واکنش حزب الله لبنان به رویداد انفجار بیروت

اسپوتنیک:بر اساس گزارشات شماری از کارکنان نمایندگی‌هایی برخی کشورها در بیروت بر اثر انفجار مهیب دیروز کشته یا زخمی شده‌اند.
 
به گزارش اسپوتنیک به نقل از المنار، حزب الله لبنان سه شنبه شب با صدور بیانیه‌ای، فاجعه دردناک انفجار بندر بیروت را به ملت لبنان و خانواده های قربانیان و مجروحان تسلیت گفت.

در این بیانیه ذکر شده است: حزب الله عمیقا درباره این فاجعه ملی بزرگ که لبنان و مردم این کشور در شرایط سخت حاکم بر جامعه به آن دچار شده‎اند، ابراز همدردی می‎کند.
 
حزب الله افزود: این فاجعه دردناک و خونبار بی سابقه که تاثیرات و عواقب خطرناکی روی سطوح انسانی، بهداشتی، اجتماعی و اقتصادی می‎ گذارد، می طلبد که همه لبنانی ها و همه احزاب سیاسی و تاثیر گذار روی تحولات کشور، همبستگی داشته باشند و با اتحاد و همدلی از این مصیب سخت عبور کنند و مجددا برای مقابله با مشکلات و چالش‎ های جدید عزم و اراده کنند.

در ادامه بیانیه تاکید شد: همزمان درود می فرستیم به همه کادر پزشکی و پرستار و کمیته های امدادرسانی و اطفای حریق که برای نجان و کمک هموطنان شریف، سخت تلاش می کنند.
+3
رأی دهید
-75

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک

  تقیه دروغ حلال راه هر حقه بازی را برایتان گشوده خودتان بمب گذاری می کنید کشته و مجروح حتی کودکان اینجا شده اید/مهاتما گاندی// همه خ. نیستند چون خودتان که سیری ناپذیر از پول ملت در چاه ایران عنقلابی.
  4
  65
  ‌چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۷
  ۴۰
  Liberte - ارومیه، ایران

  مسبب تمامی بلایا همین شما هستید. حالا پیام تسلیت می فرستید. علاوه بر ملت لبنان، ملت ایران هم تاوان شما و اون فلسطینی های جنگ طلب رئ می ده که مثل بختک به ایران چسبیده اید.
  4
  67
  ‌چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۵
  ۳۵
  janahi - دبی، امارات متحده عربی

  بدبخت شدیم و رفت . چون خرج بازسازی مناطق انفجار و مردم آسیب دیده باید مردم ایران بپردازند !!
  0
  51
  ‌چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۱
  ۴۰
  babak.iraniii - تهرانتهران، ایران

  لبنان زیبا و عروس دنیا را کردی خاکستر بیشعور نفهم رفتنی تو سوراخ موش از ترس اسرائیل قایم شد زر بیخودی میزنی لبنان را تو آخوندان ایران بخاک سیاه نشاندند
  0
  27
  ‌چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۱
  نظر شما چیست؟