اظهارات جنجالى مرتضوی دبیرکل خانه صنعت، معدن و تجارت


جاهایى رو دیدم که پول آسانسورش اندازه ثروت ٣٠ تا کارگره. این دزدیه. این بغض دیگه از گلوى کارگرا فرو نمیره و منجر به انقلاب میشه.

اشرافیتى که در ایران میبینم در هیچ جاى دنیا نمیبینم. خدایا شاهد باش ما جلوى دوربین شما گفتیم، این پارتى هاى شبانه اى که در اینجا دیدم در هیچ جا نمیبینم. خود من در سال ٥٨ یک فرشته بودم، الان تبدیل به یک شیطان شدم.

یه کشورى با این ثروت عظیم، هرچى میدزدن تموم نمیشه!

از دوره ى احمدى نژاد اصلا دزدى علنى شد.

کارگر رو میگیرن شلاق میزنن که میگه حقوق منو نمیدن، اونوقت اونى که حقوقشو نمیده کاخ داره.

امضاهاى طلایى ناموسِ این مملکت رو فروخته.

کاخ شاه در مقابل این چیزهایى که اینا دارن میسازن صفره. روزى فقرا این خونه هارو آتش میزنند. براى من مثل روز روشنه که این فقرا باستى هیلز رو یه روزى میریزن میگیرن
+55
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  هم تو و هم تمام اخوندها از رهبر الکی گرفته تا ان بسیجی کثافت می بینن که چه ظلمها و بخور و بچاپهای در ایران رخ میدهد و در حال رج دادن است , چون مردم در حال چرت زدن و خماری هستند مسئولا" و نه مسئولا" نظام اخوندی به میل خودشان دارند میدرن و میخورند و می دزدند.
  6
  27
  جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۴۸
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  این بنده خدا هم برای دقایقی هیجانی شده حالا یا جنسش ناب بوده و یا خواب عجیب دیده. از این تریبون بره کنار فراموش میکنه چون بخواد هم درست باشه باید از سیستم خارج بشه. البته اینایی که خانوادگی از قدیم پولدار بودن و پولشون با آورده نیست آدمهای اصیلی هستن اما به هرحال پولدارها همشون الان در موج موجود سوار هستن چون میخوابن پامیشن ماشینشون دوبله میشه. الان در ایران کار خوب عجیبه و کار خوب بکنه اسکلت میکنن. کار خوب این نیست که بری پول پخش کنی کار خوب اینه که در جایگاهی که هستی با ضلم و دروغ و زور و حق خوری مبارزه کنی. کار خوب اینه که برای جون حیوانات هم به اندازه انسانها ارزش قایل بشی. دیشب فیلمی دیدم در کردستان سه نفر دوتا آهوی نر رو سکار کردن و حیوونیا در حال جون دادن هستن و اینا دارن باهاشون سلفی و یا لایو میگیرن. دهاتیا هم برای ما لایوی شده. حیوونا داشتن ناله میکردن. زوری بلندشون کردن رو به دوربینشون کردن. بعد این بشر بد ذات توقع داره خدا بهش رحم کنه و این حکومت رو از سرش برداره. از انسان بد ذات ملولم ، حیوانم آرزوست.
  10
  6
  جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۳
  ۳۶
  babak iran5i - تهران، ایران
  حاجی دوستدار سوئدی کسی که از دل مردم حرف میزنه بازم انگ بهش میبندی ایشون مسئولی هست که خبر داره چه خبره..کمی فیتیله نفرتتون هم بکشید پائین
  3
  7
  جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۷
  ۵۱
  kata1379 - مشهد، ایران
  این موجود یا فاطمه و همفکران او در این مورد نظری ندارند ؟ حدیثی چیزی بنظرشون نمیرسه ؟ یا هنوز در این باب پولی برای جعل حدیث نگرفتند تا دین فروشی کنند .
  3
  10
  جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۳
  ۱۰۳
  millionaire - منچستر، انگلستان
  از این اظهارات جنجالى زیاد شنیدیم و میشنویم آخرش چى ؟ نتیجه چیه ؟ اینجور اظهارات بیشتر سوپاپ اطمینان حاصل میکنه تا نتیجه مثبت ، این یعنى به به چقدر آزادى بیان زیاده یعنى به به درد رو پیدا کردند یعنى به به بگوش مسئولین بالاتر مشکلات رسید و بزودى همه چى حله
  0
  9
  جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۹
  ۵۱
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی
  [::kata1379 - مشهد، ایران::]نازنین اینجور مواقع بند خشتکشون قفل میکنه که بتونن از خشتکشون آیه‌ای و حدیثی یا هر چرت و پرتی در بیارن .
  2
  13
  جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۷
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  اگه مسئولینی که شعار میدند و عمل نمیکنند برای شما تکراری نشده یه ایرانیی هستی که لیاقتت همین هست که بدبخت باشی ...همین!!
  1
  6
  جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۶
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران
  از بیت مقام معظم بگو. رهبر ایران ثروتمندترین شخص ایرانه. املاک و شرکتها و سازمانها و ارگانهایی که زیر نظرشه تقریبا همه ثروت ایران رو در دست دارند و بودجه های دولتی در مقابل درآمدهای حکومتی خامنه ای در حد پول خورد هستش تازه از همین پول خورد هم تقریبا دوسوم بودجه های عمرانی با قراداد با شرکتهای سپاه و سایر نهادهای رهبر میره تو جیب دامنه فاسد رهبر بودجه های فرهنگی هشتاد درصد میره تو جیب نهادها و مراکز زیر نظر خامنه ای از بسیج و مراکز نهی از منکر بگیر تا روزنامه ها و مدارس حوزی و مثلا فرهنگی و عقیدتی در تمام ارگانهای حکومتی.
  1
  1
  جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۱
  نظر شما چیست؟