را اولاد پیامبر نمیداند مگر این الدنگ قرآن (تازینامه مسلمین) نمیخواند در سوره حشر آمده وَالَذِینَ تَبَوَؤُوا الدَارَ وَالإِیمَانَ مِن قَبلِهِم یُحِبُونَ مَن هَاجَرَ إِلَیهِم وَلَا یَجِدُونَ فِی صُدُورِهِم حَاجَةً مِمَا أُوتُوا وَیُؤثِرُونَ عَلَى أَنفُسِهِم وَلَو کَانَ بِهِم خَصَاصَةٌ وَمَن یُوقَ شُحَ نَفسِهِ فَأُولَئِکَ هُمُ المُفلِحُونَ اگر واقعا این خامنه ای الدنگ مسلمان است (رفیق آیت الله ) نیست باید مانند انصار در سوره حشر عمل کند
  6
  86
  یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۴۳
  ۳۶
  javadrezazadeh - ارومیه، ایران

  یعنی علنا اینجا رو سر گردنه کردن بیشرفا
  6
  79
  یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۴۶
  ۴۰
  SORENA 1RANI - لندن، انگلستان

  خاک بر سرتون همش از مردم مایعه می گذارند
  4
  68
  یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۵
  ۵۹
  vg2000 - اسلو، نروژ

  ببین چه گاوهای حرف این الاغ گوش می کند
  4
  55
  یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۷
  ۵۲
  حاج حمید الله - وین، اتریش

  ایشان فرمودند تا یک سال بودجه تامین می شود. آن وقت بعد یک سال چه تدبیری دارید؟ واقعا که خیلی دارید زحمت می کشید که یک چند صباحی بیشتر حکومت کنید. اخرش همتون رفتنی هستید. انوقته که ما میمانیم و شماها که این مملکت را نابود و به تاراج بردید. تا اون سر دنیا هم که بروید پیداتون می کنیم.
  3
  51
  یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۴
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان
  مردم هم گوش دراز مخملی سکه و دلاراشون را بدن به شما پته های بی خاصیت نفتی شما را بگیرند. کمی عقلتو به کار بنداز. مردم, نه من و ما و آخوندهای حقه باز پلشت. خب از خودتون شروع کنید که پته هاتون افتاده رو فاضلاب نه آب.
  3
  13
  یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۱
  ۴۸
  جناب سروان - مونرآل، کانادا
  [::varied - ریزه، ترکیه::]. خاله ریزه اینجا خاله ریزه اونجا خاله ریزه همه جا کافیه دستشو دراز کنه و یه طومار ازآستینش بیرون بیاره هاهاها ترکیه داره پناهنده های ایرانی یا منسوب به ایران رو از طریق زمینی برمیگردونه دولت اردوغان با حسن روحانی دراین مورد توافق کرد به فکر قایقی چیزی باش که بتونی بری یونان و بعدش آلمان کنار اون زرتشتک از فرانکفورت دوتایی کنار منقل و سیخ و سنگ هاهاها چه شود هاها#نه به طومار نویسی
  13
  0
  یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۴
  ۴۸
  جناب سروان - مونرآل، کانادا
  [::SORENA 1RANI - لندن، انگلستان::]. خونه های نمور و مرطوب انگلیس هم مغز آدم رو نابود میکنه هم سواد آدم رو بفنا میبره.اون نیم مثقال سوادی هم که یه زمونی از عهد تیرکمون میرزا داشتی حالا نم کشیده هاهاها. مایعه یا مایه؟خیلی خوشحالم که سوادشماها یکی از یکی بدتره هاهاهابه قول قدیمیها آدم گدا و اینهمه ادعا؟
  14
  0
  یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۲
  ۳۹
  Zir o Roo - اوترخت، هلند
  با اینکه این آقا خودش هم شاید نفهمید چی گفت ولی حرفش در مورد جمع آوری ارزهای مازاد از بازار میتونه به کم شدن تورم کمک کنه.داستان اینه که یک مدتی پول کلانی به بازار ارز یعنی دلار و یورو در حجم زیاد پخش وتزریق کردند و همون باعث تورم بیشتر شد.
  0
  1
  یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۶
  ۵۴
  ادوینو - گوالف، کانادا
  حـ... مفتخور این شاخه اسلام دروغییتان بکشید بیرون از مردم اگه نصیحتی هم داری ایشان را نصیحت کن که مثل احمدیبینژاد در خانه معمولی زندگی کند اون بیشرفهایه آقازاده ها که در امریکا و کشورهایه دیگه با پول دزدی پدرانشان ماسینهایه فراری و پورش دارند اونها را برگردانید به ملت نه اینکه بفکر دزدیدن نان وپنیر مردم مظلوم ایران باشید به امید سرنگونی این ضحاکان زمان ما.
  1
  4
  یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۶
  نظر شما چیست؟