آتش‌سوزی بزرگ در بازار شهر عجمان امارات

عکس برگرفته از تصاویر ویدئویی آتش سوزی در عجمان.رادیو فردا :دولت امارات متحده عربی از آتش‌سوزی بزرگ در بازار و منطقه صنعتی شهر عجمان خبر داده و یک بیمارستان در نزدیکی منطقه حریق تخلیه شده است.

روزنامه نشنال امارات گزارش داده که به احتمال زیاد آتش سوزی از یک بازار ایرانی در ساعت ۶:۳۰ عصر چهارشنبه آغاز شده است.

بعد از انفجار عظیم بیروت، آتش‌سوزی مهیب در شهر عجمان امارات مورد توجه رسانه‌های بین‌المللی قرار گرفته است.

بازار ایرانی عجمان که بیشتر محل فروش مرکبات است، طی ماههای گذشته به خاطر شیوع کرونا تعطیل بوده، اما گزارشها از قول شاهدان عینی می‌گویند آتش‌سوزی از این محل آغاز شده است.

هنوز دولت امارات و مقامات محلی درباره علت حادثه و تلفات احتمالی انسانی در آتش‌سوزی گزارشی نداده‌اند.
تصاویر منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی نشان از دود غلیظ و عظیم در نزدیکی بیمارستان عجمان دارد.

عجمان یکی از هفت امارت، امارات متحده عربی است و مقامات محلی گفته‌اند پس از سه ساعت تلاش آتش‌نشانان، آتش‌سوزی نهایتا مهار شده است.

حادثه‌ آتش‌سوزی در شهر عجمان یک روز بعد از انفجار شدید در بیروت، پایتخت لبنان اتفاق افتاده است؛ حادثه‌ای که دست کم ۱۳۵ نفر کشته شده و بیش از ۵۰۰۰ نفر نیز زخمی در پی داشت و گزارش‌ها حاکی است که همچنان صدها نفر در محدوده انفجار مفقودالاثر هستند.

رسانه‌های محلی می‌گویند چندین مغازه در بازار ایرانی که گفته می‌شود آتش‌سوزی از آنجا شروع شده، از بین رفته است.
+17
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  یکی از نشانه‌های قیامت، ظهور دود در آسمان دانسته شده است:«فَارتَقِب یَومَ تَأتِی السَماءُ بِدُخان مُبین». منظور از «دخان مبین» همان دود غلیظی است که در پایان جهان و در آستانه قیامت، صفحه آسمان را می‌پوشاند و سرآغاز عذاب دردناک الهی برای ستمگران است. در حدیثی از رسول خدا ص در مورد آیه فوق آمده است: این دود میان مشرق و مغرب را پر‌می‌کند و ۴۰ شبانه روز می‌ماند و بر اثر آن حالتی شبیه زُکام به مؤمن دست می‌دهد؛ ولی کافر شبیه مست شده و دود از بینی و گوشها و پشت او بیرون ‌می‌آید.
  55
  5
  ‌چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۱
  ۶۳
  اقای شاکی - برمن، آلمان
  ایجاد ناامنی در منطقه بعد از حادثه وحشتناک بیروت در انبار ذخیره مواد غذایی در نجف و اتش سوزی در امارا در دستور کار قرار گرفته
  5
  20
  ‌چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۶
  ۲۰
  varied - ریزه، ترکیه

  این آتش سوزی در امارات کار طویله رهبری در ایران است دیدند که از این بازار بدلیل کرونا سودی عاید رژیم نمیشود تا از طریق بیمه پولی به جیب بزنند من چند بار مسافرتم به امارات متوجه شدم بسیاری از صاحبان شرکت ها مغازه داران و هلتداران عضو سپاه پاسداران هستند
  8
  32
  ‌چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۴
  ۶۳
  اقای شاکی - برمن، آلمان

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. فاطی جون پاک قاط زدی. این خدادر تصور تو چه خدای ظالمی است همش دنبال تنبیه انسانهاست و اونهم به شیوه های داعش. خداوند من مهربانه انسانها و حیوانها را دوست داره سر نمی بره اعدام نمیکنه سنگسار نمیکنه. حالا تو تصور کن که دوره اخرالزمان شده . مشگلی نیست برو قرصاتو بخور امیدوارم امشب خوابهای زیبا ببینی
  2
  25
  ‌چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۳
  ۳۵
  redsky95 - تورنتو، کانادا
  [::varied - ریزه، ترکیه::]. ماجرای پاسپورتهای جزیره ی کمور یا قمر رو جستجو کن. تقریبا کل این پاسپورتها رو سپاهیا و سردارای نیرو انتظامی و ارتش ایران گرفتن به اسم خودشون. با این روش هرکی میرفت پولشویی و خلاف مالی میکرد. خیلی وقته هموطنا تو امارات از این کارا میکنه.
  4
  9
  ‌چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۵
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. قراره از پشت سید علی دود بیرون بیاد؟! دیدنی خواهد بود!
  2
  16
  ‌پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۶
  ۵۳
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  این همه آتشسوزی و انفجار اتفاقی نیست و مشکوکه
  0
  7
  ‌پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۱
  نظر شما چیست؟