امام جمعه اهواز خواستار واگذاری مدیریت شرکت نیشکر هفت‌تپه به سپاه شد

العربیه :امام جمعه اهواز با حضور در میان کارگران نیشکر هفت‌تپه که امروز برای 56 امین روز اعتصاب کرده بودند، با یک پیشنهاد غیرمنتظره، واگذاری مدیریت شرکت نیشکر هفت‌تپه به سپاه را خواستار شد.

بر اساس گزارش خبرگزاری ایرنا، شنبه 8 اوت 2020، عبدالنبی موسوی‌فرد با حضور در میان کارگران شرکت نیشکر هفت‌تپه که امروز برای 56 امین روز اعتصاب کرده بودند، گفت: «هفت‌تپه یا باید به بخش دولتی بازگردد یا مدیریت آن به نهادهای توانمندی نظیر بنیاد مستضعفان، ستاد اجرایی فرمان امام یا سپاه سپرده شود».

او با اشاره به سوءمدیریت در خوزستان اظهار کرد: «خوزستان شرکت‌های مشابه هفت‌تپه و روستاهایی نظیر غیزانیه زیاد دارد که دلیل آن نبود مدیران لایق و توانمند است».

موسوی‌فرد در ادامه اعلام کرد که برخی افراد شرکت هفت‌تپه را با قیمت بسیار ناچیز به بخش خصوصی واگذار و شرکت و کارگران آن را دچار مشکل کردند.

امام جمعه اهواز در حالی پیشنهاد واگذاری شرکت نیشکر هفت‌تپه به سپاه را مطرح کرده که این سازمان نظامی به ایجاد فساد گسترده در ایران و انجام عملیات تروریستی در خارج از ایران متهم است.

سپاه پاسداران در حال حاضر بر بسیاری از نهادهای اقتصادی، سرویس‌های اطلاعاتی و گروه‌های رسانه‌ای ایران تسلط دارد.

حسن روحانی رئیس‌جمهوری ایران یک بار تلویحا سپاه را به ایجاد فساد متهم کرد. بر اساس گزارش رسانه‌های ایران، روحانی 8 دسامبر 2014 بدون نام‌ بردن از سپاه پاسداران، تمرکز قدرت در یک نهاد را عاملی برای ایجاد فساد دانست.

او گفت: «اگر اطلاعات، تفنگ، پول، سرمایه، سایت، روزنامه و خبرگزاری را همه یک جا جمع کنیم ابوذر و سلمان هم فاسد می‌شوند».
+6
رأی دهید
-93

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۰
  varied - ریزه، ترکیه

  یعنی چه که ای نامام جمعه الدنگ اهواز پیشنهاد واگذاری مدیریت شرکت نیشکر هفت‌تپه به سپاه شده خود ‎مهدی اسد بیگی مدیر عامل و مهرداد رستمی رئیس هیئت مدیره هفت تپه از اعضای سابق تروریستهای سپاه بوده و هستند
  7
  66
  شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۲
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان
  بیشرفت پلشت بیناموس مفتخور! دیگه همین کم مونده که گوشت را بدیم دست گربه.
  3
  20
  شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۱
  ۴۰
  fariba azizi - پاناما سیتی، پاناما
  ‏‏‏‏‏‏وقتی مروجین مذهب به سرزمین ما آمدند در دستشان کتاب مقدس داشتندومازمین هایمان را داشتیم پنج سال بعد ما در دست کتابهای مقدس داشتیموآنها زمین هایمان را
  3
  14
  شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۵
  ۴۰
  metalrain - استکهلم، سوئد
  مثل این میمونه که سرپرست یک کلیسا در اینجا خواستار واگذاری شرکت ماشین سازی بنز به ارتش آلمان بشود!! شما فکرش رو بکنید عجب خر تو خریه این مملکت.
  2
  16
  شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۷
  ۴۰
  babak.iraniii - تهرانتهران، ایران
  تریاکه را زده بحال خودش نیست جدی نگیرید
  3
  12
  شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۰
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران
  رسما گوشت را بدست گربه سپردن!؟!
  3
  15
  شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۳
  ۴۵
  -xAdolf - اخن، آلمان
  بی شرف اخوند دوزاری یعنی با این پیشنهاد حـ... گل کاشته ، معنی اش این می شه که از دست دزدای کوچک دربیاریم و به ریًس دزدا بسپاریم، که اگر کسی هم در اینده اعتراضی کرد دیگه حتی احتیاج به اومدن مزدورای سپاه نباشه، خودشون همونجا برای امر سرکوب اماده و مستقرن، یعنی موجودکثیفتر و بی ناموس تر از اخوند تو دنیا وجود نداره ، فکر کنم اول خدا این اخوندارو بوجود اورد بعد. از روی اینا شیطونو ساخت.
  3
  15
  شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۱
  ۸۰
  میلاد2020 - داخائو، آلمان
  [::varied - ریزه، ترکیه::]. تو دوباره اومدی حجویات گفتی؟ مخت رو به کار بنداز منافق خائن
  18
  5
  شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۵
  ۳۵
  redsky95 - تورنتو، کانادا
  حالا چندتا فحش بدین. تا یه خبر بد دیگه. تا اینکه یه فرد دیگه جیبا رو پر کنه. اصولا کل کاری که ما بلدیم همینه.
  4
  10
  شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۶
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  ای مردم اهواز این اخوند حقه باز دارد مسئولیت کارخانه هفت تپه و کارگران را خیلی زیرکانه به دست گرگ می سپارد . اگر مدیریت کارخانه هفت تپه را به سپاه بدهند انگاه تمام کارگران باید عضو بسیج شوند و اگر عضو نشوند بیرونشان میکنن و اگر جیک کارگری که عضو بسیج در اید و در بیاد و اعتراض کند خیلی اسان سرکوب و خفه اش میکنن و انگاه سرباز وظیفه ای یا یکی از بسیجیان خودشان را به جایش میگذارند . مردم خوزستان اگاه باشید نگذارید امام جمعه اهواز کارگران هفت تپه را فریب دهد .
  3
  14
  شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۱
  ۴۸
  جناب سروان - مونرآل، کانادا
  [::میلاد2020 - داخائو، آلمان::]. حاجی خودت رو بخاطر این آقا ریزه یا خاله ریزه ناراحت نکن اینها همین سه صفحه میان بحرطویل مینویسن بعد بگی بیا از رو نوشته خودت بخون نمی فهمن چی نوشتن و چی منظورشون بوده هاهاهااین آقا ریزه هم داره راه اون زرتشتک از فرانکفورت رو میره که فعل و فاعل توی جمله هاش قیقاج میرن هاهاها
  18
  3
  شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۳
  ۵۵
  Attila14 - استکهلم، سوئد
  امام جمعه ؟ کیه؟ چیه؟. عنتر عمامه به سر نماز جمعه تو بخون خوشحال باش دو الاغ پشتت میخوان قمبل کنن!. آخه اقتصاددانی؟ جامعه شناسی؟ تحصیلاتشو داری؟. میدونم دکونت خوب پول میده ولی چی بگم از اون روز سیل خیلی بد؍ اخوند!
  2
  11
  یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۱
  ۵۳
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  میگه گوشت را بدید دست گربه
  1
  12
  یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۲
  نظر شما چیست؟