عکس روز : معترضان لبنانی ماکت رئیس‌جمهور و حسن نصرالله را دار زدند

با گذشت چند روز از انفجار بزرگ در بیروت، پایتخت لبنان، ساکنان این شهر به ساختمان‌های دولتی یورش بردند.
پلیس برای جلوگیری از ورود معترضان به پارلمان متوسل به پرتاب گاز اشک‌آور شده است؛ انفجار مهیب بیروت با بیش از ۱۵۸ کشته، لبنانی‌ها را بیش از پیش از حکومت این کشور خشمگین کرده است.
بعضی از این معترضان شعارهایی علیه حزب‌الله لبنان و رهبر آن حسن نصرالله سر دادند؛ شماری دیگر هم دولت لبنان و میشل عون، را مقصر انفجار مرگبار روز سه‌شنبه دانسته‌اند؛ تظاهرات امروز زخمی هم بر جای گذاشته است.
+110
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  اگه بتونند این انگل را از شرش راحت بشند برا ایرانم خوب میشه
  4
  110
  یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۱
  ۲۰
  آرون کوهن - دیمونا، اسرائیل

  ممکن نیست صهیونیستهای تنگ چشم ارامش همسایه های خود را ببینند. لبنان رو دوباره دارن با نام و بهانه دمکراسی به جنگ داخلی سوق میدن تا دوباره ویرانش بکنن. مردم هم که عثل ندارن مثل زنبور میرزن بیرون درست زمان 57 تا نیروی مخرب نفرت و کینه و هیجانات رو با تخریب کردن و کشتن و ویران کردن بیرون بریزن. امید وارم مردم لبنان همبستگی خود را دوباره از دست ندهند.
  93
  10
  یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۴
  ۷۰
  Maghshoosh - میامی، ایالات متحده امریکا

  فرداست که سید علی گدا فاطمیون و زینبیون و مهوش یون و سربازان گمراه امام زمان رو بفرسته اونجا که از بالای پشت بومها «نظم» رو برقرار کنن بعد خودش بیاد تو نماز جمعه بیروت و بگه قبلاً فقط جسم علیلی داشتم حالا دیگه پروستاتم هم میخاره و قلمبه شده! و نظر من به نظر این خرص الله نزدیکتره!
  1
  57
  یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۰۸
  ۲۰
  آرون کوهن - دیمونا، اسرائیل

  [::ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا::]. ولی خداییش با داعش و وهابی ها مقایسش بکنیم حرب الله مایه ارامش و جاذبه عجیبی دارن من فکر میکنم بخاطر ایه که تحت تاثیر فرهنگ ایرانی قرار دارن و به مرود فرهنگ ایرانی از .... وحشی انسانی سالم و شاداب ساخته
  50
  2
  یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۳۷
  ۲۱
  romano - تهران، ایران

  [::آرون کوهن - دیمونا، اسرائیل::]. نمیدونم شما چند سالته ولی حرفت کاملا درسته. من انتظار واکنش منفی رو به حرف درست شما داشتم و متاسفانه این ناشی از کمی اطلاع بسیاری از کاربران این سایته. خود ایرانیان یوکی هم حب و بغض خودش رو داره(شوربختانه).خدا میدونه چندتا کشور و حتی آینده دنیا تا الان به اسم دموکراسی دروغین خراب شده. متاسفانه بسیاری از هموطنان ما فکر میکنند دموکراسی و این جور کلمات واژگان مطلقی مانند ادیان الهی و مطلق گراییشان هستند. دموکراسی یک چیز مطلق نیست یک حرکت و آگاهی رو به رشد و در حال تکامل و تکوین جامعه است. چیزی نیست که شما به یک جامعه تزریق کنید فردا دموکرات شود. کاری به حسن نصرالله ندارم اینهم یکی از هزاران سیاستمدار دنیاست ولی حرف شما کاملا درست است و این مرا غمگین میکند چون آخر داستان بازهم بازنده مردم یک نسل و هزاران آرزوست. دموکراسی فرزند خشم و انقلاب و دخالت خارجی نیست یک بلوغ و تکوین فکری در انسانهاست که پایان ندارد و زمان میبرد. خوش باشید.
  40
  4
  یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۳:۱۳
  ۳۰
  he933 - تهران، ایران

  مرکز سایبری سپاه تهران شده دیمونا اسرائیل ! چندتا غلط املایی هم می نویسه که مثلا به فارسی بلد نیست.
  1
  41
  یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۳:۲۷
  ۴۵
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  اینکه حزب الله و جمهوری اسلامی با پول مردم ایران انبار بمب و مواد منفجره تشکیل میدهند چیز جدیدی نیست . در دهه ۸۰ با انفجار کامیون در پادگان نظامی امریکا در لبنان صدها کشته به جای گذاشتند . اما اینکه اینبار بطور کاملا مهندسی شده انبار بندر شناسایی و منهدم میشه ؛ با توجه به سابقه ماموران اسراییلی و اهداف ژعوپولیتیک صهیونیسم جهانی حکایت از داستان دیگری است .
  29
  11
  یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۴:۱۸
  ۴۵
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  مخالفت با صهیونیسم به معنای مخالفت و دشمنی با یهودیان و کشور اسراییل نیست ، بسیاری از شهروندان شریف اسراییلی شدیدا مخالف صهیونیسم جهانی و خانه سازی تحریک امیز در مناطق عرب نشین و تبعیض علیه غیر یهود هستند ، اگه داعش رویای تصرف تشکیل خلافت خراسان بزرگ اسلامی را داشت ( از جمله سوریه و عراق ایران و کویت و خوزستان ، کل خراسان کنونی ایران و ادامه آن به پاکستان و افغانستان داشت ) ، صهیونیست ها هم مرز های کنونی اسراییل را بچه بازی در قیاس با رویای گسترش اسراییل بزرگ دارند ، حتی خاک مصر و لبنان و هر جایی که بنی اسراییلی ها حضور تاریخی داشتند بخشی از اسراییل بزرگ است ،
  15
  3
  یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۴
  ۵۱
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی

  [::he933 - تهران، ایران::]. دوست عزیز این فرقه تبهکار در جعل کردن ید طولائی داره . جعل حدیث و تاریخ و حتی اپوزیسیون جعلی ! چرا اسرائیلیه ساندیسخوره جعلی درست نکنه البته خوبه مقواییشو درست نکردن عین اون هندیزاده گوربگور شدشون.
  0
  26
  یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۷
  ۱۰۳
  millionaire - منچستر، انگلستان
  [::romano - تهران، ایران::]. بر عکس گفتى عزیز برادر ، دموکراسى و آزادى هیچم یک حرکت و آگاهى رو به رشد نیست ، هیچ ظرفیت و هیچ آگاهى هم نمیخواد ، آزادى حق آدمهاست ، آدمهاى کشورهاى آزاد که میلیون میلیون در آرزوى گرفتن پناهندگى ازشونند هیچ برترى نسبت به کشورهاى گرفتار استبداد ندارند
  8
  1
  دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۲
  ۲۱
  اسب آتش - سیدنی، استرالیا

  سناریوی سوریه برای لبنان قطعیه. این غرب پرستا حقشونه
  21
  0
  دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۹
  ۷۰
  Maghshoosh - میامی، ایالات متحده امریکا
  یا ابلفض! این یارو دوباره پیداش شد! دلت واسه منفی گرفتن تنگ شده بود؟؟ .
  0
  0
  جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۷
  نظر شما چیست؟