وداع مرد لبنانی با تازه عروس کشته شده در انفجار مهیب بیروت

وداع مرد لبنانی با تازه عروسی که در تلاش برای خاموش کردن آتش سوزی ناشی از انفجار مهیب بیروت جان باخت
+51
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۳
  millionaire - منچستر، انگلستان
  تابوت رو چرا همچی میکنند ، خدابیامرز آبلمبو شد
  26
  18
  جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۱
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  [::millionaire - منچستر، انگلستان::]. این خانم در تیم قایقرانی رودخانه عضو و برای آمادگی در المپیک تمرینات سختی رو انجام می‌داده.
  46
  5
  جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۹
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. کدام رودخانه؟ کارون یا شط العرب؟
  4
  5
  جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۲
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. کمی از عقل خود بهره بجو. تمرینات در فضای بسته، تولید امواج و طغیان توسط توربین‌های باد و آب و در جهت مخالف کایاک سوار انجام می‌شوند. ولی، بله مسابقات در رودخانه در توکیو، ژاپن.
  6
  1
  شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۴
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. نمنهَ؟!
  1
  3
  شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰
  ۳۳
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. البته من از کامنت بر نادانی ات خندیدم، ولی با خودم گفتم هنگامی که یک به اصطلاح مسلمان دروغ می گوید( که البته اغلب چنین است ) چه باید گفت. ببین در یک جمله ای که نوشتی چه نکته ها نهفته است :1-اول گفتی این خانم، با لحن تحقر امیز، در حالیکه باید می گفتی ایشان، و البته خدابیامرز 2-در تیم قایقرانی رودخانه : بقول دوستمان، کدام تیم، کدام رودخانه؟ و اگر نمی دانی، یعنی دروغ گفتی؟! 3- تمرینات سختی داشته!؟!، این را از کجا اوردی، دروغ دوم! 4- نکته چهارم کمی قابل تامل است! و آن اینکه در کلامت تصورات یک مرد شرور نسبت به حرکات سکسی یک زن حین. و تشابه ان با قایق سواری نهفته است،. یعنی شما حضرت فاطمه الزهرا در یک جمله پشت سر یک تازه عروس فوت شده که بر روی دستان مردمی عزادار و غمگین به آرامگاه ابدی خود می رود، دو توهین و دو دروغ گفتی،، فرض کن تمام جامعه ی ایران مانند باشند و در هر جمله ای که بر زبان می اورند، دو دروغ و دو توهین بکنند، ضرب در 24 ساعت شبانه روز، در دوازده ماه، تعداد دروغها و توهین ها در سال چند تا خواهد شد، و بر سر فرهنگ مردم چه خواهد امد؟
  0
  1
  شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۸
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. به این فاطی جان ما زیاد ایراد نگیرید. خردسال که بوده از دست ندیمه زمین افتاده و ملاجش با زمین سخت آشنا شده. البته با عرایض شما درخصوص اسلام و تزریق فرهنگ منحط به مردم ما کاملا موافق هستم. بعضا فکر می‌کنم که فاطی در طول سال‌ها در شناساندن اسلام واقعی به اعضای این سایت سهم به سزایی داشته.
  0
  3
  یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۴۶
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. به‌به، اینجا فقط یه شرلوک هلمز کم داشتیم که شما اومدی، دیگه جمعمون جمع شد.
  1
  0
  یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۵:۱۹
  ۳۳
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. فعلا که تو وسط جمع هستی، و اطرافیان دارند نگاهت می کنند! آنچه نوشتم البته برای این بود که بدانی وقتی وسط جمع هستی و همه در اطرافت دارند نگاهت می کنند، عفت کلام شاید آخرین سلاح باشد!!
  0
  0
  یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۴
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. رفتی شو شعبده‌بازی، همش میگی اینجوری کرد، اونجوری کرد. خب اونکه دیگه مزه نداره! باشه فهمیدیم، کارت درسته. سریع میگیری، اصن شاگرد اول کلاسی. بزار بقیه حالش رو ببرن، هی اینقدر مچ‌گیری نکن.
  1
  0
  یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۸
  نظر شما چیست؟