احیا اندام تناسلی مردی روی ساعد دستش + ویدیو

رشد آلت تناسلی جدید روی بازو مالکولم مکدونالد ۴۵ ساله، چهار سال زمان برده استایندیپندنت فارسی :یک مرد ۴۵ ساله بعد از این که به دلیل عفونت ناشی از سپسیس آلت تناسلی خود را از دست داد، حالا اولین فردی است که «آلت تناسلی مصنوعی» جدید را روی ساعد دستش پیوند زده است.

مالکولم مکدونالد که مکانیکی اهل نورفولک است، قرار بود در سال ۲۰۱۸ زائده جدیدی را به ناحیه دستگاه تناسلی خود متصل کند اما به دلیل مجموعه‌‌ای از تأخیرهای به وجود آمده چهار سال است که با دستگاه تناسلی خود بر روی ساعدش زندگی می‌کند.

این اندام تناسلی جدید توسط پروفسور دیوید رالف که مشاور مسائل مربوط به دستگاه تناسلی در بیمارستان دانشگاه کالج لندن، (یو سی ال اچ) و متخصص در بازسازی اندام تناسلی است، ساخته شده است. او به آقای مک دونالد گفته بود که این روند دو سال طول خواهد کشید.

در گفت‌وگو با «د سان» آقای مک دونالد گفت که می‌خواست «شانس شروع جدید» را به وجود آورد و امیدوار بوده که اعتماد به نفسش بالا برود و همین طور از این طریق بتواند «کارهایی بسیار ساده مانند استفاده از توالت» را انجام بدهد.
روند این عمل به این شکل بود که لایه‌‌ای از پوست ساعد آقای مک دونالد که حاوی رگ‌های خونی و عصب بود جدا شده و به شکل آلت تناسلی غلتانده شد. سپس جراحان یک مجاری ادراری ایجاد کرده و دو لوله را به آن متصل کرده‌‌اند که به آقای مک دونالد این امکان را می‌دهد که به عمل نعوذ «مکانیکی» (غیر طبیعی) دست یابد.

سپس این زائده آلت تناسلی جدید از ساعد جدا و آویزان شده و پس از آن در پوست و بافتش رشد و نمو به وجود آمد.
آقای مک دونالد پس از مبارزه با عفونت پرنیه که در اندام‌های تحتانی‌‌اش گسترش یافته بود، آلت تناسلی خود را ازدست داد و بعد از این که آلت تناسلی وی در سال ۲۰۱۴ براثر بیماری از بدن وی جدا شده و کف اتاق افتاد وی «کاملا غالب تهی کرد».

او درباره این موضوع صحبت کرد و اشاره کرد: «این عفونت در انگشتان دست و پایم نفوذ کرده و آن‌ها را سیاه کرده بود. وقتی دیدم که آلت تناسلی‌‌ام سیاه شده خیلی به هم ریختم. شبیه فیلم ترسناک بود.

از ته دلم می‌دانستم که کارش تمام است و قرار است آن را از دست بدهم. سپس یک روز کف اتاق افتاد.»

آقای مک دونالد گفت که دوسال بعد از دست دادن آلت تناسلی‌‌اش «زندگی‌‌اش واقعا به هم ریخته بود» تا این که سرانجام به پروفسور رالف مراجعه کرد. وقتی موقع پیوند این عضو به محل آلت تناسلی در کشاله ران رسید، حال اوخوب نبود بنابراین جراحی باید به تعویق می‌افتاد.

وی به دلیل مشکلات در زمان‌بندی، چندین قرار ملاقات (با دکتر) را از دست داد و بنابراین عمل جراحی تا ماه آوریل سال جاری به تعویق افتاد و البته که همه‌گیری ویروس کرونا مانع وی شد تا عمل جراحی مجدد انجام دهد.

یک سخنگوی یوسی‌ال‌اچ به «د سان» گفت: «حالا که وضعیت ارائه خدمات به تدریج به وضعیت عادی نزدیک‌تر می‌شود ما تلاش خواهیم کرد که جراحی آقای مک دونالد را در کوتاه‌ترین زمانی که می‌توانیم تنظیم کنیم.

متاسفانه تعویق‌هایی قبل از قرنطینه وجود داشت چرا که آقای مک دونالد بعضی از قرارهای خود را از دست داده و یا لغو کرد. ما به او چهار تاریخ جراحی را پیشنهاد دادیم، یکی از آن‌ها را در یک هفته مجبور شدیم به تعویق بیاندازیم اما دفعات بعدی او قرار را لغو کرده و یا نیامد.

آقای مک دونالد به ما گفت که مشکلاتی با حمل و نقل بیمار دارد. اگر چه این حمل و نقل توسط یو سی ال اچ برنامه‌ریزی نشده بود. ما فهمیدیم که این مساله باید برای او خیلی خسته‌کننده بوده باشد.»
+23
رأی دهید
-16

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۰
  Shahin.Orel - تهران، ایران

  کاشکی یه توضیح هم میدادید که روش درمانی علم الصادق بوده یا طب الرضا
  14
  116
  یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۹
  ۲۵
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  دست به میله یا میله به دست، هر دو یکیست.
  72
  13
  یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۲
  ۴۵
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. حالا دربدردنبال ادرسش میگردی چون به میله خیلی علاقه داری فاطی کپک
  9
  69
  یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۷
  ۲۵
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  [::Nagonsar - مونیخ ، آلمان::]. دربدر نه جانم، دست بدست!
  34
  3
  یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۵
  ۲۵
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  اینجاست که تفکر جاهلانه به زیر سؤال می‌رود! کمی در فکر و اندیشه‌اتان تأمل کنید، بیخودی نیست که می‌گوییم به نامحرم دست ندهید!
  33
  4
  یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۱
  ۲۵
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  کف اتاق افتاد و «کاملا غالب تهی کرد» یعنی چی؟ نشنیدم تا الآن! شاید منظور طرز برخورد و نشست به کف اتاق هست، افقی نشست یا عمودی!
  30
  3
  یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۴
  ۲۵
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  وقتی دیدم که آلت تناسلی‌‌ام سیاه شده خیلی به هم ریختم. شبیه فیلم ترسناک بود.!!! از کی تا حالا اسم این فیلم‌ها شده ترسناک؟ عجبا!
  32
  5
  یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۶
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  یعنی ایشون میخواد جیش کنه دستش رو میاره جلو؟!
  8
  23
  یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۳
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  بازم خوبه روی پیشانی اش پیوند نزدند.
  16
  28
  یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۴
  ۵۱
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. شلک میله‌های مترو رو ولشون کن دست این فرد و بگیر هم بینواست و کمبود دیده شدن داره مثل خودت که ثواب داره هم یه سودی تو میبری !
  12
  32
  یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۵
  ۴۵
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. اخوندها گزینه پیوند فلان جا بر روی پیشانی را ترجیح می‌دهند ، با مهر نماز داغ هم دقیقا جایش را مشخص کرده اند ، در ضمن قبله را هم از این طریق و با این شاخک شناسایی میکنند ، نمازتان قبول ، التماس و دعا
  3
  33
  یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۷
  ۴۸
  جناب سروان - مونرآل، کانادا

  [::گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی::]. کوروش جون بمیر تو یکی فقط عید بیا تبریک نوروزی بگو بروهاهاها
  33
  2
  یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰
  ۴۸
  جناب سروان - مونرآل، کانادا

  یک کدومتون دوزار دهشاهی سواد ندارید.«کاملا غالب تهی کرد»یا کاملا قالب تهی کرد؟
  33
  4
  یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۱
  ۷۰
  Maghshoosh - میامی، ایالات متحده امریکا
  این یارو از قیافه ش معلومه که دستش تو کاره و اوضاع کاملاً تو دستشه!
  3
  8
  یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۸
  ۵۹
  بلوچ اسلو - اسلو، نروژ
  خانم ها و آقایان; علم و پزشکی مدرن تغییرات را همیشه به همراه خواهد داشت. درگذشته صحبت از ترمیم و پیوند گوش و دیگر عضوها بود; ولی اکنون سخن از ترمیم و باروری آلت تناسلی است. توجه شما دوستان عزیز را به چند علت عفونت آلت تناسلی مردانه جلب می کنم. ۱-آسیب دیدگی و شکستن آلت تناسلی در موقع سکس. بخصوص در پوزیشن های بالا به پایین ( پس ازنوشیدن مشروبات الکلی در رابطه جنسی بیشتر احتیاط کنید) .۲- گاز گرفتگی آلت تناسلی در موقع (اورال سکس) سکس دهانی.۳- بی احتیاطی در کارهای روزمره; ضربه های ورزشی و رزمی به آلت تناسلی.۴- رعایت نکردن اصول بهداشتی و بیماریهای مقاربتی. ۵- مراجعه نکردن به دکتر بخاطر خجالتی بودن و دیگر مواردی عفونت را سرعت میبخشد. بیمارانی که مشکل قطع آلت تناسلی برایشان رخ میدهد ; معمولا به الکل و مواد مخدر رو می آورند و دچار افسردگی شدید و یا دست به خودکشی میزنند. پس مواظب خودتان باشید تا قالب تهی نکنید. جانتان جور
  6
  17
  یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۸
  ۵۱
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی
  [::جناب سروان - مونرآل، کانادا::]. چیه دربان نکنه تو هم مثل فاطی شلک با میله‌های مترو ور میری که تیری که زدم به . تو هم خورد . بارها گفتم بیخود پولهاتو خرج دارو درمان و روانپزشکها نکن مریضیت پریودیک میگیره ول میکنه عین ها‌ها‌ها گفتنت و همه رو کوروش دیدنت.
  9
  12
  دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۸
  ۵۴
  ادوینو - گوالف، کانادا
  مدم پرست دندانهایه این یارو احتیاج با ه دنچر دارد اول دندانهایش را بسازید بعد مصنوعی را
  2
  2
  دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۶
  ۵۴
  ادوینو - گوالف، کانادا
  با این عکسی که دیدم این یارو دندان مصنوعی می خاهد تا مصنوعی
  2
  3
  دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۲
  ۵۱
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی
  [::جناب سروان - مونرآل، کانادا::] " سواد و عقل و شعور داشتیم " که تو قلب اروپا و کانادا چاپلوسی و ماله کشی یکسری ....پیشونی کهیر زده رو نمیکردیم برای یک تکه اوستخون اونهم آغشته به خون ایرانی ! حالا برو جلو آینه بشین با خودت هی هاهاها کن شاید دلیلش عین جد دزد و ....بهت وحی شد و از غشی بیرون اومدی .
  10
  14
  دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۲
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  ای وای باز فاطی را تحریک کردید با این پست .از فردا فاطی بدنبال آدرس و نشانی این آقا میگرده خخخخ
  6
  9
  دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۴
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. فاطی جون بخودت فشار نیار که کار دست خودت میدی
  7
  13
  دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۶
  ۴۵
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. در مسلک سقت پرستی که تو به ان عقیده داری الت تناسلی جایگاهش از خدا که هیچ حتی از علی هم بالاتر است، مبلعحان سقت پرستی تمام کارهایی که در دنیا و برای اختر انجاسم میدن فقط برای ان الت تناسلی استز ،تو چرا تعجب میکنی، حتی نگاهی به ایت الشیطانهای مسلکت بینداز انقدر به فکر الت تناسلی بودن که شکل الت تناسلی شدن
  11
  7
  دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۹
  نظر شما چیست؟