ترامپ: بایدن ضد خدا است

بایدن پیشتر ترامپ را به سوءاستفاده از مذهب متهم کردهبی بی سی :دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، جو بایدن، رقیب خود در انتخابات آتی را پیرو "چپ رادیکال" و فردی "ضد خدا و مذهب" توصیف کرده است.

آقای ترامپ در سفری به ایالت اوهایو، یکی از ایالت‌های کلیدی در انتخابات، درباره جو بایدن گفت: "او ضد خدا است. ضد تفنگ است."

بسیاری از راستگرایان در آمریکا تاکید زیادی روی باورهای مسیحی و گستردگی امکان استفاده از سلاح دارند.

آقای ترامپ در حالی آقای بایدن را ضدمذهب خوانده که او بارها خود را کاتولیک توصیف کرده است.

سخنگوی ستاد انتخاباتی جو بایدن با رد صحبت‌های آقای ترامپ گفت آقای بایدن عمیقا مذهبی است و در سراسر زندگی خود از آن نیرو گرفته است.

آقای ترامپ درباره جو بایدن گفت: "او دستور کار چپ رادیکال را پیگیری می‌کند."

"می‌خواهند سلاح‌های شما را بگیرند و متمم دوم قانون اساسی (درباره حق اسلحه) را نابود کنند. بی مذهبی، بی همه چیز، انجیل را برنجانند، خدا را برنجانند."

"او ضد خدا است، ضد تفنگ‌ها است، ضد انرژی است، ضد انرژی مدل ما است."

جو بایدن پیشتر آقای ترامپ را به سوءاستفاده تبلیغاتی از مذهب متهم کرده است.

دو ماه پیش و در اوج تظاهرات اعتراض به خشونت پلیس علیه سیاهان در آمریکا نیروهای امنیتی معترضان را با خشونت از اطراف کاخ سفید پراکندند و آقای ترامپ به کلیسایی در نزدیکی کاخ سفید رفت و انجیلی در دست گرفت.

او در سال‌های اخیر از حمایت جدی کلیساهای انجیلی برخوردار بوده است.

آقای ترامپ در سخنرانی دیگری هم گفت فکر نمی‌کند آقای بایدن "حواسش خیلی جمع باشد."

آقایان ترامپ و بایدن، که به ترتیب ۷۴ و ۷۷ سال سن دارند، در مجادله‌های انتخاباتی یکدیگر را دچار زوال عقل خوانده‌اند.
+42
رأی دهید
-31

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۵
  redsky95 - تورنتو، کانادا
  چی شد تراپ اومد بیرون؟. چی شد چنین ادمی شده رییس جمهور چنین کشوری؟. البته با شناختی که از هموطنا دارم الان از ترس اینکه نکنه انگ بخورن میرن مسیحی میشن. مسیحی شدن اتفاقا خوبه. اما وقتی داری ریاکارانه مسیحی میشی معنیش توهین به مسیحیته. حتی تو المان کلیساها خسته شدن از این همه پناهنده قلابی که مسیحی میشن. تا جایی که کلیسا گفته میخواییم قوانینو تغییر بدیم.
  4
  14
  جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۲
  ۱۰۳
  Nakamichi - لندن، انگلستان
  اینهم با این عکس نمایشی افتضاح کرد و با این حرفهای احمقانه،کامل مشخصه میخواد خودش رو‌جلوی قشر خر مذهبی و نفهم خوب جلوه بده.تمام این ادیان قصه های بچه گونه ای بودن که تو طول تاریخ برای خر کردن و کنترل و حکومت‌بر آدمها بهشون پر و بال داده شده.در آمریکا هم قشر progressive و خوبش لائیک هستن،مثل کشورهای پیشرفته از قبیل ژاپن و..که اعتقادات مذهبی ندارند.
  3
  9
  جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰
  ۴۰
  henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا
  ترامپ یک عوام فریب به تمام معنا هست . خودش هم یک عامی بی سواد هست . سخن رانی های ترامپ را گوش کنید یک کلمه حرف منطقی , معتبر و تاتیید شده مراجع علمی نمیزنه , همش شایعه , طیوری توتعه و شآیعه صحبت میکنه عمق بی سوادی این مردک نژاد پرست و بی سرو پا را
  1
  10
  جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۵
  نظر شما چیست؟