شهردار «لُس‌آنجلس»: آب و برق خانه‌هایی را که مهمانی بگیرند، قطع می‌کنیم

عصرایران: شهردار شهر "لس‌آنجلس" در ایالات کالیفرنیا آمریکا تهدید کرد در راستای سیاست‌های مقابله با شیوع ویروس کورنا، از این پس آب و برق خانه‌هایی که در آنجا مهمانی‌های بزرگ برگزار شود، قطع خواهد شد.
 
به گزارش عصرایران به نقل از" لس‌آنجلس تایمز"، "اریک گارسِتی" شهردار شهر "لس‌آنجلس" آمریکا، دیروز (چهارشنبه) ضمن اعلام این خبر از تجمعات و مهمانی‌های بزرگ روزهای گذشته در محله‌های "هالیوود هیلز" و "کالاباس" به شدت انتقاد کرده و این تجمعات را "نقض آشکار دستورات و مقررات بهداشتی" توصیف کرد و وعده مقابله با هرگونه تجمع مغایر با قوانین را داد.

او گفت: ما برای جلوگیری از شیوع ویروس کلوب‌های شبانه و کافه‌ها را تعطیل کرده‌ایم اما بعضی خانه‌ها با برگزاری مهمانی‌، تبدیل به کلوب‌های شبانه شده‌اند.
 
شهردار تهدید کرد: ما همان رفتاری را که با کلوب‌ها و کافه‌های متخلف انجام می دهیم با این خانه‌ها هم انجام خواهیم داد و از این پس آب و برق هر خانه‌ای که در آن مهمانی شبانه برگزار شود، قطع خواهد شد.
 
او گفت: اگر با شکایات مردمی به نهادهای قانونی، برگزاری مهمانی شبانه در خانه‌ای محرز شود، ظرف مدت 48 ساعت پس از احراز، آب و برق آن خانه قطع خواهد شد.
 او ضمن هشدار به مردم لس‌آنجلس گفت: بازرسان به دقت همه جا را می‌پایند تا از اجرای دستورات بهداشتی مطمئن شوند.

شهر لس‌آنجلس آمریکا یکی از کانون‌های شیوع ویروس کرونا در ایالات متحده آمریکاست و در این شهر تاکنون 4825 مورد فوتی کرونا روی داده است. آخرین آمار فوتی روزانه کرونا در لس‌آنجلس دیروز (چهارشنبه) با مرگ 68 نفر ثبت شده است.
 
همچنین آمار ابتلا در این شهر حدود 200 هزار نفر است و آخرین آمار مبتلایان 24 ساعت گذشته این شهر که دیروز (چهارشنبه) اعلام شد حاکی از تشخیص ابتلای 2347 مورد جدید است.
 
همچنین در کل بیمارستان‌های شهر لس‌آنجلس 1768 بیمار کرونایی بستری هستند که از این تعداد نزدیک به یک سوم آنها حال وخیمی داشته و به دستگاه "ونتیلاتور" وصل هستند.
+43
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۰
  varied - ریزه، ترکیه
  این نشون میده که دمکراتها با طویله رهبری در ایران هم فکرند و شاید جناب اریک گارستی شهردار لس‌آنجلس از طویله رهبری دستور میگیرد
  15
  18
  ‌پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۵
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  کجای کاری در ایران هرکی مهمونی میگیره (حتی قبل کرونا) چیزشو قطع میکنن. ما اینیم.
  17
  9
  ‌پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۹
  ۴۹
  ana-hita - آتلانتا، ایالات متحده امریکا
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. تو شرم نمیکنی واقعا؟از شدت اراجیفی که مینویسی واقعا شرم نمیکنی؟شرم و حیا میدونی چیه؟هرکی جای تو بود تا حالا صدبار خداحافظی کرده بود اما تو همچنان در کمال وقاحت نشستی و هرروز هم بدتر میشی. سابقه بدی در دروغ نوشتن داری. کامنت نوشتن اینجا سابقه سیاسی برات نمیشه مبارزه حساب نمیشه. اینو یکبار برا همیشه یاد بگیر
  8
  17
  ‌پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۰
  ۴۹
  ana-hita - آتلانتا، ایالات متحده امریکا
  [::varied - ریزه، ترکیه::]. [::varied - ریزه، ترکیه::]. توی ترکیه نشستی داری راجع به کشوری که توش نیستی اظهار نظر میکنی؟اگه از آمریکا بودین و اظهارنظر میکردین آدم دلش نمیسوخت.بس کنین این حرفهای بیمعنی رو.
  9
  17
  ‌پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۲
  ۲۰
  varied - ریزه، ترکیه
  [::ana-hita - آتلانتا، ایالات متحده امریکا::]. خانم محترم من خودم جمهوری خواهم دمکراتهای امریکا یک مشت تروریست یک مشت مسلمان یک مشت طرفداراعراب یک مشت طرفدار رژیم اسلامی ایران تشکیل داده اند نمونه اش حسین اوباما بود که خاورمیانه به گند کشید دلارهای ایران را به آخوندها داد تا در راه تروریسم منطقه مصرف شود
  10
  15
  ‌پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۲
  ۳۵
  redsky95 - تورنتو، کانادا
  خوب کاری میکنن. کشورش داره هی کشته میده بعد اینا جمع میشن پارتی میگیرن. تا دیروز هی میگفتن هرکی برا سلامت خودش پول بده حالا هی پارتی میگیرن و میگن دولت باید هزینه مریضا رو بده. اون ترامپ احمقم چند روز پیش گفت همینه که هست.
  1
  8
  ‌پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۴
  ۳۵
  redsky95 - تورنتو، کانادا
  تو ایران جمع میشن برا محرم تا سینه بزنن و مریض بشن و کشته بشن. تو هند جمع میشن برا شیوانا مراسم برگزار کنن و هی بیشتر مریض میشن. تو المان تو نایت کلابها جمع میشن ابجو میخورن و میگن مریض شدیم میمیریم. تو امریکا جمع میشن پارتی میگیرن مریض میشن و هی امار بالا میره. هیچ فرقی بین حماقت بشریت ندیدم به خدا. تو امریکا ترامپ میره داخل کلیسا انجیل دست میگیره میگه کرونا برو. کرونا هم نمیره. تو ایران میرن حرم لیس میزنن و کرونا به پشم چپش میگیره و طرفو بیمار میکنه و طرف میمیره. تو هند طرف جمع میشه باهم برا شیوانا نذر میکنه غذا درست میکنه و همشون مریض میشن و میمیرن. کرونا به شیوانا رو به پشم چپش حساب میکنه. تو ترکیه تو مسجد جمع میشن نماز میخونن تا کرونا بره. اما همشون مریض میشن و میمیر. تو کره جنوبی تو کلیسا جمع میشن و میگن ماسک نزنین و کل کره جنوبی رو به فاخ میدن. من یکی حماقت و جهالت رو بین همه ی مردم تو چهارگوشه ی دنیا دیدم
  2
  7
  ‌پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::ana-hita - آتلانتا، ایالات متحده امریکا::]. چی خوردی انقدر زر میزنی؟ ...تو شهرستان شما یاد ندادن وقتی یه بچه تهران نظر میده وسط حرفاش اسکی نری!
  9
  4
  ‌پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۲
  ۴۹
  ana-hita - آتلانتا، ایالات متحده امریکا
  [::varied - ریزه، ترکیه::]. اولا بخاطر اظهار نظر در مورد آمریکا که شما توش نیستی باید عذرخواهی کنی. در مورد ترکیه آیا من اظهار نظر میکنم؟حتی در مورد ایران هم بخوام اظهار نظر بکنم سعی میکنم دقیق باشم و نسنجیده و شتابزده ننویسم.اون آقا امیر که حالش چندان خوب نیست.سعی کن مثل اون نباشی.
  4
  2
  ‌پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۲
  ۴۰
  henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا
  [::varied - ریزه، ترکیه::]. تو با این فحاشی زننده که به بیش از نصف جمعیت امریکا میکنی یک جاهل نادان..... بیش نیمیتوانی باشی . توی نادان در ترکیه نشستی چه از سیاست امریکا میدونی. تنها توان مغز کوچت فحاشی دریده گی... هست
  4
  4
  ‌پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۱
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا::]. [::ana-hita - آتلانتا، ایالات متحده امریکا::]. نکنه آمریکا هم مال شما شهرستانیهای ترانزیت شدس؟ امان از روزگاری که غربتیها معتبر بشن.
  8
  1
  جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۵
  ۴۰
  henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. چقدر جاهل و چیپ 
  2
  4
  جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۱
  نظر شما چیست؟