حامی سرسخت ترامپ به خاطر این عکس جنجالی از ریاست دانشگاه مسیحیان انجیلی کنار رفت

جری فالول جونیور از حامیان آقای ترامپ استبی بی سی :جری فالول جونیور، رئیس یکی از بزرگ‌ترین دانشگاه‌های مسیحیان انجیلی آمریکا پس از انتشار یک عکس جنجالی، مجبور شد از ریاست دانشگاه کنار برود. در این عکس او با شلواری دیده می‌شود که زیپش پایین کشیده شده است.

آقای فالول که یکی از طرفداران سرسخت دونالد ترامپ است گفته است برای "مدت نامشخصی" از ریاست دانشگاه لیبرتی در ویرجینیا کنار می‌رود.

عکس مورد اشاره را خود آقای فالول در اینستاگرام منتشر کرده. او گفته این عکس "عجیب و غریب" بوده اما آن را "محض شوخی" پست کرده بود.

این تصویر آقای فالول را نشان می‌داد که زیپ شلوارش پایین کشیده شده و دستش دور زنی است که همسر او نیست. در دست دیگرش لیوانی با مایعی تیره دیده می‌شود.
او بعدا این عکس را حذف کرد.

انتشار این تصویر با اعتراض سیاستمداران راست و چپ در آمریکا مواجه شد.

آقای فالول در مصاحبه‌ای گفته است زن همراه او در عکس، دستیار همسرش است.

او گفت "بله ، عجیب بود. او حامله است. نمی‌توانست زیپ شلوارش را تا بالا بکشد، و من هم شلوار جینی داشتم که خیلی وقت بود نپوشیده بودم و نمی‌توانستم زیپش را بالا بکشم و برای همین من هم شکمم را مثل او بیرون انداختم." آقای ترامپ در مراسم سال ۲۰۱۷ دانشگاه لیبرتی شرکت کردآقای فالول پیش از این هم جنجال ساز شده است. در ماه مه او تصویری از یک ماسک منتشر کرد. یک طرف این ماسک تصویر فردی بود با چهره‌ای که سیاه کرده و در طرف دیگر فردی با پوشش کوکلس کلان که اشاره‌ای بود به رسوایی نژادی مرتبط با فرماندار دموکرات ویرجینیا.

یک ماه پیش از آن، یک دانشجوی دانشگاه لیبرتی شکایتی را علیه این دانشگاه در مورد عملکردش در قبال ویروس کرونا طرح کرده بود.

سال پیش هم یک سردبیر روزنامه این دانشگاه، در مقاله‌ای در واشنگتن پست ادعا کرده بود آقای فالول، دانشجویان و استادانی را که با سیاست‌های جانبدارانه او از ترامپ مخالفند، به سکوت واداشته است.

آقای فالول یکی از اولین حامیان آقای ترامپ در بین مسیحیان انجیلی بود و می‌گویند این حمایت نقش بسیار مهمی در رای جامعه مسیحیان انجیلی به آقای ترامپ در انتخابات ۲۰۱۶ داشته است.
+15
رأی دهید
-46

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۵
  کیانپور - ونکوور، کانادا

  مسیحیان انجیلی (وانجلیکال ها) مهمترین گروه مسیحی در ایالات متحده ی آمریکا هستند که 25 درصد جمعیت این کشور (حدود 80 میلیون نفر) را تشکیل می دهند. پیروان این فرقه همچنین سرسخت ترین دوستان اسرائیل و اصلی ترین حامیان ترامپ نیز می باشند. شواهد فراوانی به دست آمده است که نشان می دهد سران فرقه ی اوانجلیکال، ارتباط زیادی با فراماسونری دارند.
  79
  52
  یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۴
  ۲۰
  varied - ریزه، ترکیه

  ایراد عکس چیه از بس شکم بزرگ کردند سایز شلوار و شورتک اندازه نیست نزدیک انتخابات است دمکرات های فلسطینی و سوری و لبنانی جفتک می اندازند شما شکم آخوندها را ندید با عبا جاده سازی کرده اند شکمشون دیده نمیشه
  31
  111
  یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۹
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران

  در ج.ا فیلم سکسی مسئولان با زن کارمندان زیر دست خودشان پخش میشود اب از اب تکان نمیخورد.در مواردی هم خانم تجاوز شده خودکشی میکند زالوی متجاوز ج.ا تبرئه میشود
  14
  87
  یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۷
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک

  [::کیانپور - ونکوور، کانادا::]. جهت اطلاع شما خود من بدلیل ظلم چه در تاریخ انسانها چه حیوانات وجود خدا را قبول ندارم چه رسد دین / اما هر ظلمی در مسیحیت صورت گرفت خطای کشیش ها بود نه دستور این دین/ ولی جنایات در کشورهای اسلامی در ذات این دین است ازدواج با دختر ۷ ساله. تعدد زوجات و صیغه برای مردان/ کشتن کسانی که خدا را قبول ندارند و یا دین دیگری را بعد از اسلامی بودن پذیرفتند و غارت حلال کشورهای تسخیر شده مثل ایران در حمله ی اعراب ۱۴۰۰ سال پیش// در سایت همه بیسواد نیستند که فریب کامنت شما را بخورند پس از عنقلاب اسلامی ۹۰ در صد پناهندگان واقعی نه دروغین به کشورهای مسیحی پناه اوردند.
  22
  45
  یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۲
  ۴۵
  -xAdolf - اخن، آلمان
  یه روز یه دوست ارمنی از من سوال کرد چرا وقتی شما مسلمونها بیکار می شید یه سوزن بر میدارید می زنید به اونجاتون و میگید اخ، منظورش این بود که چرا نمی تونید اروم بگیرید و دایًم در حال دردسر درست کردن برای خودتون هستید. ولی انگار این مسیًله گاهی اوقات همه گیره، اخه بگو دیوانه مگه مرض داری که برای خودت بی دلیل دردسر درست کنی، حالا یه عکس گرفتی خوب باید تمام دنیا ببینند!!! ادما وقتی دارای یک مسیًولیتی مهم هستن دیگه رفتارشون فقط مختصص به خودشون نیست و خیلی بیشتر از بقیه زیر ذره بینن و باید متوجه باشن که چیکار می کنن.
  3
  17
  یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۸
  ۳۵
  کیانپور - ونکوور، کانادا
  [::Parinaz Iran - پراگ، چک::]. کامنت شما مغرضانه است. اگر شما کامنتهای من رو دنبال کرده باشید متوجه می شوید که دیدگاه من چیست. اگر کامنت من را با دقت بخوانید باز متوجه می شوید که من از مسیحیت انتقاد نکردم. من سعی کردم در یک کامنت ماهیت اوانجلیکال رو بگم. اوانجلیکالها به شدت طرفدار اسراییل هستند و از جمهری خواهان حمایت می کنند. شما نمی دانید که اینان حتی بچه ها را مورد مغز شویی قرار می دهند و در کمپهایی عکس جرج بوش را نشان می دادند و بچه ها او را ستایش کنند. اینان مسیحی واقعی نیستند ولی در پوشش مسیحیت کارهای خلاف زیادی می کنند و با فراماسونری جهانی بر سر تسلط بر منابع دنیا همکاری دارند.
  2
  18
  یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۵
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  [::کیانپور - ونکوور، کانادا::]. اینهمه اسامی سخت و از واژه‌های قلمبه و سلمبه استفاده کردی. دوست عزیز دین خداوند فقط یکی است و آنهم #اسلام#. اسلام است که به ما زندگی جاودان و ابدی می‌دهد، بقیه فیک هستند.
  31
  8
  یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۸
  ۵۳
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  طرفدارای هویج فرقی با خودش ندارند.
  5
  12
  یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۹
  ۳۵
  redsky95 - تورنتو، کانادا
  [::کیانپور - ونکوور، کانادا::]. منبع شواهدتونو اینجا بگین. منی که شیربلال فروشم یه صفحه مقاله بخوام بنویسیم باید منبع تک تک جمله ها رو تو پشت صفحه ذکر کنم وگرنه مقالم میره تو اداره پرنسیپل دانشگاه و اونجا منو دادگاهی میکنن. به جز اینکه از دانشگاه شیربلال فروشی پرتم میکنن بیرون و ابروم میره به دادگستری خبر میدن و مامور میاد و بعدم منو به ۶ ماه زندان محکوم میکنن. منبع شواهدتونو بدین به من
  6
  1
  یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۴
  ۲۰
  varied - ریزه، ترکیه
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. من کلا با مذهب میانه ای ندارم اما اگر بین من و شما عقد نکاح 99 ساله جاری میشد شاید شهادتین میاوردم اما روی سخنم با فرمایشات اخیر شماست شما که غیر از اسلام بقیه ادیان را فیک میدانید پس چرا در سرزمین فیک ها میله بازی میکنید
  5
  18
  یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۷
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران
  [::Parinaz Iran - پراگ، چک::]. قبل از انقلاب ۵۷ میگفتند شاه خوب است اما اطرافیانش بدهستند،حالا هم یک عده میگویند خامنه ای خوب است اما اطرافیانش بد (اختلاس گر) هستند.بیایید خودمان را گول نزنیم،تئوری مذاهب و تئوری های غیر لیبرال دمکراسی واقعی اشکال دارند،خوبی تئوری لیبرال دمکراسی اینست در زمان معین یعنی ۴ سال بعد میتوانی اصلاحش کنی.خوبی تئوری مسیحیت و کشیش هم در همین مقوله میگنجد،موفق باشی
  2
  2
  دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۲
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::varied - ریزه، ترکیه::]. وقتی که با مذهب میونه خوشی نداری و ازش چیزی سر در نمیاری، آخه من چی بگم؟ انگار که من بگم نره تو بگی بدوش.
  8
  4
  دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۷
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::varied - ریزه، ترکیه::]. ببین این مشکلت رو حل میکنه؟ امام کاظم ع فرمود: آفرین به شیعیان ما که در زمان غیبت قائم ما، به دوستى ما، چنگ زنندگانند و در ولایت و دوستى ما و در برائت از دشمنان ما، ثابت قدمانند. آنان، از ما هستند و ما، از آنانیم. آنان، به پیشوایى و امامت ما خاندان، راضى و خشنود شدند و ما، به شیعه بودن آنان، راضى شدیم. خوشا به حال آنان، سوگند به خدا! که آنان، در قیامت، در مرتبه ى ما با ما در بهشت هستند.
  3
  2
  دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۶
  ۶۱
  بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان
  خب که چی؟ زیپ یا بسته باشد یا باز مگر شماها زیپ شلوار ندارید؟ عجیب هااااا
  1
  0
  ‌سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۰
  نظر شما چیست؟